Rostov – Bayern 3:2 (kon.) | Besiktas – Benfica 3:3 (kon.) | Arsenal – PSG 2:2 (kon.)
Ludogorec – Basilej 0:0 (kon.) | Neapol – Dynamo Kyjev 0:0 (kon.) | Celtic – Barcelona 0:2 (kon.)
Mönchengladbach – Manchester City 1:1 (kon.) | Atlético – Eindhoven 2:0 (kon.)
FK Rostov
3:2 (1:1)
Bayern Mnichov
Středa 23.11.2016, 18:00 • Stadion Olimp - 2, Rostov. Kapacita: 15,840. • Liga mistrů • Skupina D

Rozhodčí Artur Soares Dias svým hvizdem napsal poslední tečku za dnešním parádním zápasem, který nakonec hodně překvapivě ovládl domácí Rostov! Domácí začali druhou půli velice dobře a po faulu Boatenga proměnil penaltu Poloz – na to Bayern zvládl velice rychle odpovědět, když dvě minuty nato dokázal dostat míč do sítě Bernat. Na následnou parádní ránu z přímého kopu, kterou vyslal Noboa, hosté už odpověď nenašli a odjíždějí tak s prázdnou! Naopak Rostov si připisuje historickou výhru.

Ode mne je to pro dnešek vše, já se loučím a přeji Vám pěkný zbytek večera, třeba u některého ze zbývajících duelů Ligy mistrů! (19:59:33)
    FK Rostov překvapil slavný Bayern a na domácí půdě zvítězil 3:2!

90+5

90+4
    Na druhé straně to ještě zkusil po rychlém kontru Ezatolahi, jeho rána byla zablokována na roh a domácí to už asi dohrají.

90+4
    Jeden z posledních centrů zápasu skončil po rohovém kopu od Douglase Costy pouze v náruči Džanajeva a domácí už skoro slaví.

90+3
    Domácí ještě natahují hru a naposledy střídají – odejde střelec druhé branky Dmitrij Poloz, na poslední vteřiny přijde Ezatolahi.

90+2
    Rychlý centr chtěl do vápna poslat Thiago, ale tomu se míč svezl po noze a netrefil ho dobře, tento pokus tak skončil za bránou.

90+1
    Nastaveny jsou čtyři minuty nad rámec hrací doby!

90+1
    Ve vápně kličkoval Ribéry, který se dostal nakonec i ke střele, do té mu ovšem dal nohu obránce a poslal ji na roh.

90
    Tak toto byla opravdu dobrá šance hostů! Po sérii odvrácených centrů a odrazů se dostal k míči za vápnem Thiago a zkusil ihned pálit, jeho projektil k tyči ale vyrazil Džanajev!

88
    Do konce zbývá i s nastavením něco kolem pěti minut, Bayern je tak blízko veliké blamáži a navíc si může zkomplikovat cestu do osmifinále.

87
    Je tu druhé střídání pro domácí celek, ze hřiště odejde Kalačev, na hřišti ho na poslední minuty nahradí Terentěv.

86
    Už to vypadalo, že se Lewandowski dostane do dobré šance po Costově centru, ovšem nakonec nahoru vyletěl praporek pomezního a akce je tak přerušena.

85
    Ve vápně nejvýše vyskočil Müller, který si sice naskočil dobře, ale byl dost daleko od brány a navíc ve špatné pozici, i vinou toho tak svůj cíl minul.

84
    Další Costův střílený centr celkem v pohodě odpálila domácí obrana, který si s těmito zatím zvládá celkem v pohodě poradit.

82
    Ze hřiště odchází hrdina domácího celku, Sardar Amzoun, nahradí ho Maksim Grigorjev.

82
    I nadále ale obrana Rostova drží a ruský celek je pouze minuty od historické výhry, kterou by porážka německého giganta zajisté byla.

80
    Ve vápně se po přiklepnutí Lahma dostával k šanci Müller, ale obrana jeho pokus zablokovala! Ten tlak už je vskutku enormní.

79
    Hosté to zkouší všemi způsoby, ale prostě to nejde! Teď to zkusil po křídle Costa, ovšem ani to nevyšlo a o míč přišel ještě předtím, než ho vůbec stačil poslat do vápna.

Ondřej Hradecký

Branky: 44. Azmoun (Poloz), 50. Poloz (pen.), 67. Noboa – 34. Costa, 52. Bernat (Ribéry)

Karty:   30. Granat (RTV), 57. Gaţcan (RTV) – 48. J. Boateng (BAY)

Držení míče: 29 % : 71 %.
    Střely na branku: 4:10. Střely mimo: 0:5. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 9:8.
    FK Rostov: Džanajev – Kalačev (87. Terentěv), M. Mevlja, Navas, Granat, Kudrjašov – Jerochin, Gaţcan, Noboa – Azmoun (82. Grigorjev), Poloz (90+3. Ezatolahi).
    Náhradníci: Medveděv – Terentěv, Ezatolahi, Grigorjev, Doumbia, Bajramjan, Prepeliţă.

Bayern Mnichov: Ulreich – Rafinha, J. Boateng (58. Hummels), Badstuber, Bernat – Lahm (C), Th. Alcântara, Sanches (73. T. Müller) – Costa, Lewandowski, Ribéry.
    Náhradníci: Starke – Hummels, Alonso, T. Müller, Alaba, Kimmich, Green.

Rozhodčí: Artur Soares Dias – Rui Licinio Tavares, Paulo Soares (všichni Portugalsko)