Nitra – Lipt. Mikuláš 6:3 (kon.) | Poprad – Martin 1:3 (kon.) | Banská Bystrica – Košice 4:0 (kon.)
Zvolen – Trenčín 6:2 (kon.) | Žilina – Nové Zámky 7:2 (kon.)
MsHK Žilina
7:2 (3:0, 1:0, 3:2)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Neděle 11.12.2016, 18:00 • Tipsport Aréna Žilina • Tipos Extraliga (SR) • 29. kolo

Zaslúžený potlesk divákov patrí hokejistom Žiliny, ktorí porazili Nové Zámky pomerom 7:2. S týmto konštatovaním sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok víkendu. Dočítania priatelia. (20:16:53)

59:37
    Jozef Tibenský sa po buly dostal do streleckej pozície, jeho pokus švihom však minul bránku Tomáša Tomeka.

59:01
    Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času a dovolím si napísať, že i celého zápasu.

58:36
    Domáci sa napriek jasnému stavu stále tlačia dopredu, diváci ich snahu ocenili mohutným potleskom.

58:01
    Do konca tretej tretiny ostávajú necelé dve minúty.

57:40
    Matúš Matis znovu prichystal palebnú pozíciu pre Mareka Hovorku, delovka žilinského kapitána tesne minula bránku Nových Zámkov.

57:16
    Vhadzuje sa v strednom pásme, bližšie k bránke Nových Zámkov.

56:35
    Krásnu individuálnu akciu vykúzlil žilinský obranca Jakub Drábek, ktorý prešiel s pukom celé klzisko, v zakončení však netrafil puk ideálne a Lundström jeho šance zmaril.

56:09
    Stále sa hrá v rýchlom tempe, oba tímy striedajú počas hry.

55:36
    Obrovská šanca Žiliny, štvrtá formácia Vlkov sa dostala do prečíslenia, Emil Švec doslova nachystal puk pred Patrika Rogoňa na gól, no mladý útočník Žiliny ho zle trafil a minul bránku hostí.

55:01
    Do konca tretej tretiny ostáva menej ako 5 minút, o osude dnešného zápasu je pravdepodobne rozhodnuté.

54:17
    Prvý útok Žiliny sa snažil o prečíslenie, Handlovský však namiesto prihrávky na Hovorku alebo Matisa volil strelu a jeho pokus Lundström bez väčších problémov zlikvidoval.

53:58
    Domáci v plnom počte.

53:11
    Domáci sa oslobodzujú a posielajú puk cez všetky čiary.

52:42
    Hostia sú nasťahovaní v útočnom pásme, snažia sa kombinačne vyšachovať obranu Žiliny.

52:17
    Tvrdá rana od modrej čiary v podaní Mareka Drtinu, český obranca hostí však triafa len mantinel za Tomekovou bránkou.

51:58
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Brejčák – 2 min., narazenie na mantinel).

51:55
    Hostia v týchto sekundách držia puk v útočnom pásme a budú hrať presilovú hru.

51:21
    Hrá sa pomerne dlho bez prerušenia, oba tímy striedajú počas hry.

50:39
    Tempo hry nám mierne opadá, domáci už kontrolujú vývoj stretnutia, hostia sa ešte snažia niečo v ofenzívne vymyslieť.

50:01
    Máme za sebou polovicu tretej tretiny, Žilina vedie nad Novými Zámkami 7:2.

49:08
    Nuž, údaj o návšteve hovorí, že prítomných je 621 divákov, ale to v žiadnom prípade nemôže byť pravda.

48:25
    Dnešné stretnutie sleduje 621 divákov.

48:05
    Hrá sa v rýchlom tempe, oba tímy striedajú počas hry.

47:30
    Divoké minúty sledujeme v Žiline, ale fanúšikom sa dnešný zápas jednoducho musí páčiť.
    46:49 PAULOVIČ - 7:2

46:49
    HC Nové Zámky dali gól!
    Tak s gólmi sa nám roztrhlo vrece. Michal Hudec pekne našiel MATEJA PAULOVIČA, ktorý využil zaváhanie žilinskej obrany a prekonal Tomáša Tomeka. Asistencie: Michal Hudec, Konsta Mäkinen.

46:23
    Oddychový čas hostí.
    46:23 KONEČNÝ - 7:1

46:23
    Žilina dala gól!
    Demontáž Nových Zámkov pokračuje, Žilinčania dnes predvádzajú skutočne výborný výkon. Ďalšia pekná akcia hostí a RASTISLAV KONEČNÝ dáva svoj prvý gól v dnešnom zápase. Asistencie: Václav Stupka, Marcel Holovič.
    46:01 ŠVEC - 6:1

46:01
    Štvrtá formácia Žiliny vymyslela parádnu akciu, Ondrej Gmitter našiel voľného EMILA ŠVECA, ktorý z prvej prekonal nešťastného Joakima Lundströma. Asistencia: Ondrej Gmitter.

45:53
    Hostia v plnom počte.

45:36
    Domáci sa v presilovej hre snažia niečo vymyslieť, táto presilová hra im však zatiaľ nevychádza.

45:01
    Máme za sebou 5 minút tretej tretiny, Žilina vedie nad Novými Zámkami 5:1.

44:52
    Hostia získavajú puk a posielajú ho cez všetky čiary.

44:09
    Domáci už sú nasťahovaní v útočnom pásme, zatiaľ však chýba streľba. Nuž a do prvej jedovky sa následne oprel Marcel Holovič, ktorý však minul bránku Joakima Lundströma.

43:53
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Tibenský – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

43:39
    Vhadzuje sa v strednom pásme, bližšie k bránke Lundströma.
    43:15 TIBENSKÝ - 5:1

43:15
    Hostia využívajú presilovú hru, po kombinácii sa presadil JOZEF TIBENSKÝ. Asistencie: Václav Čížek, Michal Hudec.

42:50
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Švec – 2 min., nedovolené bránenie).
    41:12 NOVOTNÝ - 5:0

41:12
    Juraj Jurík so ŠTĚPÁNOM NOVOTNÝM si zopakovali spoluprácu, akurát v opačnom garde a český útočník v službách Žiliny si otvára strelecký účet po zlomenine nohy. Asistencia: Juraj Jurík.

40:36
    Puk je za bránkou Tomáša Tomeka, Žilinčania odtiaľ zakladajú útok. Hostia však forčekujú až s tromi hráčmi.

40:01
    Úvodné buly tretej tretiny v prospech hokejistov Žiliny.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Na ľade už máme hráčov oboch tímov, čochvíľa sa začne záverečná časť dnešného zápasu.

Po druhej tretine vedie Žilina nad Novými Zámkami 4:0. O jediný gól v tejto časti hry sa postaral v 25. minúte Juraj Jurík. Škvrnou dnešného zápasu je však zranenie českého obrancu Žiliny Lukáša Kříža. Tretia časť hry sa začne približne o 19:42.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:27
    Žilinčania pokračujú v tlaku, no strelu Lukáša Handlovského z uhla Lundström bez problémov kryl. Následne si ešte hráči oboch tímov potrebovali niečo vysvetliť, deliť ich museli až rozhodcovia.

39:01
    Do konca druhej tretiny ostáva necelá minúta.

38:22
    Čoraz viac priestoru dostáva na ľade štvrtá formácia Žiliny a tej veru hokej chutí.

37:35
    Žilinčania v týchto momentoch držia puk v útočnom pásme, Lundström však podáva do týchto chvíľ spoľahlivý výkon.

37:08

36:47
    Nepríjemná strela Michala Hudeca z pravej strany bola pred Tomekom ešte tečovaná, no napokon puk letel nad bránku Vlkov.

36:25
    Hostia už sú znovu nasťahovaní pred Tomášom Tomekom.

35:58
    Zákrok počas presilovej hry si už pripisuje aj Tomáš Tomek, ktorý podržal svoj tím. Domáci následne vyhadzujú puk cez všetky čiary.

35:25
    Denis Rehák sa v oslabení vybral na útočný výlet, jeho strela švihol letela nad bránku hostí.

35:08
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Rogoň – 2 min., napadnutie).

35:01
    Do konca druhej tretiny ostáva necelých 5 minút.

34:57
    Joakim Lundström si pripisuje ďalší vydarený zákrok, pred jeho bránkou následne vzniká drobná šarvátka, ktorá je však rýchlo vyriešená.

34:35
    Rýchly útok Žiliny, Rastislav Konečný sa prebil cez obranu Nových Zámkov, no pred Lundströmom už nemal dosť času na presne zakončenie svojej vydarenej akcie.

33:55
    Hráči Nových Zámkov úplne zbytočne až extrémne dohrávajú osobné súboje. Škoda pre hokej, pretože ten dnes je naozaj veľmi dobrý.

33:28
    Hostia vyhodili puk cez všetky čiary, je z toho zakázané uvoľnenie a vhadzovanie po pravej ruke Lundströma.

33:11

32:55
    Krátka presilová hra Žiliny, puk je však v obrannom pásme Vlkov.

32:37

32:02
    Domáci sa nasťahovali do útočného pásma, hostia však vyhadzujú puk za modrú čiaru.

31:42
    Hráme 4 na 4, hrá sa však pred bránkou Tomáša Tomeka.

31:11
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Hudec – 2 min., hákovanie).

31:02
    Hostia už sú v útočnom pásme, no vidíme ďalší tvrdý atak na domáceho hokejistu a pomer hráčov na ľade sa vyrovná.

30:37
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Gmitter – 2 min., podrazenie).

30:36
    Hostia v plnom počte. Domáci fanúšikovia skandujú meno Tomáša Tomeka, ktorý ich pozdravil mávnutím. Nuž, Tomáš patrí k najobľúbenejším hráčom domáceho tímu.

30:27
    Joakim Lundström si po strele od modrej čiary pripisuje ďalší výborný zákrok.

30:01
    Máme za sebou polovicu dnešného zápasu, Žilina zatiaľ vedie nad Novými Zámkami 4:0, no prišla o zraneného Lukáša Kříža.

29:37
    Žilinčania kombinujú v útočnom pásme počas presilovej hry, vlastnou chybou sa však dostávajú von z pásma.

29:01
    Domáci sú nasťahovaní pred bránkou Lundströma, hostia však získavajú puk a posielajú ho cez všetky čiary.

28:36
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Tibenský – 2 min., podrazenie).

28:36
    Tak toto je naozaj nepekný pohľad, Lukáš musí byť odnášaný na nosidlách a vyzerá to veľmi zle. Lukášovi želáme skoré uzdravenie.

28:36
    Nepekný zákrok na domáceho hráča, toto vyzerá na zranené koleno Lukáša Kříža.

28:09
    Hra má tempo, chýbajú však šance na jednej či druhej strane.

27:52
    Ossi Saarinen je veľmi aktívny za bránkou Tomáša Tomeka. Vyzvŕtal tam dvoch domácich obrancov, no viac sa mu vymyslieť nepodarilo. Puk však skryl Tomek do lapačky a tak sa bude vhadzovať po Tomášovej pravej ruke.

27:09
    Hrá sa stále vo výbornom tempe, hosťom naozaj slúži ku cti, že napriek deficitu štyroch gólov zápas stále nezabalili a snažia sa niečo vymyslieť v útočnom pásme.

26:44
    Vhadzuje sa v strede klziska, bližšie k bránke domáceho tímu. Fanúšikovia Žiliny neúnavne povzbudzujú svoj tím. Škoda však, že nechodia na všetky domáce zápasy Vlkov.

26:26
    Stále sa hrá v obrannom pásme Žiliny, vidíme viacero osobných súbojov pri mantineli.

25:57
    V Žiline sa hrá výborný hokej, hostia napriek nepriaznivému stavu neskladajú zbrane. Po skrumáži musel zasahovať Tomáš Tomek, ktorý skryl puk do svojej lapačky.

25:01
    Máme za sebou 5 minút druhej tretiny, Žilina vedie nad Novými Zámkami už 4:0.
    24:09 JURÍK - 4:0

24:09
    Tak ale toto bola učebnicová biliardová akcia domáceho tímu. Všetko začal Novotný, ktorý nahral Švihálkovi. Michal mu puk vrátil, Štěpán z prvej našiel pred bránkou hostí nekrytého JURAJA JURÍKA a ten bez problémov prekonal Lundströma. Asistencie: Štěpán Novotný, Michal Švihálek.

23:15
    Domáci chybujú v rozohrávke, hostia to zatiaľ nedokázali využiť. Vlci však vyzerajú byť zaskočení aktívnou hrou Nových Zámkov.

22:46
    Nové Zámky sú po oslabení veľmi aktívne a je vidieť, že chcú čo najskôr vsietiť kontaktný gól.

22:04

21:42
    Žilina už je v útočnom pásme, no hostia vyhadzujú puk von z pásma.

21:16
    Chovan v oslabení preveril strelou od modrej čiary pozornosť Tomáša Tomeka.

21:04
    Hra je prerušená, pretože bránka Tomáša Tomeka je posunutá. Čakáme na domácich ľadárov, ale kdeže tí sú... Tak už sa našli a za potlesku domácich tribún osadili bránku na svoje miesto.

21:04
    Ale pozor, hostia sa dostali do rýchleho protiútoku, Tomek puk chytá a následne vzniká pred bránkou Žiliny drobná šarvátka.

20:54
    Tlak Žiliny trvá, za Lundström zvoní tyč jeho bránky!

20:25
    Žilinčania už sú nasťahovaní pred bránkou hostí, Joakim Lundström si v tejto presilovej hre domáceho tímu pripisuje prvý úspešný zákrok.

20:04
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Brabenec – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

20:01
    Úvodné buly druhej tretiny v prospech hostí z Nových Zámkov.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Na ľade už máme hráčov oboch tímov, o chvíľku sa začne druhá tretina dnešného zápasu.

Skončila sa nám prvá tretina dnešného zápasu, Žilina vedie nad Novými Zámkami 3:0. O góly Vlkov sa postarali v 6. minúte Marek Hovorka, v 16. minúte Michal Švihálek a v 19. minúte Václav Stupka. Druhá tretina začne približne o 18:45.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:05
    Žilinčania pokračujú vo výbornom výkone, Lundström si pripisuje prvý úspešný zákrok po rýchlom útoku domácej svorky.

18:23
    Striedanie v tíme HC Mikron Nové Zámky: z ihriska odchádza Škorvánek, prichádza Lundström.
    18:23 STUPKA - 3:0

18:23
    Biliardová akcia v podaní Žiliny, Marcel Holovič našiel ideálnou prihrávkou hokejku VÁCLAVA STUPKU a kanonier Vlkov už nemal problém dostať puk do siete hostí. Asistencie: Marcel Holovič, Juraj Jurík.

17:52
    V týchto momentoch vidíme na oboch stranách viacero tvrdých osobných súbojov.

17:09
    Závar pred bránkou Žiliny, pri pravej tyčke sa k dorážke nedostal Matej Paulovič v drese hostí. Nuž, tak toto bola pre Nové Zámky naozaj veľká smola.

16:56
    Vhadzuje sa po ľavej ruke Tomáša Tomeka.

16:27
    Znovu sa hrá dlho bez prerušenia, Nové Zámky držia puk v útočnom pásme a snažia sa niečo zaujímavé vymyslieť.

15:52
    Tak domáci sa dnes skutočne výborne zahryzli do súpera, zdá sa, že si zobrali príklad zo svojich žilinských futbalových kolegov.
    15:04 ŠVIHÁLEK - 2:0

15:04
    Nuž a nestihol som to takmer ani povedať a je to 2:0. Juraj Jurík pripravil pozíciu pre MICHALA ŠVIHÁLKA a český legionár sa už nemýlil. Asistencie: Juraj Jurík, Štěpán Novotný.

14:52
    Žilina sa však veľmi snaží vsietiť druhý gól, aktívny je najmä Štěpán Novotný.

14:14
    Marek Hovorka znovu skúšal strelecké šťastie, strelou švihom z ľavého rohu však Škorvánka neprekvapil.

13:52

13:40
    Tentoraz však hostia zahrali dobrý signál, strela Václava Čížeka od modrej čiary len tesne minula bránku domácich Vlkov.

13:08
    Znovu Žilina získala puk a posiela ho až ku Škorvánkovi v bránke hostí.

12:47
    Domáci sa však výborne bránia, získavajú puk a posielajú ho cez všetky čiary.

12:25
    Nové Zámky už sú pred Tomášom Tomekom, hráči hostí sú rozostavení v typickom presilovkovom lichobežníku.

11:52
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Handlovský – 2 min., sekanie).

11:35
    Hostia budú hrať presilovú hru, ešte predtým však zvierajú Žilinu v obrannom pásme.

11:12
    Rýchly útok Žiliny, puk dostal na útočnú modrú čiaru Matúš Matis, no v nájazde si so Škorvánkom neporadil.

10:46
    V Žiline sa hrá veľmi rýchlo, oba tímy sa snažia čo najmenej kúskovať hru a to sa veru divákom pozdáva.

10:01
    Máme za sebou polovicu prvej tretiny, Žilina po góle Mareka Hovorku vedie nad Novými Zámkami 1:0. Rastislav Konečný sa po tvrdom hite dostal už na striedačku a vyzerá to tak, že bude v poriadku.

09:47
    V Žiline sledujeme výborný a rýchly hokej, tentoraz však prišiel až príliš tvrdý zákrok hostí na jedného z domácich hráčov.

09:03
    Domáci sú pri chuti a v týchto momentoch nedajú obrane Nových Zámkov vydýchnuť. Škorvánek znovu vyráža puk, tentoraz ho už však získala obrana hostí.

08:39
    Domáci sa vyrútili do ďalšej dobrej príležitosti, Škorvánek však vytiahol dobrý zákrok a podržal svoj tím.

07:59
    Milan Kytnár sa snažil individuálne presadiť cez obranu Žiliny, proti bol však Miroslav Macejko, ktorý skúseného útočníka hostí zastavil výborným obranným zákrokom.

07:25
    Tak hokej sa nám v Žiline parádne rozbieha, verme, že dnes budeme vidieť obojstranne výborný zápas.

06:52
    Na druhej strane však pohrozili peknou akciu hostia, Erik Čaládi dostal peknú prihrávku pred Tomáša Tomeka, no z prvej namieril tesne vedľa Tomekovej bránky.
    05:54 HOVORKA - 1:0

05:54
    Matúš Matis nabil do ideálnej pozície MAREKOVI HOVORKOVI, pre ktorého je to bola vyslovene chuťovka a príklepom takmer roztrhal sieť za Stanislavom Škorvánkom. Asistencie: Matúš Matis, Peter Mikuš.

05:39
    Hostia v týchto momentoch zavreli Žilinu v obrannom pásme, z tlaku však strelecky nedokázali ohroziť Tomáša Tomeka v bránke Vlkov.

05:01
    Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, Žilina zatiaľ remizuje na domácom ľade s Novými Zámkami 0:0.

04:34
    Hrá sa naozaj veľmi rýchlo a dlho bez prerušenia hry, domáci sú aktívnejší, no zatiaľ sme žiadnu vážnejšiu útočnú akciu nevideli.

03:51
    Nuž a aby bol dnešný zápas úplne pikantný, tak vo štvrtej formácii hostí hrá Dominik Rehák, ktorý je rovnakom odchovancom žilinského hokeja a synom bývalého útočníka Róberta Reháka. Oboch otcov novozámockých hokejistov spája i fakt, že v sezóne 2005/2006 získali so Žilinou majstrovský titul.

03:04
    Hostia stiahli puk za bránku Stanislava Škorvánka, ktorý je mimochodom odchovancom Žiliny a synom asistenta žilinského tréner Stanislava Škorvánka staršieho.

02:36
    Stále sa hrá bez prerušenia, oba tímy znovu striedajú počas hry. Viac majú puk na hokejkách Žilinčania.

02:05
    Domáci Ultras po futbalovom zápase Žilina – Michalovce našli cestu i na zimný štadión, v Žiline teda vládne od úvodu skvelá atmosféra.

01:36
    Puk je za bránkou Tomáša Tomeka, oba tímy striedajú počas hry.

01:05
    Domáci sú stále pri puku, hostia však výborne vykrývajú vlastnú modrú čiaru.

00:39
    Žilina začína zostra, strelu Štěpána Novotného z dobrej pozície zblokoval švédsky obranca hostí Fredrik Sandgrén.

00:01
    Úvodné buly zápasu v prospech hokejistov Žiliny.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Prítomný divák je na nosidlách odnášaný do sanitného vozidla, verme teda, že naozaj bude všetko v poriadku.

Na ľade už máme hráčov oboch tímov.

Nuž, v Žiline sa úvod zápasu zrejme trošku oneskorí, na tribúnach totiž záchranári majú v starostlivosti jedného z prítomných divákov, verme, že všetko bude v poriadku.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Úvodné zostavy:

MsHK Žilina: Tomek (Mikoláš) – Mikuš, Rehák, Brejčák, Juraško, Drábek, Macejko, Gutwald, Kříž – Handlovský, Hovorka (C), Matis – Jurík, Novotný, Švihálek – Konečný, Holovič, Stupka – Rogoň, Švec, Gmitter

HC Mikron Nové Zámky: Škorvánek (Lundström) – Drtina, Cardwell, Sandgrén, Čížek, Mäkinen, Chovan – Saarinen, Brabenec, Bahenský – Čaládi, Hudec, Tibenský – Fábry, Kytnár, Paulovič – Tábi, Rehák Dom., Lelkeš

Rozhodca: Štefík – Kollár, Rojík.

Príjemný dobrý deň zo Žiliny, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 29. kola hokejovej Tipsport Ligy, v ktorom hokejisti MsHK Žilina privítajú na svojom ľade hráčov HC Mikron Nové Zámky. Zápas sa kvôli futbalovému stretnutiu MŠK Žilina – MFK Zemplín Michalovce začína až o 18:00, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Žilinčanom sa v aktuálnej sezóne skutočne darí a po rokoch okupujú popredné miesta. V aktuálnej tabuľke našej najvyššej hokejovej súťaže im patrí priebežné štvrté miesto so ziskom 45 bodov. V poslednom doterajšom stretnutí Vlci vyhrali v Liptovskom Mikuláši pomerom 4:1. O ich góly sa postarali Lukáš Handlovský, Michal Juraško, Peter Húževka a Michal Švihálek.
    Najproduktívnejší hráči Žiliny:
    1. Marek Hovorka 33 bodov (15+18)
    2. Lukáš Handlovský 27 bodov (8+19)
    3. Rastislav Konečný 20 bodov (13+7)

Hokejistom Nových Zámkov patrí v aktuálnej tabuľke hokejovej Tipsport Ligy priebežné desiate miesto so ziskom 35 bodov. Nováčik súťaže prežíva turbulentné obdobie, vymenil už troch hlavných trénerov, v kádri rovnako došlo ku viacerým zmenám. V poslednom doterajšom stretnutí Nové Zámky podľahli na domácom ľade Zvolenu pomerom 3:6. O góly HC sa postarali Kamil Brabenec, Erik Čaládi a Branislav Fábry.
    Najproduktívnejší hráči HC Nové Zámky:
    1. Kamil Brabenec 23 bodov (5+18)
    2. Milan Kytnár 15 bodov (7+8)
    3. Ossi Saarinen 14 bodov (8+6)

Zápas v Žiline sa teda začína o 18:00, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 6. Hovorka (Matis, Mikuš), 16. Švihálek (Jurík, Novotný), 19. Stupka (Holovič, Jurík), 25. Jurík (Novotný, Švihálek), 42. Novotný (Jurík), 47. Švec (Gmitter), 47. Konečný (Stupka, Holovič) – 44. Tibenský (Čížek, Hudec), 47. Paulovič (Hudec, Mäkinen)

HC MIKRON Nové Zámky: Škorvánek (19. Lundström) – Drtina, Cardwell, Sandgrén, Čížek, Mäkinen, Chovan – Saarinen, Brabenec, Bahenský – Čaládi, Hudec, Tibenský – Fábry, Kytnár, Paulovič – Tábi, Rehák Dom., Lelkeš

Rozhodčí: Štefík – Kollár, Rojík