Washington – Toronto 6:5 (po pr.) | Carolina – New Jersey 1:3 (kon.) | Columbus – Edmonton 3:1 (kon.)
NY Rangers – Buffalo 1:4 (kon.) | Tampa – Winnipeg 4:6 (kon.) | Nashville – Montreal 1:2 (po pr.)
San Jose – Los Angeles 1:2 (po pr.)
New York Rangers
1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Buffalo Sabres
Středa 04.01.2017, 01:10 • Madison Square Garden, New York (kapacita 18006 míst) • NHL
    Anders Nilsson táhl Sabres k výhře.

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám dobrou noc, pokud právě jdete spát, a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (03:46:28)

Československá stopa v dnešním zápase:

Marek HRIVÍK (NYR) – 0+0, 2 střely, účast na ledě 0, čas na ledě 10:32

1. Sam REINHART (BUF) – 0+2, 2 střely, účast na ledě +2, čas na ledě 17:19
    2. Anders NILSSON (BUF) – 24 úspěšných zásahů, 1 inkasovaný góly, úspěšnost zákroků 96%
    3. Evander KANE (BUF) – 1+0, 1 střela, účast na ledě +2, čas na ledě 20:46, vítězný gól

Největší čas na ledě: Ryan McDonagh 23:39 – Rasmus Ristolainen 26:17

Branky a nahrávky: 36. Holden (J. T. Miller, Lindberg) – 13. Girgensons (Carrier, B. Gionta), 20. E. Kane (Reinhart, Okposo), 22. Ju. Bailey, 42. Eichel (Reinhart, Moulson). Diváci: 18006 (vyprodáno). Rozhodčí: Joannette, Furlatt – Rody, Brisebois.

Velkým překvapením skončilo dnešní měření sil Rangers a Sabres. Buffalo naordinovala výbornou defenzivní taktiku, která zastavila nejúdernější útok celé ligy. Skóre utkání otevřel ve 13. minutě Zemgus Girgensons, který se výborně zorientoval v prostoru před brankou.

Ještě v závěru úvodní části hry Sabres své vedení navýšili. Z dorážky se prosadil Evander Kane. Stejný hráč pak výborně zapracoval na startu druhého dějství a po chybě v obraně Rangers se ze své první branky v NHL radoval Justin Bailey.

Rangers se konečně prosadili až v 36. minutě, kdy se v poskytnuté výhodě trefil tvrdou ranou Nick Holden. Hned zkraje třetí třetiny ovšem všechny naděje domácích na případné vyrovnání zmrazil přesilovkovou trefou Jack Eichel.

Newyorský tým se pak už k žádnému mazání vytvořeného manka nedostal. Buffalo tak vyhrálo na ledě Madison Square Garden 4:1 a odváží si velmi cenné dva body.

59:31
    Brady Skjei se vrací z trestné lavice, Rangers hrají v plném počtu. Hosté v absolutním klidu kontrolují kotouč.

59:02
    Anders Nilsson musel nyní dávat pozor na střelu Dereka Stepana, který vypálil od pravého mantinelu.

58:30
    Rangers se podařilo vyhodit a hosté se založením nového útoku nikam nespěchají.

58:04
    Buffalo tak může v klidu dohrát utkání do vítězného konce v početní výhody. Další kombinace hostů až "do kuchyně" nevyšla.

57:31
    Sabres si ještě v závěru třetí třetiny zahrají přesilovou hru. Na trestnou lavici za držení protihráče míří Brady Skjei.

57:21
    Brady Skjei posílal přihrávku před branku, kde v defenzivě výborně zapracoval Zemgus Girgensons a srazil puk až mezi diváky.

56:39
    Justin Bailey se vydal znovu na útočný výlet, v situaci jeden na jednoho se parádně uvolnil a poté zamířil do pravé tyče Lundqvistovy branky!

56:14
    Jack Eichel hledal před brankou volného Kyla Okposa, který nedokázal přihrávku zpracovat.

55:48
    Mats Zuccarello se dostal k dorážce po nahození McDonagha od modré čáry, norský štírek zamířil mimo branku.

55:10
    Rangers to ještě zkouší, tlačí na obranu Buffala. Nilsson si poradil se skrytou střelou Marka Hrivíka.

54:32
    Ryan McDonagh vystřelil od levého hrazení, Anders Nilsson jeho pokus bez větších potíží zastavil.

53:50
    Opaření nejsou jen hráči Rangers, ale i mlčící publikum v Madison Square Garden.

53:17
    Domácím nemilosrdným způsobem utíká čas, na vstřelení tří branek už zbývá jen pár minut.

52:41
    Justin Bailey tlačil přihrávku na volného Evandera Kana, který se ke kotouči nedostal.

52:05
    Tvrdá rána Dana Girardiho od modré čáry se nevešla mezi tři tyče, Rangers přicházejí o útočné pásmo.

51:33
    Zakázané uvolnění na straně Sabres, hra se stěhuje před branku Anderse Nilssona.

51:00
    Už to vypadá, že Rangers zřejmě nenajdou cestu k vyrovnání. Buffalo dnes se svou urputnou defenzivní taktikou uspělo.

50:24
    Kotouč skončil na tribuně mezi diváky. Vhazovat se bude v obranném pásmu Sabres.

50:02
    Jimmy Vesey obětavě zablokoval ránu Rasmuse Ristolainena a výrazně tak ulehčil Lundqvistovi se zákrokem.

49:22
    Chris Kreider se potuloval kolem branky až se dostal k puku a poprvé ve třetí třetině prověřil Nilssona, který skvěle zakročil!

48:40
    Rangers ve třetí třetině ještě nevystřelili na branku. Jako kdyby branka na levé straně z pohledu kamery byla dnes střelecky zakletá.

48:09
    Zakázané uvolnění na straně Rangers, vhazovat se bude v obranném pásmu domácího týmu.

47:50
    Buffalo v postavení mimo hru, Justin Bailey nemohl pokračovat ve hře. Po reklamní pauze se bude vhazovat ve středním pásmu.

47:26
    Sražená střela Rasmuse Ristolainena od modré čáry končí za Lundqvistovou brankou, Sabres se nadále drží v útočné třetině.

46:55
    Derek Stepan vypálil z pravého křídla, jeho pokus srazil hostující obránce Falk, a tak Nilsson neměl práci.

46:07
    Nick Holden je zpátky na ledě, Rangers hrají v plném počtu.

45:40
    Rangers se brání při vlastním oslabení celkem v klidu, Sabres si nevytvořili žádnou příležitost.

45:09
    Další přihrávka z hole Sama Reinharta směřovala do předbrankového prostoru, kde číhal Matt Moulson. Pas byl ale sražený.

44:35
    Sam Reinhart našel před brankou Kyla Okposa, který však nedokázal zakončit. Rangers následně vyhazují přes všechny čáry.

44:07
    Křeč domácích potvrzuje vyloučení Nicka Holdena za zdržování hry. Buffalo má k dispozici další přesilovou hru.

43:33
    Zakázané uvolnění na straně Buffala, vhazovat se bude po levé ruce Anderse Nilssona.

43:00
    Oscar Lindberg posílal přihrávku před branku, která prošla až k Girardimu, jehož rána skončila mimo tři tyče.

42:24
    Naopak Sabres pokračují v aktivním pojetí hry, zvýšením náskoku opět narostlo hostům sebevědomí.

41:52
    Jestli Rangers ještě před závěrečnou třetinou pomýšlelo na zvrat, nyní už to budou mít domácí o hodně složitější.
    41:10 Jack EICHEL - 1:4

41:10
    Sabres právě vstřelili branku!
    Nádherná branka hostů při přesilové hře! Matt Moulson z mezikruží posunul puk na levou stranu, kde Sam Reinhart střílenou přihrávkou našel přesně připravenou hokejku JACKA EICHELA, který jen posunul puk do prázdné branky! Asistence: Sam Reinhart a Matt Moulson.

40:37
    Rangers se při oslabení dostali do brejku, Kevin Hayes hledal před brankou J. T. Millera, hostující hráči se stihli ale včas vrátit.

40:18
    Hned zkraje třetí třetiny si zahraje Buffalo přesilovou hru. Za hákování je vyloučen Jimmy Vesey.

Největší čas na ledě: Ryan McDonagh 16:17 – Rasmus Ristolainen 17:04

Ve druhé třetině Rangers výrazně přidali na střelecké aktivitě, převážnou část prostředního dějství se hrálo před Nilssonovou brankou. Na druhé straně byl Lundqvist téměř bez práce. Sabres ovšem udeřili hned zkraje třetiny, kdy svou první branku v NHL zaznamenal Justin Bailey.

Rangers pak bušili na Nilssonovu branku jako do vrat. Ujala se už tvrdá střela Nicka Holdena v 36. minutě, kterou domácí obránce zužitkoval poskytnutou výhodu. Více zatím nestihli, a tak si do třetí části přinesou Jezdci dvoubrankové manko.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:52
    Ryan McDonagh stopil letící kotouč ze vzduchu, píská se tak hra vysokou holí. Kdyby tak domácí kapitán neudělal, směřoval by jeden z hráčů Sabres sám na branku.

39:21
    Domácí hokejisté se dostali do dalšího postavení mimo hru, vhazovat se bude ve střední třetině.

38:50
    Mats Zuccarello vypálil nebezpečně z pravé strany, Nilsson jeho štiplavý pokus zastavil!

38:01
    Po Stepanově průniku po levém křídle nyní skončil kotouč v prostoru střídaček. Po reklamní přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu.

37:33
    Rangers se ovšem nemohou dostat k dalšímu ohrožení Nilssonovy branky.

36:50
    Snad poprvé v zápase se ozývají také domácí fanoušci. Slavnou arénou zní pokřik "Let's go Rangers"!

36:21
    Na druhé straně se ukázalo i Buffalo, Lundqvist neměl se slabou střelou žádný problém.
    35:55 Nick HOLDEN - 1:3

35:55
    Rangers právě vstřelili branku!
    Domácí se konečně prosazují! Po faulu na Millera měli Rangers poskytnutou výhodu. Oscar Lindberg poslal puk do rohu, kde jej J. T. Miller nabil na ránu NICKU HOLDENOVI, jehož bomba se zastavila až o síť Nilssonovy branky! Asistence: J. T. Miller a Oscar Lindberg.

35:34
    Zakázané uvolnění v podání Rangers, hra se stěhuje do obranného pásma domácího týmu.

35:10
    Rasmus Ristolainen čeká s kotoučem za vlastní brankou, oba týmy střídají.

34:41
    Derek Grant se dostal do útočného pásma a vyslal propagační střelu, která zaměstnala Lundqvistův beton.

34:05
    Kevin Hayes hledal před brankou Michaela Grabnera, který se znovu přes postavený defenzivní blok neprosadil.

33:37
    Sabres ze svého působení v útočném pásmu nevytěžili vůbec nic, Henrik Lundqvist znovu nemusel zasahovat.

32:54
    Buffalo má v této chvíli ve druhé třetině na svém kontě jedinou střelu, která byla ovšem z hole Justina Baileyho gólová. Rangers v prostředním dějství vypálil zatím dvanáctkrát.

32:16
    J. T. Miller předvedl efektní otočku, po které ještě nabízel přihrávku před branku, kde byl jeho spoluhráč pod dohledem.

31:33
    William Carrier se vrací z trestné lavice, Buffalo první oslabení v zápase zvládlo.

31:19
    Anders Nilsson lapil další ránu od modré čáry, tentokrát z hokejky Bradyho Skjeie.

30:45
    Jimmy Vesey vložil šikovně hokejku do střílené přihrávky Nicka Holdena, Nilsson se štěstím zasáhl.

30:22
    Domácí si neporozuměli v kombinaci a přichází o útočné pásmo, Sabres mohou vystřídat.

29:51
    Rána McDonagha skončila mimo branku. Posléze vypálil Brandon Pirri a Zuccarello nebezpečně dorážel těsně mimo tři tyče!

29:33
    První přesilovou hru si vyzkouší také Rangers. Za zcela zbytečný útočný zákrok putuje na trestnou lavici William Carrier, menší trest za nedovolené bránění.

29:06
    Cody Franson se vydal na útočný výlet, který zakončil nepřesnou střelou. Následně byla odpíská přihrávkou rukou v podání Sabres.

28:34
    Dan Girardi skáče z trestné lavice zpátky na led, Rangers hrají v plném počtu.

28:04
    Mats Zuccarello posílá kotouč znovu až k Nilssonově brance, domácí se v početní nevýhodě brání výborně.

27:29
    Početní výhoda Sabres zatím není nikterak nebezpečná, Rangers se znovu osvobozují.

27:00
    Hráči Buffala se sami vyhnali z útočného pásma, novou akci budou muset začít až od vlastní branky.

26:34
    Buffalo si zahraje přesilovou hru. Za sekání míří na trestnou lavici domácí obránce Dan Girardi.

26:13
    Brandon Pirri se dostal do úniku po pravé straně, svižnou střelou branku přestřelil a neprosadil se ani z následné dorážky.

25:45
    Agilní čtvrtá formace Rangers opět nadělala pořádný zmatek v útočném pásmu.

25:19
    Nilsson opět v permanenci, když musel zlikvidovat další střelecký pokus z hole Dereka Stepana.

24:49
    Derek Stepan vypálil z levého křídla, pro Anderse Nilssona žádný problém se zákrokem.

24:25
    Kotouč sražen až mezi diváky, vhazovat se bude ve středním pásmu.

23:48
    Rangers vyrazili do rychlého přečíslení, obrana Buffala se ovšem stihla velmi rychle semknout.

23:11
    Domácí se při dalším přechodu do útoku dostali do postavení mimo hru.

22:57
    Čtvrtá formace Rangers nyní nadělala v útočném pásmu slušný průvan, kýženého snížení se domácí ovšem nedočkali.

22:31
    Anders Nilsson se marně natahoval po sražené střele Dana Girardiho, naštěstí pro hostujícího brankáře puk skončil nad brankou.

22:05
    Buffalo se tentokrát nezdrželo v útočném pásmu dlouho, na druhou stranu už otáčí hru slovenský útočník Marek Hrivík.

21:30
    Rána Nicka Holdena od modré čáry nebyla přesná, kotouč končí v rohu.
    21:03 Justin BAILEY - 0:3

21:03
    Buffalo přidává další branku! Obrovskou hrubku ve vlastním pásmu vyrobil Kevin Klein, kterého atakoval Evander Kane. Nepřesné přihrávky se zmocnil JUSTIN BAILEY, jenž rychlým výpadem na střed a rychlou střelou po ledě překvapil Lundqvista. Bailey zaznamenává první gól ve své kariéře! Bez asistence.

20:27
    Rangers vstupují do druhé části hry aktivně, Anders Nilsson měl co dělat, aby zachytil puk před dotírajícím Kreiderem.

20:07
    Hodně rychlým icingem se prezentovali na startu druhého dějství hosté z Buffala.

Největší čas na ledě: Ryan McDonagh 8:13 – Zach Bogosian 8:13

Je za námi hodně zajímavá první třetina zápasu mezi Rangers a Sabres. Buffalo od začátku zápasu působí aktivněji, domácí tým poprvé prověřil Nilssona v brance až v polovině třetiny. Naopak Sabres už zkraje zápasu nastřelili brankovou konstrukci.

Skóre utkání pak otevřel v 13. minutě lotyšský forvard Zemgus Girgensons, před kterým se ocitl volný puk před brankou. Rangers si s blížícím se závěrem utkání vytvořili slibné příležitosti, gólu se však dočkali ještě jednou hosté. V závěru úvodního dějství se prosadil Evander Kane.

Buffalo tak po první dvacetiminutovce vede překvapivě na ledě Madison Square Garden 2:0.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00
    19:22 Evander KANE - 0:2

19:22
    Domácí sice přidali na aktivitě, Buffalo ovšem přidává druhou branku! Sabres se dostali do přečíslení tři na dva. Lundqvist dokázal zakročit proti střele Sama Reinharta, na dorážku EVANDERA KANA už neměl nárok! Asistence: Sam Reinhart a Kyle Okposo.

18:48
    Rangers v závěru úvodního dějství výrazně přidali, znovu se drží v útočné třetině. Nahození McDonagha od modré čáry dokázal Nilsson vyrazit.

18:12
    Další slibná příležitost Rangers! J. T. Miller vypálil z mezikruží a Jesper Fast pak před prázdnou brankou netrefil ideálně kotouč.

17:43
    Zakázané uvolnění na straně Rangers, vhazovat se bude po pravé ruce Henrika Lundqvista.

17:07
    Na druhé straně ale o sobě chtějí dát vědět i hosté. Okposo s Eichelem se snaží v útoku něco vymyslet.

16:39
    A další zákrok Anderse Nilssona, který musel likvidovat další, už ne tak zdařilou, střelu Chrise Kreidera. Rangers začínají přitápět pod kotlem.

16:14
    A rázem další obrovská šance domácích! Derek Stepan vypálil z prostoru mezi kruhy, Nilsson tentokrát vytáhl fantastický zákrok lapačkou!

16:00
    Po chybě v rozehrávce hostů se Rangers dostali do zatím největší šance! Zuccarello našel před brankou volného Chrise Kreidera, který ovšem nedokázal poslat kotouč za Nilssonova záda!

15:18
    Rangers znovu v útočném pásmu nedokázali nic kloudného vymyslet, na druhou stranu už míří hosté.

14:53
    Ofsajd tentokrát na straně týmu z Manhattanu. Po další komerční přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu.

14:23
    Domácí opět jen nastřelil kotouč na zadní hrazení, kde jej získali hokejisté Buffala.

13:45
    Sabres v dalším postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

13:15
    Brankář hostů Anders Nilsson má na svém kontě stále jen jeden úspěšný zákrok. To je na nejofenzivnější tým ligy za 13 minut hry hrůzostrašně málo.

12:44
    Buffalo i nadále pokračuje v aktivním pojetí hry, hráči Rangers jako by ani nebyli na ledě.
    12:17 Zemgus GIRGENSONS - 0:1

12:17
    Hosté se ujímají zaslouženého vedení! Po dalším tlaku v útočném pásmu posílal Brian Gionta přihrávku před branku, která se od brusle Carriera odrazila příhodně k ZEMGUSI GIRGENSONSOVI, jenž rychlou kličkou do bekhendu nedal Lundqvistovi žádnou šanci! Asistence: William Carrier a Brian Gionta.

11:40
    Sabres se při dalším přechodu do útočného pásma dostali do postavení mimo hru. Po reklamní pauze se bude vhazovat v prostoru mezi modrými čarami.

11:12
    Henrika Lundqvista nyní málem překvapil odraz kotouče od ledu, brankářský matador kuriózní branku nedopustil.

10:57
    Justin Bailey posílal z rohu kluziště přihrávku před branku, kde však nikdo z jeho spoluhráčů neoperoval.

10:28
    Rangers se postupem času více a více osmělují. Lundqvist nyní neměl žádný problém s nahozením Matta Moulsona.

09:54
    Až na konci desáté minuty si Anders Nilsson připisuje první úspěšný zákrok dnešního zápasu, když schoval do lapačky puk po tvrdé ráně Ryana McDonagha od modré čáry.

09:25
    Rangers se zatím nemohou prokousat výborným defenzivním blokem Sabres, Nilsson je stále bez zákroku.

08:49
    Zemgus Girgensons aktivním napadáním dělal problémy domácí obraně, která i tak zvládla rozehrávku na jedničku.

08:15
    J. T. Miller vtrhl po pravém křídle do útočné třetiny, do zakončení se ovšem přes těsnou obranu Sabres nedostal.

07:41
    Brady Skjei nahodil puk do útočného pásma, jeho spoluhráči ovšem zamířili střídat.

07:04
    Hostům odpískána přihrávka rukou. Následuje první komerční přestávka, po níž se bude vhazovat ve středním pásmu. Rangers za sedm minut hry nemají střelu na branku.

06:25
    Mats Zuccarello nyní nahodil kotouč ze středního pásma, kus černé gumy neposedně poskočil a Nilsson jej radši schoval do své lapačky.

05:54
    Anders Nilsson stále marně čeká na svůj první zákrok v dnešním klání, Rangers stále působí dost opařeně.

05:27
    Brady Skjei se vrací z trestné lavice na led, Rangers přežili první oslabení a hrají v plném počtu.

04:51
    Kevin Hayes po zisku kotouče jej opět posílá do bezpečných míst z pohledu newyorského týmu.

04:20
    Kyle Okposo vypálil z pravého kruhu nebezpečně přes obránce, obrana Jezdců zasáhla a domácí znovu vyhodili.

03:58
    Rangers se podařilo osvobodit vyhozením přes všechny čáry, bránící čtveřice může vystřídat.

03:27
    Buffalo si zahraje první přesilovou hru v dnešním zápase. Za nedovolené bránění je vyloučen hostující obránce Brady Skjei.

03:10
    William Carrier obkroužil branku a rychle se snažil puk zasunout za druhou tyč, Lundqvist se stihl přesunout a zakročil.

02:57
    Rangers nevstoupili do utkání v ideálním rozpoložení, Anders Nilsson ještě nemusel vůbec zasahovat.

02:26
    Sabres pokračovali i nadále v tlaku, Rangers se z něj vymanili jen za cenu dalšího icingu.

01:45
    Z vytvořeného tlaku Buffala nakonec vyplaval volný Sam Reinhart, který svižnou střelou překvapil Lundqvista, jenž puk se štěstím vyrazil na břevno!

01:16
    Evander Kane aktivní hrou získal kotouč v útočném pásmu a Buffalo se snaží něco vymyslet, zatím si hosté posouvají puk jen podél hrazení.

00:43
    Domácí tým se hnal do prvního útoku, Sabres akci zastavili už na modré čáře.

00:19
    Rangers vstupují do zápasu rychlým zakázaným uvolněním, vhazovat se bude před Lundqvistovou brankou.

00:01

Hymna je za námi, nyní tak už nic nebrání úvodnímu vhazování dnešního utkání.

V Madison Square Garden ještě probíhá minuta ticha za bývalého trenéra Rangers Rona Smitha.

Oba týmy už nastoupili na ledovou plochu, za malou chvíli zazní americká hymna.

Utkání začne tradičně s několikaminutovým zpožděním oproti plánovanému začátku, jak je v NHL koneckonců zvykem.
    V novém roce budou dresy týmů NHL zdobit nášivky ke 100. výročí ligy.

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – McDonagh (C), Klein, M. Staal (A), Holden, Skjei, Girardi (A) – Kreider, Stepan (A), Zuccarello – Vesey, K. Hayes, J. T. Miller – Jensen, Lindberg, Fast – Grabner, Hrivík, Pirri.

Buffalo Sabres: A. Nilsson (Lehner) – McCabe, Ristolainen, Bogosian, Franson, Falk, Fedun – M. Foligno, Eichel, Okposo – E. Kane, Reinhart, Ju. Bailey – Carrier, Girgensons, B. Gionta (C) – Deslauriers, D. Grant, Moulson.

Rozhodčí: Joannette, Furlatt – Rody, Brisebois.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Pokud byste měli k dnešnímu online přenosu jakékoliv otázky, připomínky nebo dotazy, nebojte se mě kontaktovat na mém Twitteru!

Marek HRIVÍK (NYR) – 13 zápasů, 2 body (0+2)

BUFFALO SABRES

Buffalo několik let končívá na posledních příčkách Východní konference, žádnou změnu zřejmě nepřinese ani letošní ročník. Sabres aktuálně s 34 body na kontě uzavírají konferenční tabulku, v celé NHL už jsou horší jen Arizona a Colorado.

Sabres se v druhé polovině prosince přestalo dařit. Z posledních sedmi zápasů vyhráli Šavle jediný, na ledě Detroitu. Poslední dvě utkání v roce 2016 sehrálo Buffalo proti rivalům z Bostonu, oba ale prohráli (2:4 a 1:3).

Bídu Sabres utvrzuje i fakt, že nejproduktivnějším hráčem týmu je mladý finský obránce Rasmus Ristolainen, který posbíral 25 bodů za tři branky a 22 asistencí. Až za ním následují stěžejní hráči týmu jako Kyle Okposo nebo Ryan O'Reilly.

NEW YORK RANGERS

Rangers si vedou v letošní sezoně fantasticky, od začátku se drží na samé špici Východní konference a přetahuje se o vedení s dalšími celky. Se 135 vstřelenými góly je ofenziva týmu z Madison Square Garden tou vůbec nejúdernější v celé lize.

Manhattanskému týmu se po vánočních svátcích zatím daří skvěle, všechny tři utkání dokázali Jezdci vyhrát v základní hrací době. Doma skolili Ottawu 4:3, stoprocentně si vedli i na krátkém tripu u nejhorších týmů ligy – Coloradu i Arizoně nasázeli šest gólů.

Produktivita Rangers je tradičně rozprostřena mezi velkou řadu hráčů, i přes silnou ofenzivu nikdo neatakuje přední příčky bodování. Nejvíce bodů zatím posbíral Derek Stepan, a to 30 za devět branek a 21 asistencí. Jeho kumpán z formace Chris Kreider je s 15 góly nejlepším střelcem týmu.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky toho nejlepšího hokeje! Základní část jubilejního 100. ročníku NHL se už blíží ke své polovině, sezona nezpomaluje ani v novém roce. Úterní noc nabídne sedm zápasů, v tomto online přenosu budeme sledovat utkání mezi New York Rangers a Buffalo Sabres.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.