Rostov – Bayern 3:2 (kon.) | Besiktas – Benfica 3:3 (kon.) | Arsenal – PSG 2:2 (kon.)
Ludogorec – Basilej 0:0 (kon.) | Neapol – Dynamo Kyjev 0:0 (kon.) | Celtic – Barcelona 0:2 (kon.)
Mönchengladbach – Manchester City 1:1 (kon.) | Atlético – Eindhoven 2:0 (kon.)
FK Rostov
3:2 (1:1)
Bayern Mnichov
Středa 23.11.2016, 18:00 • Stadion Olimp - 2, Rostov. Kapacita: 15,840. • Liga mistrů • Skupina D

90+3
    Domácí ještě natahují hru a naposledy střídají – odejde střelec druhé branky Dmitrij Poloz, na poslední vteřiny přijde Ezatolahi.

87
    Je tu druhé střídání pro domácí celek, ze hřiště odejde Kalačev, na hřišti ho na poslední minuty nahradí Terentěv.

82
    Ze hřiště odchází hrdina domácího celku, Sardar Amzoun, nahradí ho Maksim Grigorjev.

73
    Zápas se pokusí Carlo Ancelotti zvrátit za pomoci Thomase Müllera, který na hrací ploše nahradí ve druhé půli zcela neviditelného Renata Sanchese.

58
    Ze hřiště nejspíše kvůli drobným zdravotním potížím odchází Boateng, kterého nahradí jiný stoper, Hummels.

Ondřej Hradecký

Branky: 44. Azmoun (Poloz), 50. Poloz (pen.), 67. Noboa – 34. Costa, 52. Bernat (Ribéry)

Karty:   30. Granat (RTV), 57. Gaţcan (RTV) – 48. J. Boateng (BAY)

Držení míče: 29 % : 71 %.
    Střely na branku: 4:10. Střely mimo: 0:5. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 9:8.
    FK Rostov: Džanajev – Kalačev (87. Terentěv), M. Mevlja, Navas, Granat, Kudrjašov – Jerochin, Gaţcan, Noboa – Azmoun (82. Grigorjev), Poloz (90+3. Ezatolahi).
    Náhradníci: Medveděv – Terentěv, Ezatolahi, Grigorjev, Doumbia, Bajramjan, Prepeliţă.

Bayern Mnichov: Ulreich – Rafinha, J. Boateng (58. Hummels), Badstuber, Bernat – Lahm (C), Th. Alcântara, Sanches (73. T. Müller) – Costa, Lewandowski, Ribéry.
    Náhradníci: Starke – Hummels, Alonso, T. Müller, Alaba, Kimmich, Green.

Rozhodčí: Artur Soares Dias – Rui Licinio Tavares, Paulo Soares (všichni Portugalsko)