Kladno – HC Litvínov 6:3 (kon.) | Kolín – Č. Budějovice 1:5 (kon.) | Zlín – Vítkovice 1:5 (kon.)
Chomutov – HC Plzeň 2:5 (kon.) | Sparta – K. Vary 3:2 (kon.) | Liberec – Havlíčkův Brod 4:3 (po pr.)
Havířov – Kometa Brno 0:2 (kon.) | Vsetín – Jihlava 0:4 (kon.) | Písek – Mladá Boleslav 2:9 (kon.)
Letňany – Slavia 3:5 (kon.) | Třinec – Olomouc 7:1 (kon.)
Rytíři Kladno
6:3 (2:2, 1:1, 3:0)
HC Litvínov
Sobota 26.11.2016, 12:00 • ČEZ stadion, Kladno • Extraliga staršího dorostu • 26. kolo

Na počtenou u dalšího online komentáře! (14:17:41)

Střely ve třetí třetině (celkem): 16:10 (44:30).

Kladno se na začátek utkání ujalo dvoubrankového vedení, nicméně do konce první třetiny Litvínov dokázal srovnat. Na úvod druhého dějství šli do vedení hosté, avšak také domácí smazali ztrátu. Ve třetí dvacetiminutovce se dlouho čekalo na gól. Až poslední tři minuty nabídly střeleckou podívanou. Kladno třemi brankami rozhodli o svém tříbodovém vítězství.

58:14
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Penc – 2 min., podražení).

57:29
    Autorem branky je ADAM PENC.
    Asistence: Šimon Jelínek, Pavel Husarik.

53:11
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Žižka – 2 min., podražení).

Dnešní utkání sleduje 65 diváků.

40:52
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Havlík – 2 min., vysoká hůl).

40:01

Střely ve druhé třetině (celkem): 17:11 (28:20)

40:00

39:02
    Trestné střílení provedl Přemysl Svoboda (LIM), ale neproměnil ho.

39:02
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Veber – trestné střílení, sevření puku rukou).

27:09
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Bláha – 2 min., hákování).

25:29
    Autorem branky je ŠIMON JELÍNEK.
    Asistence: Pavel Husarik, Adam Zich.

Martina Martinková

Branky a nahrávky: 6. Husarik (Šmatlák, Penc), 10. Svoboda, 26. Jelínek (Husarik, Zich), 58. Penc (Jelínek, Husarik), 59. Zich, 60. Husarik (Jelínek) – 16. Berka (Pavlíček, Svoboda), 19. Kordule (Dufek), 23. Myšák (Bartoš)

Rytíři Kladno: Jiroušek (Altrichter) – Veber, Zich, Šmatlák, Haspeklo, Kryll, Müller – Penc, Frimel, Březina, Svoboda, Tržil, Stůj, Bláha M., Bláha O., Husarik, Rendla, Jelínek.
    HC Litvínov: Kožnar (Pejsar) – Čapek, Žižka, Havlík, Liška, Myšák, Černohorský, Cikánek – Ineman, Bartoš, Vopat, Arnold, Dufek, Kordule, Berka, Svoboda, Pavlíček, Pech.

Rozhodčí: Velčovský – Ondráček, Doležal