Martin – Nitra 4:3 (kon.) | Žilina – Košice 2:3 (po pr.) | Zvolen – Poprad 2:3 (kon.)
Trenčín – Banská Bystrica 3:5 (kon.) | Nové Zámky – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.)
MsHK Žilina
2:3 (0:0, 1:2, 1:0 - 0:1)
HC Košice
sk Pátek 30.12.2016, 18:00 • Tipsport Aréna Žilina • Tipos Extraliga (SR) • 34. kolo

Žilina teda podľahla na domácom ľade Košiciam 2:3 po predĺžení. To je odo mňa na dnes všetko, ďakujem za vašu priazeň a pozornosť v roku 2016, želám krásneho Silvestra a šťastný celý rok 2017. Dočítania priatelia. (20:22:58)

62:15 VARGA - 2:3

62:15
    Košice dali gól!
    Hostia využívajú presilovú hru a víťazia. Kúsok za modrou čiarou napriahol TIBOR VARGA a prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste. Asistencie: Jakub Suja, Ladislav Nagy.

61:51
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Drábek – 2 min.).

61:51
    Oddychový čas hostí.

60:55
    Daniel Brejčák trikrát zakrúžil okolo bránky Košíc ako kométa, neponúkol sa mu však žiaden spoluhráč a tak to žilinský obranca skúsil prekvapením spoza bránky, Habal bol však na tento ťah pripravený.

60:29
    Tvrdá strela Radka Deyla končí na vyrážačke Tomáša Tomeka.

60:01
    Úvodné buly predĺženia v prospech Žiliny.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Je to tak, v riadnom hracom čase tu máme remízu 2:2, pretože za domácich v 53. minúte skóroval Marcel Holovič. Po krátkej prestávke bude nasledovať päťminútové predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:49
    Dnes budeme v Žiline svedkami predĺženia.

59:29
    Oddychový čas domácich.

59:29
    Pred Habalom vzniká drobná potýčka, tá je však hneď uhasená.

59:16
    Košice majú puk v moci, ale už sa príliš pred Tomeka nehrnú.

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:35
    Košice sa snažia kombinačne dostať do útočného pásma, no v tomto momente sa im to nepodarilo.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

57:41
    Novotný sa prebíjal cez obranu Košíc, bol však zastavený dvojicu košických obrancov.

57:05
    Hrá sa v obrannom pásme Žiliny.

56:39
    Domáci stiahli puk za svoju bránku, oba tímy striedajú počas hry.

56:19
    Tak toto je skutočne záver ako hrom v podaní oboch tímov.

55:54
    Domáci s snažia, ale Gutwald chybuje na útočnej modrej čiare. Následne však v obrane svoje zaváhanie napravil.

55:25
    Dnešné stretnutie sleduje 1609 divákov.

55:01
    Do konca tretej tretiny ostáva necelých 5 minút a zdá sa, že dnes nás čaká skvelý záver zápasu.

54:34
    Domáci v plnom počte.

54:10
    Prebrali sa i domáci diváci, hostia však tlačia a snažia sa skórovať.

53:31
    Václav Stupka dnes hrá výborne, vo vlastnom pásme získal puk, naštartoval svoje motory, vletel do pásma hostí, no jeho strela švihom skončila na ramene košického brankára.

53:09
    Domáci získavajú puk a posielajú ho cez všetky čiary.

52:59
    Hostia okamžite v tlaku pred Tomášom Tomekom.

52:34
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Handlovský – 2 min., sekanie).
    52:16 HOLOVIČ - 2:2

52:16
    Žilina dala gól!
    Ale teraz to veru nestačí, pretože po strele MARCELA HOLOVIČA z ľavej strany sa puk doslova dokotúľal do siete Vladislava Habala, ktorý ho síce stlmil betónmi, ale to nestačilo. Asistencia: Václav Stupka.

51:42
    Čas letí skutočne rýchlo, Košice sa skvele bránia.

51:06
    Marek Hovorka vo výbornej pozícii ešte volil prihrávku na Handlovského, tá však bola zblokovaná a domáci kapitán sa sám na seba teraz veľmi hnevá.

50:43
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Jankovič – 2 min., vrazenie na mantinel).

50:43
    Žilina poriadne zabrala, na oboch stranách už horia vášne.

50:12
    Jakub Drábek sa po návrate z trestnej lavice dostal do úniku, nasadil Habalovi úspešný blafák, no jeden z obrancov hostí ho napokon dokázal o puk v poslednom momente obrať. Či faulom, to si z môjho pohľadu skutočne nedovolím odhadnúť.

50:06

50:01
    Máme za sebou polovicu tretej tretiny, hostia stále vedú v Žiline o jediný gól.

49:39
    Žilinčania sa výborne bránia, Oceliari majú problém usadiť sa v útočnom pásme.

49:05
    Domáci však obetavo bojujú a znovu posielajú puk cez všetky čiary.

48:42
    Hosťom to však netrvá dlho a znovu sú v útočnom pásme.

48:22
    Žilinčania posielajú puk za bránku hostí.

48:06
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Drábek – 2 min., podrazenie).

47:09
    Nádherná kombinačná akcia Žiliny, Hovorka z pravej strany našiel na ľavo Handlovského, ktorý priťukol z prvej puk do stredu pre Matúša Matisa, no jeho strelu už stihli výborne brániaci Košičania zblokovať.

46:29
    Preberajú sa i domáci fanúšikovia, ktorí konečne ženú svojich hráčov dopredu.

46:05
    Domácim hokejistom Žiliny sa dnes obrovská snaha rozhodne nedá uprieť.

45:56
    Vhadzovanie pred Habalom získali Žilinčania, no po následnej strele od modrej čiary bude nasledovať ďalšie buly.

45:25
    Hostia v plnom počte.

45:01
    Máme za sebou 5 minút tretej tretiny, stav v Žiline je stále 1:2.

44:47
    Žilinčania však teraz výborne zakombinovali, z ľavej strany ale Hovorka Habala neprestrelil.

44:19
    Puk po výbornej obrannej práci hostí znovu putuje až za bránku Tomáša Tomeka.

44:01
    Vlci sa počas presilovej hry zatiaľ nedokázali usadiť v útočnom pásme.

43:31
    Rostislavovi Čadovi sa dnes niečo nepozdáva a jasne to dáva najavo. Zavolal si ku striedačke i hlavného rozhodcu a je vidieť, že je dosť nahnevaný.

43:31
    Daniel Brejčák sa oprel do strely od modrej čiary, Habal bol znovu na svojom mieste.

43:25
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Varga – 2 min., držanie).

43:03
    Strela Novotného v drese Vlkov z veľkého uhla, puk sa poodrážal kade tade, no cestu do siete Košíc si nenašiel.

42:59
    Vhadzovanie pred Tomášom Tomekom, puk v prospech domáceho celku.

42:39
    Matúš Matis sa snažil predrať obranou hostí, Patrik Koch ho však v súboji poslal na ľad.

42:05
    Hrá sa v obrannom pásme Košíc, o puk sa vedú boje pri mantineli. Víťaz nie je, nasledovať bude ďalšie buly.

41:49
    Vhadzovať sa bude po pravej ruke Vladislava Habala.

41:12
    Tretia tretina má výborné tempo, oba tímy úpenlivo bojujú o puk.

40:36
    Obrane Žiliny unikol aktívny Ladislav Nagy, ktorý ostal sám pred Tomášom Tomekom, strelou švihom však minul domácu bránku.

40:20

40:01
    Úvodné buly tretej tretiny v prospech Košíc, hostia majú ešte 20 sekúnd výhodu presilovej hry.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Oba tímy máme na ľade, už o chvíľu sa začne tretia tretina.

Po druhej tretine vedú Košice v Žiline 1:2. Najskôr sa za hostí presadil v 26. minúte obranca Martin Dudáš. Domáci vyrovnali v 32. minúte gólom Juraja Juríka, no Košice znovu dostal do vedenia v 38. minúte zápasu Jakub Suja. V Žiline sledujeme výborný zápas, tretia tretina sa začne približne o 19:35.
    Pomer striel v druhej tretine 9:9.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:42
    Puk opäť smeruje za bránku Vladislava Habala.

39:20
    Košice už sú v útočnom pásme, no domácim sa podarilo tečom poslať puk von z pásma.

39:01
    Do konca druhej tretiny ostáva necelá minúta.

38:35
    Žilinčania sa snažia držať puk čo najďalej od svojej bránky a zatiaľ sa im to darí.

38:21
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Drábek – 2 min., sekanie).

38:02
    Napriek inkasovanému gólu sú domáci naďalej pri chuti a snažia sa presadiť v útočnom pásme.
    37:29 SUJA - 1:2

37:29
    Hostia znovu vedú, pretože pred Tomášom Tomekom sa cez obranu domáceho celku presadil JAKUB SUJA a dostáva svoj tím znovu do vedenia. Asistencie: Juraj Milý, Tomáš Hričina.

37:09
    Hrá sa v útočnom pásme Žiliny, Košice sú však koncentrované v obrane, získavajú puk a ženú sa dopredu.

36:59
    Hra má výborné tempo a spád.

36:23
    Tak Vladislav Habal sa rozhodne nemôže sťažovať na nedostatok práce, domáci ho v týchto minútach veru poriadne ostreľujú pukmi.

36:01
    Puk je za bránkou Tomáša Tomeka, oba tímy striedajú počas hry.

35:29
    Hra sa priostruje, hostia začínajú tvrdo dohrávať osobné súboje.

35:01
    Do konca výbornej druhej tretiny ostáva necelých 5 minút, stav je 1:1, no aktuálne má hra skutočne grády.

34:37

34:26
    Rýchly útok domáceho tímu, strela švihom od Štěpána Novotného len tesne minula bránku Košíc.

33:58
    Hostia získavajú puk a posielajú ho až za Tomáša Tomeka.

33:19
    Hrá sa v obrannom pásme Košíc, tie sa však teraz výborne bránia.

32:45
    Domáci sa snažia presadiť kombinačne v útočnom pásme, vidieť, že si po góle začali podstatne viac veriť.

32:37
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Koch – 2 min., nedovolené bránenie).

32:10
    Žilinčania poriadne nakopli svoje motory a momentálne zvierajú Košice v ich obrannom pásme.
    31:20 Juraj JURÍK - 1:1

31:20
    A je vyrovnané! Žilinčania využívajú presilovú hru, pretože strelu Michala Juraška od modrej čiary zblokoval jeden z obrancov Košíc priamo pred JURAJA JURÍKA, ktorý poslal puk do siete Vladislava Habala. Asistencie: Michal Juraško, Marek Hovorka.

30:51
    Domáci stiahli puk za svoju bránku, preskupili útočné rady a ženú sa dopredu.

30:15
    Žilinčania však hrajú presilovú hru a sú v útočnom pásme, Habal zatiaľ nemal vážnejšiu prácu.

30:01
    Máme za sebou polovicu zápase, Košice vedú v Žiline 0:1.

29:51
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Klíma Tomáš – 2 min., nedovolené bránenie).

29:32
    Vhadzuje sa po ľavej ruke Tomáša Tomeka, po buly je puk znovu v moci Košičanov.

29:03
    Oceliari prebrali dej zápasu do svojich rúk, aktuálne sú aktívnejším tímom.

28:42
    Hrá sa v obrannom pásme Žiliny, Tomáš Tomek ale nemusel zasahovať. Žilina má znovu problém dostať sa kombinačne cez stredné pásmo.

28:02
    Oba tímy striedajú počas hry, puk majú vo svojej moci hokejisti Žiliny.

27:26
    Tentoraz je pred Habalom štvrtá formácia Vlkov, Michal Švihálek však v súboji s Habalom neuspel.

26:58
    Ale na ľad sa dostáva tretia formácia Vlkov, ktorá to popiera a snaží sa niečo vymyslieť pred Habalom.

26:05
    Nuž tak domáci už musia doháňať náskok favorizovaných hostí, po nešťastnom góle však vyzerajú byť otrasení.
    25:33 DUDÁŠ - 0:1

25:33
    Rýchly útok zakončili hostia gólom. Puk od modrej čiary nastrelil na bránku Vlkov Radek Deyl, ale ešte pred gólmanom ho nechytateľne tečoval MARTIN DUDÁŠ. Tomáš Tomek mal zakrytý výhľad. Asistencie: Juraj Milý, Radek Deyl.

25:15
    Domáci posielajú puk cez všetky čiary.

25:02
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Prokop – 2 min., držanie).

25:01
    Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, stav je stále 0:0.
    24:44 Nebezpečná Vargova strela

24:44
    Dve rýchle strely Tibora Vargu v drese Košíc z medzikružia za sebou, oba projektily bývalého kanoniera Vlkov bravúrne zlikvidoval Tomáš Tomek.

23:59
    Marek Hovorka je dnes pri chuti, prekorčuľoval s pukom poza bránku hostí, nabil ho na strelu od modrej čiary pre Gutwalda, no mladému českému obrancovi v žilinských službách nesadol puk ideálne na čepeľ hokejky.

23:17
    Hostia sa po dlhom čase dostali od útočného pásma, Kochova delovka od modrej čiary minula bránku Žiliny.

22:58
    Ozýva sa i žilinský fanklub, približne 30 fanúšikov sa snaží zapojiť do fandenia celý zimák, no zatiaľ nenachádzajú odozvu na žilinských tribúnach.

22:32
    Tak úvodné minúty druhej tretiny jednoznačne patria domácim Vlkom, ktorí veru na Oceliarov poriadne vybehli.

22:05
    Václav Stupka sa svojou rýchlosťou presadil na ľavom krídle cez obrancu Košíc, ideálne naservíroval puk pre Marcela Holoviča na pravú stranu. Center tretej žilinskej formácie pálil z prvej, no trafil len hruď brankára Košíc!

21:35
    Vhadzovanie v strede klziska, bližšie k bránke Tomáša Tomeka.

21:05
    Domáci rapídne zvýšili otáčky a úvod tretiny je jasne v ich réžii.

20:31
    Krásna prihrávka Matúša Matisa z ľavého krídla našla osamoteného Mareka Hovorku pred bránkou hostí, kapitán Vlkov však strelou švihom trafil len Vladislava Habala.

20:01
    Úvodné buly druhej tretiny v prospech hokejistov Žiliny.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Oba tímy máme na ľade, čochvíľa sa začne druhá tretina.

Po prvej tretine máme v Žiline stav 0:0. Opticky je zápas rovnako vyrovnaný, väčšie príležitosti však mali domáci Žilinčania. Druhá tretina sa začne približne o 18:45.
    Pomer striel v prvej tretine 9:12.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:28

19:05
    Delovka Marcela Holoviča z pravej strany končí vedľa Habalovej bránky.

19:01
    Do konca prvej tretiny ostáva menej ako 1 minúta.

18:35
    Domácim sa črtala parádna šanca, no dnes im viazne rozohrávka, a to je vážny problém.

18:06
    Delovka Juraja Juríka z medzikružia, Habal bol pozorný a podržal puk vo svojej lapačke.

17:59
    Košice však získali puk a ženú sa dopredu. Tomek zasahovať nemusel, hostia zbierajú cenné sekundy v oslabení za bránkou Žiliny.

17:35
    Prvá strela Žiliny v presilovej hre, od modrej čiary napálil puk do Habalovej hrude Michal Juraško.

17:28
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Vašíček – 2 min., držanie).

17:05
    Domáci znovu rozohrávajú od vlastnej brány.

16:38
    Skúsený matador Peter Bartoš skúsil Tomeka prekvapiť spoza obrancu Žiliny, no jeho jedovka príklepom bola tečovaná na ochrannú sieť za bránkou domácich.

16:24
    Vhadzuje sa v strednom pásme, znovu bližšie k bránke HC Košice.

15:49
    Tak diváci v Žiline sa dnes rozhodne nemajú prečo sťažovať, sledujeme obojstranne svižný hokej a na nudu veru vôbec nie je čas.
    15:10 Hovorka pred Habalom neuspel

15:10
    Obrovská šanca domáceho kapitána Mareka Hovorku, ktorý sa dostal pred Habala, naznačil príklep, no puk si následne ešte potiahol a skúsil ho posunúť pomedzi betóny brankára do siete. Český gólman hostí bol však rýchlejší a sklepol svoje betóny skôr.

15:01
    Do konca prvej tretiny ostáva necelých 5 minút, stav je stále 0:0.

14:09
    Strela Davida Šoltésa od modrej čiary Tomeka poriadne zaskočila, Tomáš puk len vyrazil pred seba, no následnou rybičkou ho dokázal skryť do lapačky.

13:49
    Druhý útok Košičanov je dnes zatiaľ jasne najaktívnejší, dokáže si vytvoriť tlak v pásme domáceho celku, Tomek je však zatiaľ na svojom mieste.

13:08
    Domáci znovu majú puk v moci, ale za vlastnou bránkou a následne im znovu nefunguje rozohrávka. A to sa vôbec nepáči Milanovi Jančuškovi na striedačke Žiliny, ktorý rázne dohovára svojim zverencom.

12:29
    Na ľade sa už dohrávajú aj osobné súboje, trošku sa iskrí, ale nie je to nič vážne.

11:59
    Košice napádajú rozohrávku Žiliny s dvojicou hráčov, zverenci trénera Rostislava Čadu veľmi rýchlo pochopili kde je dnes Achillova päta Vlkov.

11:31
    Znovu tu máme vhadzovanie, tentoraz v strednom pásme.

11:01
    Žilinčania s favoritom bojujú o každý meter ľadu, dnes vidíme zatiaľ skutočne bojovný zápas. Marek Hovorka skúsil šťastie z pravej strany, príklepom ale minul bránku Košíc.

10:29
    Druhá pätorka Košíc zavrela hráčov MsHK v obrannom pásme, Tomáš Tomek však takisto nemusel zasahovať.

10:01
    Máme za sebou polovicu prvej tretiny a stav v Žiline je stále 0:0.

09:41
    Tretí útok Žiliny si dokáže vynútiť tlak v útočnom pásme, Habal ale zatiaľ nemusel mať vrásky na čele.

09:27
    O puk sa vedie boj v strednom pásme pri mantineli, napokon sa bude vhadzovať bližšie k bránke hostí.

08:55
    Oba tímy si dávajú pozor na chyby v defenzívne, tempo zápasu nám mierne opadlo.

08:21
    Druhá formácia Žiliny sa nepresadil v strednom pásme cez výborne sformovanú päticu Košičanov, napokon je z toho vhadzovanie v strednom pásme, bližšie k bránke Vladislava Habala.

07:53
    Domáci sa preberajú a vyrovnávajú opticky hru, Habal musí znovu zasahovať. Český gólman v službách Oceliarov puk podržal v lapačke, vhadzovať sa teda bude po jeho pravej ruke.
    07:34 Nebezpečná strela Ondruša

07:34
    Ale pozor, mladý Filip Ondruš v drese Žiliny sa po pravej strane vrútil do pásma, jeho tvrdú strelu Habal bravúrne vyrazil.

06:49
    Isté je, že domácim zatiaľ viazne rozohrávka a to je hlavnou príčinou toho, že Habal v bránke hostí zatiaľ nemá vážnejší zákrok.

06:12
    Žilinčania stiahli puk za bránku Tomáša Tomeka, striedajú počas hry a rýchlou rozohrávkou sa snažia dostať dopredu.

05:35
    Prvá formácia Vlkov sa hnala do rýchleho útoku, Matúš Matis bol však v postavení mimo hru.

05:01
    Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, v Žiline sledujeme svižný hokej, no zatiaľ bez gólov.

04:51
    Vzápätí rýchly útok hostí, Tomek musí byť pozorný, tentoraz však nemusel predviesť svoje umenie.

04:02
    Čas plynie pomerne rýchlo, tretia formácia Vlkov dostala hostí pod tlak, Stupka si na prvom krídle nakorčuľoval na prihrávku Holoviča, no puk končí vedľa Habalovej bránky.

03:29
    Košice však dnes hrozia z každej pozície, Boltun takmer od modrej čiary príklepom preveril pozornosť žilinského gólmana.

02:52
    Žilinčania ustáli úvodný tlak súpera, konečne sa dostali i do útočného pásma, no prihrávka Handlovského na voľného Mareka Hovorku bola zblokovaná.

02:21
    Hrá sa v rýchlom tempe a s minimom prerušení, oba tímy striedajú počas hry.

01:39
    Oba tímy striedajú, domáci stiahli puk za svoju bránku, no znovu im nevychádza rozohrávka a Tomek musí zasahovať.

01:12
    Košice stále v pásme pred Tomášom Tomekom.

00:35
    Košice začínajú výborne, Ladislav Nagy si potiahol puk v pásme Žilina doľava, jeho následná strela po ľade končí vedľa Tomekovej bránky.

00:12
    Tí však robia chybu v rozohrávke a Tomáš Tomek si po úvodnej strele pripisuje úspešný zákrok.

00:01
    Úvodné buly zápasu v prospech hráčov Žiliny.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Všetko je pripravené na začiatok zápasu, doznela štátna hymna Slovenska, môžeme začať.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Úvodné zostavy:

MsHK Žilina: Tomek (Mikoláš) – Brejčák, Juraško, Gutwald, Rehák, Drábek, Macejko, Prokop, Mendrej – Handlovský, Hovorka, Matis – Jurík, Húževka, Novotný Š. – Konečný, Holovič, Stupka – Rogoň, Ondruš, Švihálek

HC Košice: Habal (Kopřiva) – Dudáš, Deyl, Šedivý, Koch, Matejka, Jankovič, Vašíček, Hruška – Bicek, Suja, Nagy – Hričina, Boltun, Milý – Šoltés, Klíma, Varga – Novotný M., Vrábeľ, Bartoš

Rozhodca: Jonák – Stanzel, Holienka.

Príjemný dobrý deň zo Žiliny, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 34. kola hokejovej Tipsport ligy, v ktorom hokejisti MsHK Žilina privítajú na svojom ľade hráčov HC Košice. Zápas sa začína o 18:00, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Hokejistom MsHK Žilina patrí v aktuálnej tabuľke našej najvyššej súťaže priebežné štvrté miesto so ziskom 54 bodov. V poslednom doterajšom stretnutí Vlci prehrali v Nitre pomerom 1:4, o ich jediný gól sa postaral Rastislav Konečný.
    Najproduktívnejší hráči MsHK Žilina:
    1. Marek Hovorka 36 bodov (17+19)
    2. Lukáš Handlovský 30 bodov (9+21)
    3. Rastislav Konečný 24 bodov (17+7)

Hráčom HC Košice patrí v aktuálnej tabuľke hokejovej Tipsport ligy priebežné druhé miesto so ziskom 71 bodov. Oceliari v poslednom doterajšom zápase porazili na domácom ľade hokejistov Zvolena pomerom 2:0. O góly Košíc sa postarali Ladislav Nagy a Tibor Varga.
    Najproduktívnejší hráči HC Košice:
    1. Ladislav Nagy 40 bodov (21+19)
    2. Jakub Suja 26 bodov (11+15)
    3. Jiří Bicek 22 bodov (8+14)

Pohľad do histórie vzájomných zápasov hovorí, že oba celky odohrali navzájom 82 zápasov, z ktorých 17 duelov vyhrali Žilinčania, vo dvoch stretnutiach sa zrodila remíza a až 63 súbojov vyhrali Košice.
    Zápasy v aktuálnej sezóne:
    25.9.2016 Košice – Žilina 6:3
    28.10.2016 Žilina – Košice 3:4 po sam. nájazdoch

Zápas sa v Žiline začína o 18:00, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 32. Jurík (Juraško, Hovorka), 53. Holovič (Stupka) – 26. Dudáš (Milý, Deyl), 38. Suja (Milý, Hričina), 63. Varga (Suja, Nagy)

Rozhodčí: Jonák – Stanzel, Holienka