Litoměřice – Frýdek-M. 0:1 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 3:2 (po pr.) | Přerov – Most 4:0 (kon.)
Prostějov – Třebíč 7:3 (kon.) | Motor ČB – Jihlava 1:2 (kon.) | Benátky n/J – Slavia 3:6 (kon.)
Havířov – Kladno 1:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (1:0, 0:2, 1:0 - 1:0)
SK Trhači Kadaň
Sobota 26.11.2016, 17:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 28. kolo

Domácí udeřili v prodloužení zásluhou Davida Bernada ačkoliv hráli v oslabení a berou, tak dva body!

WSM Liga 28. kolo, 26.11.2016, 17:00
    HC Slovan Ústí nad Labem 3:2 pp. SK Trhači Kadaň (1:0, 0:2, 1:0 – 1:0)
    Branky a nahrávky
    : 15. Vrdlovec (Z. Doležal, D. Merta), 57. Vl. Brož (Z. Doležal, D. Merta), 61. Bernad (Kloz) – 28. Trefný (Hlava, R. Černý), 35. Kohout (Hlava)

Přeji vám krásný zbytek večera a těším se s vámi u dalšího onlajnu. (19:21:49)

60:22
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Domácí udeřili v oslabení!! Odražený kotouč poslal nekompromistně do šibenice DAVID BERNAD. Asistence: Jan Kloz.

60:04
    Úvodní buly vyhráli hosté.

60:01

Ve třetí třetině měli převahu Trhači, ale domácí dokázali vyrovnat tři minuty před koncem základní hrací doby zásluhou Vladimíra Brože. Následně byl poslední střelec vyloučen na dvě minuty za vystřelení puku mimo hřiště. Hosté budou po krátké přestávce zahajovat prodloužení přesilovou hrou 4/3, která bude trvat 1:13 min.

60:00

59:49
    Snažení Trhačů zastavilo postavení mimo hru.

59:21
    Domácí se osvobozují.

59:14
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Vladimír Brož – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

58:33
    Domácí zakládají další akci od vlastní branky,

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:12
    Trhači po obdržené brance stále útočí.

56:45
    Ujala se střela od modré čáry, kterou se prezentoval VLADIMÍR BROŽ. Asistence: Zdeněk Doležal, David Merta.

55:46
    Sledujeme spíše hru ve středním pásmu. Domácí se nemohou dostat do vyložené šance ze které by vstřelili vyrovnávající branku.

Dnešní utkání sleduje 868 diváků.

54:39
    Domácí kotel stále povzbuzuje svůj tým. Nicméně Kadaň je v obraně zatím 100%.

54:37
    Icing Slovanu.

54:16
    Roman Chlouba si nabruslil do útočného pásma odkud prověřil Volkeho,

Filip Vlček

Branky a nahrávky: 15. Vrdlovec (Z. Doležal, D. Merta), 57. Vl. Brož (Z. Doležal, D. Merta), 61. Bernad (J. Kloz) – 28. Trefný (Hlava, R. Černý), 35. Kohout (Hlava)

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Soukup) – M. Vágner (C), Bernad, Vl. Brož, Kasík (A), Přindiš, Husák, Zajíc – J. Kloz, Roubík (A), Melka – D. Merta, Vrdlovec, Z. Doležal – Poulíček, Beran, Dalecký – Navarra, Gengel, Macek.
    SK Trhači Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – R. Černý, Trefný (C), J. Tomeček (A), Cestr, D. Šimek, Šafář, Chalupa, Ringler (A) – Chlouba, M. Zadražil, O. Beránek – Hlava, Osmík, Kohout – Chrpa, L. Vrána, Vaněk.

Rozhodčí: Valenta – Maštalíř, T. Svoboda