Toljatti – Soči 4:2 (kon.) | Kazaň – N.Novgorod 5:0 (kon.) | Nižněkamsk – Spartak Moskva 3:4 (kon.)
Minsk – Čeljabinsk 0:2 (kon.) | Jokerit – Magnitogorsk 3:2 (kon.)
Lada Toljatti
4:2 (2:0, 1:2, 1:0)
HK Soči
Úterý 29.11.2016, 16:00 • Lada Arena, Togliatti • KHL

59:59
    Togliatti právě vstřelilo branku!
    NIKITA FILATOV v poslední sekundě utkání téměř se zazněním sirény poslal puk do prázdné brány a zpečetil vítězství Lady Togliatti – 4:2!.

58:33
    Dmitrij Šikin opustil svou bránu a Soči to zkouší 87 sekund před koncem ve hře bez brankáře!

51:45
    Lada vyrazila do rychlého protiútoku, po kterém přišly dvě střely z velké blízkosti, Dmitrij Šikin si ale s oběma poradil a připsal si v rychlém sledu dva skvělé zákroky!

45:00
    Kristaps Sotnieks se ocitl v obrovské šanci, Dmitrij Šikin ale skvěle zasáhl holí a puk dopravil do bezpečí!

41:33
    Oscar Fantenberg předvedl krásnou individuální akci, v závěru pěkného průniku ale narazil na Ilju Ježova, který jeho pokus vyrazil mimo.

40:48
    Soči vstoupilo do závěrečné části utkání pořádně zostra a Ilja Ježov měl co dělat, aby nebezpečnou střelu od modré čáry mířící pod horní tyč vyrazil nad bránu!

39:05
    Soči právě vstřelilo branku!
    Soči po 55 sekundách dokázalo na inkasovaný gól zareagovat a IVAN ZACHARČUK vrací svůj tým necelou minutu před druhou sirénou rychle zpět do zápasu! Hosté dvakrát prohrávali o dvě branky, do závěrečné části ale zřejmě budou vstupovat s jednobrankovým mankem.

38:10
    VIKTOR KOMAROV po přihrávce Nikity Filatova vrací Ladě Togliatti dvoubrankové vedení a domácí hokejisté vedou 3:1. Asistence: Nikita Filatov.

34:52
    Taylor Aronson usedl na trestnou lavici na dvě minuty za hákování a Soči má k dispozici další přesilovou hru.

29:24
    Igor Ignatuškin před pár okamžiky skóroval, nyní ale dostal dvě minuty za nedovolené bránění a poslal svůj tým, který se vrátil zpět do zápasu, do čtyř hráčů.

28:42
    Michail Mamkin předložil puk IGOROVI IGNATUŠKINOVI, který krásnou střelou zamířil do černého a Soči se konečně podařilo využít přesilovou hru – 2:1. Asistence: Michail Mamkin.

28:33
    Lada má sice střeleckou převahu a vede 2:0, neustále se ale dopouští faulů. Gleb Korjagin dostal menší trest za držení. Soči si zahraje čtvrtou přesilovou hru.

26:04
    Brána hostujícího Soči se otřásá v základech! Lada má obrovský tlak, zatím se ji ale potřetí skórovat nepodařilo.

25:44
    Z tlaku Lady pramení přesilová hra. Na trestnou lavici usedl na dvě minuty za hákování Pavel Padakin.

24:34
    Lada Togliatti si vytvořila obrovský tlak a Dmitrij Šikin měl plné ruce práce, svou bránu ale od třetího inkasovaného gólu uchránil a domácí vedou nadále 2:0!

21:58
    Viktor Komarov usedl na trestnou lavici za nedovolené bránění a domácí hokejisté se vrací zpět do čtyř hráčů. Soči má k dispozici třetí přesilovou hru, přičemž předchozí dvě nevyužil a navíc si během nich nevytvořil ani žádný tlak.

19:00
    Sergej Děmagin byl minutu před koncem první třetiny vyloučen za nesportovní chování a Soči má šanci zareagovat na dva slepené góly Lady Togliatti.

17:40
    Střídání v týmu HK Soči: ze hřiště odchází Konstantin Barulin, přichází Dmitrij Šikin.

17:40
    Konstantin Barulin druhý inkasovaný gól neunesl a dostal osobní trest do konce utkání za nesportovní chování!

17:40
    Lada po pouhých 17 sekundách skóruje znovu a NIKITA FILATOV posílá domácí rychle do dvoubrankového vedení.

17:23
    MAXIM RYBIN necelé tři minuty před koncem první třetiny využívá přesilovou hru a Lada Togliatti se ujímá vedení 1:0! Asistence: Jefim Gurkin a Stanislav Bočarov.

16:54
    Soči se podařilo vyhodit a po následném rychlém útoku Lady to zkoušel Semjon Valujskij, jeho nebezpečný pokus ale skončil na betonu připraveného Konstantina Barulina!

15:45
    Alexandr Mereskin dostal dvě minuty za podražení a Lada Togliatti si zahraje druhou přesilovou hru v řadě.

10:14
    Oscar Fantenberg dostal menší trest za nedovolené bránění a první přesilovou hru si zahraje také Lada Togliatti.

10:14
    Georgij Bělousov se snažil propasírovat puk za záda Konstantina Barulina, ve své snaze ale neuspěl a zápas pokračuje za bezbrankového skóre.

04:50
    Taylor Aronson se z ničeho nic ocitl ve velké brankové příležitosti, jeho pokus ale fantastickým zákrokem zneškodnil brankář Konstantin Barulin!

00:18
    Semjon Valujskij dostal dvě minuty za sekání a Soči si po pouhých osmnácti sekundách zahraje přesilovou hru!

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 18. Rybin (Gurkin, Bočarov), 18. Filatov, 39. V. Komarov (Filatov), 60. Filatov – 29. Ignatuškin (Mamkin), 40. I. Zacharčuk

Lada Toljatti: I. Ježov (Masalskis) – Aronson, Sotnieks, Sinicyn, Korjagin, Gurkin, Maleňkich, Volgin – A. Ivanov, Valujskij, Filatov – Zernov, Bělousov, V. Komarov – Rybin, Achmetov, Děmagin – A. Strelcov, V. Strelcov, Bočarov.
    HK Soči: Barulin (18. Šikin) – Chomickij, Alexandrov, Mamašev, Fantenberg, S. Kuzněcov, Mamkin – Grebenščikov, O'Dell, Levickij – Ignatuškin, Krikunov, A. Kosticyn – Skačkov, Jacenko, Morozov – I. Zacharčuk, Padakin, Mereskin.

Rozhodčí: Alexej Belov, Denis Bondar. Čároví: Sergej Misjur, Anton Ponamarenko