Slavia – Prostějov 5:4 (po pr.) | Kladno – Motor ČB 1:4 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 4:0 (kon.)
Havířov – Benátky n/J 2:3 (po pr.) | Most – Frýdek-M. 1:5 (kon.) | Třebíč – Ústí n/L 3:4 (po pr.)
Jihlava – Přerov 1:2 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:4 (1:0, 1:2, 1:1 - 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 19.11.2016, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 26. kolo

Máme za sebou zápas mezi Třebíči a Ústím nad Labem. Třebíč dnes oproti minulým domácím zápasů, nehrála vůbec špatně, ale i tak to nestačilo na vítězství. v prodloužení rozhodl David Bernad, díky kterému Slovan získal dva vody. (19:44:45)

61:03
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!

V prodloužení si Slovan vytvořil slušný tlak, který taky využívá. Střelu Melky vyrazil Svoboda k volnému DAVIDU BERNADOVI, který nekompromisně zavěsil. Asistence: Antonín Melka.

60:55
    Slovan se drží v pásmu Třebíče.

60:01

Třebíči se podařilo vyrovnat a měla další šance, aby dnešní zápas vyhrála, to se ji ale nepovedlo. Za chvíli začne prodloužení 3 na 3.

60:00

59:31
    Ústí drží puk za svoji bránou a čeká na konec třetiny,

59:12
    Icing Slovanu, vhazování po pravici Soukupa.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:39

57:55
    Nikovu střelu Soukup chytil do lapačky.

56:39
    Třebíč chce vyhrát, Kristla zastavil nedovoleně brankář Soukup a dostává 2 min, za podražení.

56:01
    Druhá lajna Třebíče opět zatápí Slovanu. Do zajimavé situace se dostával Zohorna, který ještě nahrál Bartejsovi na modrou, jeho střela skončila vedle.

55:05
    Střelu Mrázka ztečoval jeden z hostů mimo led.

54:24
    Nahození Erata tečoval Dolníček, bohužel pro domácí vedle brány.

53:03
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!

Tak konečně to tam domácím padlo, Zohorna přihrál mezi kruhy na PATRIKA KOCHA, který překonal Soukupa! Stav utkání 3:3. asistence: Radim Zohorna.

52:58
    Kristl nahodil puk na Soukupa, který ho pouze vyrazil, Zdráhal z dorážky netrefil bránu.

52:11
    Třebíč se snaží vyrovnat, ale do vyložené šance se jim nedaří dostat.

Josef Prášek

Branky a nahrávky: 14. Milfait (Schejbal, Malec), 28. R. Zohorna (Niko, Kusko), 54. Koch (R. Zohorna) – 30. Melka (M. Vágner, Bernad), 40. D. Merta (Vrdlovec, Z. Doležal), 43. Roubík (J. Kloz, Bernad), 62. Bernad (Melka)

SK Horácká Slavia Třebíč: Do. Svoboda – J. Zdráhal, Niko, Bartejs, Koch, Čejka, Lojek, Schejbal, D. Mikyska – R. Erat, Dolníček, Kristl – Kusko, R. Zohorna, Mrázek – Jan Wasserbauer, Psota, T. Havránek – Malec, Milfait, Dymáček.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup – M. Vágner, Bernad, Vl. Brož, Kasík, Přindiš, Husák, Zajíc – Melka, Roubík, Z. Doležal – J. Kloz, Vrdlovec, Dalecký – D. Merta, Loskot, Moučka – Navarra, Gengel, Beran.

Rozhodčí: Kika – Bryška, Hanzlík.