Vladivostok – Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.) | Novokuzněck – Riga 0:6 (kon.) | Novosibirsk – Jokerit 3:0 (kon.)
Omsk – Minsk 0:1 (kon.) | Barys – Čeljabinsk 3:4 (kon.) | Toljatti – Petrohrad 2:3 (po pr.)
Záhřeb – Ufa 3:2 (1:0 po s.n.) | HC Slovan – Magnitogorsk 2:4 (kon.)
po s.n. (1:0)
Medveščak Záhřeb
3:2 (0:0, 2:2, 0:0 - 0:0)
Salavat Julajev Ufa
Pátek 23.12.2016, 19:00 • Dom Sportova Zagreb • KHL

Z mé strany je to pro dnešek vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (21:47:50)

Československá stopa v utkání

Jakub Krejčík (ZAG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:47
    Tomáš Mertl (ZAG) 1+0, 0 střel, čas na ledě 19:59

Je konec! V Záhřebu se může začít slavit! Domácí Medveščak totiž dovedl do vítězného konce předvánoční utkání s Ufou! Po šedesáti minutách nerozhodné utkání muselo jít do prodloužení! V něm si oba týmy vypracovaly jednu velkou šanci, ale brankáři předvedli fantastické zákroku! V samostatných nájezdech se dlouho čekalo na úspěšného střelce. Až ve třetí sérii se prosadil Lucas Lessio, který zajistil chorvatskému celku bonusový bod!

65:00 Lucas LESSIO - 3:2

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Medveščak Záhřeb.
    Autorem vítězné branky je LUCAS LESSIO!

3. série
    1:0
    Maxim Majorov střelou nad pravý beton trefil vyrážečku domácího brankáře a Medveščak vítězí!

3. série
    1:0
    Domácí vedou! Lucas Lessio parádně rozhýbal brankáře Ufy a forhendovým blafákem dostal soupeře pod tlak!

2. série
    0:0
    Hartikainen byl hodně rychlý, ale dostal se příliš blízko k brankáři a už nenašel skulinku, kterou by procpal puk.

2. série
    0:0
    Samson Mahbod zvolil široký oblouk, jenže se střelou mezi betony neuspěl!

1. série
    0:0
    Igor Grigorenko střílel na vyrážečku, ale domácí brankář jeho úmysl přečetl!

1. série
    0:0
    Jako první se rozjel domácí Hedberg! Švédský hokejista blafákem do forhendu neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.

Střely na branku: 32 – 25

O vítězi nerozhodlo ani prodloužení! Na řadu tedy musejí přijít samostatné nájezdy!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:20
    Hosté sevřeli Medveščak před jeho brankou, avšak nikdo v bílém dresu zatím nenašel odvahu k zakončení.

63:23
    Katic prosvištěl s pukem do útočného pásma, kde jej ale neudržel v souboji u mantinelu a Ufa může vyrazit kupředu.

63:10
    Hosté znovu uklidňují hru kombinací ve středním pásmu. Domácí zadáci mezitím zalezli na modrou čáru a vyčkávají na akci soupeře.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 25. Lessio (D. Smith, T. Larkin), 28. Co. Genoway (Mertl, Glumac), rozh. náj. Lessio – 31. J. Bodrov (Gončarov, Lisin), 32. Kuljaš (Korotkov)