Bordeaux – Nice 3:2 (kon.) | Monaco – Rennes 7:0 (kon.) | Méty – Toulouse 1:1 (11:10 po pen.)
Lyon – Guingamp 2:2 (3:4 po pen.) | Saint-Étienne – Nancy 0:1 (kon.) | PSG – Lille 3:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
0:1 (0:1)
AS Nancy-Lorraine
Středa 14.12.2016, 21:05 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzský Ligový pohár • Osmifinále

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Dobrou noc! (23:03:19)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 4:3. Rohy: 4:3.

Zápas je u konce! Nancy postupuje do další fáze! Hosté vlétli do utkání na půdě Saint-Étienne bez jakéhokoliv respektu a po celou dobu hráli aktivně. Rozhodující moment přišel v sedmnácté minutě, kdy Lacroix vyrobil pokutový kop, který proměnil Dalé! Domácí si první šanci vypracovali až v nastaveném čase, ale Berič nechal vyniknout vynikajícího Chernika! Ve druhém poločase se Saint-Étienne sice tlačilo do šestnáctky, ale na šanci čekalo až do samotného závěru. V poslední minutě nastaveného času se sice trefil Hamouna, ale jeho branka nemohla platit pro ofsajd!

90+6

90+5
    Pozor! Domácí se radují, ale branka neplatí! Hamouna sice dopravil míč do sítě, ale v době přihrávky stál v ofsajdu!

90+4
    Nancy se podařilo osvobodit a hosté nasbírali další důležité vteřinky. Saint-Étienne je jen kousek od vyřazení!

90+3
    Hamouna zkoušel štěstí z těžké pozice. Střídající fotbalista pálil z ostrého úhlu a jeho dělovka prolétla dobré dva metry kolem vzdálenější tyče.

90+2
    Domácí brankář si při dalším zákroku své zranění ještě zhoršil. Ruffier bude muset dnešní duel dochytat, ale pro další utkání by to mohl být problém.

90+1
    Nastavuje se pět minut!

90
    Nancy mělo k dispozici rohový kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kde kralovali domácí zadáci a nikdo v bílém se nedostal k zakončení.

89
    Polomat potáhl míč přes celé hřiště až k pokutovému území a centroval do vápna. Jeho prudkou pobídku stačil srazit vracející se Muratori.

88
    Ani z dalšího útoku domácích nebezpečí pro Chernika nepřijde. Kombinace Saint-Étienne před pokutovým územím nabrala brzkého konce.

87
    Saint-Étienne zahrávalo přímý kop. Vysoký centr na hranici pokutového území hledal Lacroixe, nicméně domácí stoper se k hlavičce neprodral.

86
    Ruffier už je v pořádku a může se pokračovat ve hře. Domácí zpackaným odkopem od branky odevzdali balón soupeři.

85
    Domácí brankář si při zákroku přivodil nějaké zranění v oblasti třísel a nyní musí být ošetřován. Ruffier přenechá rozehrávku jednoho z obránců.

84
    Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Coulibaly, přichází Cuffaut.

83
    Cétout podpořil ofenzivní výpad hostujícího celku náběhem po pravé straně. Hostující obránce si zpracoval vysokou přihrávku a našetřil cenné vteřinky.

82
    Coulibaly si naběhl na skvělou přihrávku za obranu domácího celku, jenže radost mu pokazil asistent rozhodčího. Ofsajd, domácí budou rozehrávat.

Tomáš Kubečka

Branky: 18. Dalé (pen.)

Karty:   17. Lacroix (SET) – 34. Coulibaly (NAN), 45. Muratori (NAN), 55. N´Guessan (NAN)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Polomat, Lacroix, Perrin, Pogba – Dabo, Selnaes, Saivet (64. Soderlund) – Monnet-Paquet, Berič (78. Tannane), Nordin (56. Hamouna)
    Náhradníci: Pierre-Gabriel, Pajot, Tannane, Veretout, Hamouma, Soderlund, Moulin

AS Nancy-Lorraine: Chernik – Cétout, Cabaco, Lenglet, Muratori – N´Guessan (64. Guidileye), Diarra, Marchetti – Robio (68. Koura), Dalé, Coulibaly (84. Cuffaut)
    Náhradníci: Cuffaut, Hadji, Maouassa, Guidileye, Chrétien, Koura, Menay