Hodonín B – Nasan Brno 7:5 (kon.)
Tango Hodonín B
7:5 (4:2)
Nasan Okruh Brno
Neděle 11.12.2016, 16:30 • Sportovní hala TEZA, Lipová alej 4110/23, Hodonín • 2. Futsal liga východ • 9. kolo

Ode mě je to pro tento zápas vše, ale za malou chvíli se k vám přihlásím u utkání hodonínského A týmu proti Třinci.
    Napočtenou!!!!!!!!!! (18:11:56)

Hodonínští si nakonec uhájili 3 body a v tomto zápase vyhráli zcela zaslouženě. Ještě se v závěru trefil Čeněk Cenek, ovšem jeho střela byla až po siréně, takže branka neplatila.

Dnešní utkání sledovalo 151 diváků!!!!!!!!!

39:22
    Hodonín právě vstřelil branku!
    LUKÁŠ ČERNEK si vybojoval míč, vyvezl jej a poslal do prázdné klece Nasanu. Bez asistence.

38:20
    Tentokrát zase hosté v pěti vepředu.

38:00
    Poslední 2 minuty utkání!!!

36:13
    Janulík měl míč u půlky a nakopl jej před bránu, kde čekal FILIP VANDA, který prostřelil Černého. Domácí jdou opět do vedení!

35:47
    Domácí hrají bez gólmana.

35:35
    Oddechový čas pro hosty.

29:54
    Nasan Brno právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné! Domácí jakoby zaspali a máme tu vyrovnání. Po faulu Vandy blízko brány hodonínských se do míče opřel DAVID RAMPULA a prakticky do stejného místa jako v prvním poločase uklízí míč.

29:52
    Žlutou kartu dostává Vanda (Tango Hodonín B).

28:57
    Jeden z hráčů Nasanu si převzal míč, potáhl jej a nahrál nekrytému KNOFLÍČKOVY, který měl lehkou práci a tu splnil na výbornou.

27:48
    Po špatně rozehraném rohovém kopu brňanů si míč zpracoval Černek, ale tak špatně, že skoro zadarmo daroval branku MARTINU HOFFMANNOVI.

23:06
    Hodonínský MARIAN REHÁK byl kousek za půlkou a vypustil takovou bombu, že Černý ani nezaregistroval střelu a domácí slaví 5. gól v zápase.

20:01

V první poločase padlo celkem 6 branek, Uvidíme co si pro nás přichystá 2. poločas utkání, zůstaňte s námi.

Druhý poločas začne přibližně v 17:28.

20:00

Branky: 9. Cenek (Kleiber), 16. Janulík, 19. Vanda (Rehák), 20. Černek, 24. Rehák, 37. Vanda (Janulík), 40. Černek – 10. Rampula, 20. Knoflíček, 28. Hoffmann, 29. Knoflíček, 30. Rampula

Karty:   30. Vanda (HOB) – 16. Knoflíček (NBR)

Tango Hodonín B: Žigo (Parobek) – Černek "C", Vanda, Kučí, Rehák, Bidmon, Hučko, Konečný, Cenek, Petrák, Kleiber, Janulík, Březina.
    Nasan Okruh Brno: Černý – Rampula "C", Burian, Hoffmann, Kocourek, Jaša, Janeček, Knoflíček.

Rozhodčí: Matyš Jakub, Kliner Jan, Delegát FAČR: Havíř Milan