Šumperk – Technika Brno 5:4 (kon.) | Opava – SHK Hodonín 3:2 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 9:2 (kon.)
Nymburk – David Servis 6:3 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 5:4 (kon.) | Mor. Budějovice – Tábor 2:5 (kon.)
Písek – Kolín 6:7 (po pr.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 8:4 (kon.) | Jablonec n/N – Bílina 0:0 (odl.)
Trutnov – Kobra 6:5 (kon.) | Řisuty – Klatovy 5:7 (kon.) | Val. Meziříčí – Poruba 2011 4:5 (po pr.)
IHC Králové Písek
6:7 (3:4, 0:1, 3:1 - 0:1)
SC Marimex Kolín
Středa 04.01.2017, 18:00 • Zimní stadion Písek • 2. liga skupina Střed (ČR) • 25. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Čeká nás 25. kolo a IHC Písek se na svém ledě střetne s SC Kolínem.

V letošní sezóně na sebe oba týmy narazily již dvakrát.

V 7. kole, kdy Písek soupeře porazil vysokou výhrou 11:4.
    V odvetě v 16. kole domácí Kolín vyhrál 4:2.

IHC Písek

V posledních pěti zápasech vyhrál 3 krát.

V základní hrací době porazil David Servis 5:4.

V prodloužení 6:5p s Pelhřimovem a 4:3p s M. Budějovicemi.

Ve dvou zápasech nestačil na Ždár, kdy prohrál 3:7 a 3:5 s Nymburkem.

SC Kolín

V základní hrací době porazil M. Budějovice 5:4, dále pak Tábor 4:2 a Nymburk 2:0.

Ve dvou zápasech nestačil na Ždár, kdy prohrál 3:4 a 1:5 s H. Brodem.

IHC Písek: Hauser (Kadlec) – Procházka, Hřebíček, Hanus, Pavlíček, Červinský, Suda, Koutenský – Urbanec, Suchan, Vlček, Sýbek, Pašek, Kepka, Šuhaj, Jiřinec, Rod, Slavík.

SC Kolín: Koutský (Sejpal) – Voženílek, Skokan, Barták, Horyna, Březina, Kadlec,Havelka – Panna, Malý, Semirád, Pipek, Kozák, Černý, Zumr, Krajňák, Jelínek, Kusý..

00:01

00:05
    Úvodní buly vyhrál Kolín.

00:50
    Do první šance se dostali Kozlové, kdy Kadlec na dvakrát nepřekonal domácího brankáře.

02:00
    Do útočného pásma se znovu dostali hosté, kteří měli několik šancí, ale brankář nátlaku odolal.

02:54
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Kozlové po několika pokusech dávají první gól. Kadlec pálil od modré a jeho střelu tečoval před Hauserem volný JOSEF MALÝ. Asistence: Jiří Kadlec, Ondřej Panna.

03:50
    Úvodní střelu měli i domácí, ale brankář situaci pohlídal.

04:40
    Do velké šance dva na jednoho se dostal Písek, ale nahrávku Urbance nedokázal mezi betony dostat Sýbek.

05:05
    Icing hostů.
    Druhá liga je v plném proudu...

07:00
    Zatím po sedmi minutách úvodní třetiny se hraje bez vyloučení.

07:50
    Do obrovské šance se dostali znovu Kozlové, kdy Kusý z blízka vystřelil a Hauser si puk v klidu pohlídal.

08:00
    Vyloučen Panna – 2 min.-sekání.

09:00
    V přesilové hře byl blízko ke vstřelenému gólu domácí hráč, ale Koutský šanci pokryl.

09:52
    Velká šance na konci přesilovky Písku, kdy několik dorážek domácích hráčů dokázal vychytat Koutský.

10:40
    První přesilovku domácí nevyužili a do útočného pásma se znovu přesunuli Kozlové. Nakonec ale šanci nevyužili.

10:50
    Sýbek teď mohl vyrovnat, ale nedokázal blafákem Koutského překonat.

12:17
    Hosté znovu dávají další gól. Kusý nahrál MARTINU KRAJŇÁKOVI, který zvyšuje na 2:0. Asistence: Denis Kusý.

13:38
    Písek právě vstřelil branku!
    Domácí se dočkali snížení. V šanci dva na jednoho se do přečíslení dostal Vlček, který našel přesnou nahrávkou JOSEFA URBANCE a ten do odkryté branky dává gól. Asistence: Filip Vlček.

15:25
    Písečtí vyrovnávají na 2:2. ŠIMON ČERVINSKÝ nahodil puk na Koutského, který ho nechytil. Asistence: Jakub Šuhaj.

15:57
    Vyloučen Voženílek – 2. min- sekání.

16:25
    Hosté znovu dávají vedoucí gól tentokrát v oslabení. Hauser vyjel z branky, ale DENIS KUSÝ dokázal blafákem domácího brankáře překonat. Bez asistence.

18:39
    Písečtí hokejisté necelé dvě minuty před koncem úvodní třetiny znovu srovnávají. Slavík našel TOMÁŠE RODA, který mířil přesně. Asistence: Josef Slavík.

19:46
    Několik vteřin před koncem třetiny ještě strhl vedení na svou stranu Kolín, kdy se přesnou trefou do pravého rohu Hauserovi branky trefil DOMINIK ZUMR. Bez asistence.

19:52
    Písek ještě mohl vyrovnat, ale z tlaku před koncem třetiny už nedokázal další gól přidat.

20:00

Tak po úvodních dvaceti minutách jsme viděli 7 gólů. Domácí tým odchází do kabin za stavu 3:4. Uvidíme, co nás čeká v prostřední části.

Další třetina začne přibližně v 18 47 hod.

20:01

20:05
    Vhazování ve středovém kruhu vyhrál Kolín a zakládá první šanci. Puk končí v ochranné síti.

21:22
    Vyloučen Kepka – 2. min- sevření puku rukou.

21:50
    Na druhou třetinu domácí tým vystřídal brankáře. Nyní hájí klec Kadlec.

22:10
    Do šance se dostali domácí, ale nedokázali puk dostat za brankáře Kozlů.

23:40
    Ofsajd Písku.

23:59
    Do další příležitosti se dostal tým Písku, ale Koutský znovu zasahuje.

24:22

24:36
    Ke střele se dostal Sýbek, ale puk skončil mimo branku.

25:00
    Obrovskou šanci na vyrovnávací branku měl kapitán Procházka, ale střela skončila na tyčce.

25:30
    Další pokus na srovnání měl znovu Písek, ale Koutský měl obrovské štěstí, protože střela končí znovu na tyči.

27:35
    Ofsajd Kozlů.

27:38
    Střela píseckého hráče končí na střídačce Kozlů. Vhazování před Kadlecem.

27:52
    Přihrávka rukou. Vhazování ve středním pásmu.

28:40
    Oba týmy střídají a posílají do hry čerstvé síly.

29:05
    Kepka mezi kruhy pálil mimo branku hostů.

30:00
    Je za námi polovina utkání a zatím je hra velmi vyrovnaná. Šance na obou stranách.

30:57
    Vyloučen Slavík – 2.min.-za nebezpečnou hru vysokou holí.

31:54
    Hosté využívají přesilovku a odskakují domácímu týmu o dvě branky. Krajňák našel před brankou volného LUKÁŠE SKOKANA, který do odkryté klece dává gól. Asistence: Martin Krajňák, Martin Černý.

33:25
    Vyloučen Kepka – 2. min.- vražení na hrazení.

33:25
    Vyloučen Zumr – 2. min.-podražení.

35:30
    Po střetu hráčů zůstal na ledě ležet jeden z hráčů Kozlů a také brankář hostů. Nakonec jsou oba v pořádku a pokračují ve hře.

35:36
    Oba týmy jsou kompletní.

36:49
    Písečtí nahazují puk do útočného pásma a hosté vyhazují na icing.

37:10
    Pěknou střelu vystřelil Suchan, ale Koutský vyrážečkou puk vyrazil do rohu k mantinelu.

37:32

37:45
    Do další příležitosti se dostal Krajňák, který dobře vystřelil, ale Kadlec v klidu puk chytil.

Hostující si vyžádali oddechový čas.

39:00
    Puk mají písečtí, ale znovu se dostali do ofsajdu.

39:18
    Icing Kozlů.

39:51
    Další pokus měl hostující hráč, ale nakonec obrana Písku zakročila včas a puk skončil na hokejkách domácích.

40:00

V prostřední části bylo několik šancí na obou stranách. Domácí gól nepřidali, ale Kozlové se v 32. minutě trefili a odskočili na rozdíl dvou branek. Uvidíme, co nám přinese poslední třetina.

Další třetina začne přibližně v 19 47 hod.

40:01

40:25
    Dobrou nabídku měl od spoluhráče Semirád, ale skákající puk po ledě nedokázal trefit.

41:00
    Písek vyzkoušel pozornost Koutského, ale ten byl připraven.

42:07
    Jihočeši vybojovali útočnou třetinu, vhazování před Koutským.

42:40
    Střelou z úhlu zkoušel Šuhaj překvapit gólmana Kozlů, ale ten si puk v klidu u tyčky pohlídal.

43:32
    Na druhé straně pálil Malý, ale domácí brankář puk chytil do lapačky.

44:20
    Další tyčku nastřelil Sýbek.

44:35
    Domácí dávají kontaktní branku. Urbanec našel volného FILIPA VLČKA, který se přesně trefil a nedal Koutskému žádnou šanci: Asistence: Josef Urbanec, Jan Sýbek.

46:28
    Hra vysokou holí, vhazování v obranném pásmu Písku.

47:10
    Do šance se dostal Urbanec, ale obrana hostů mu včas odebrala puk než mohl vystřelit.

47:45
    Vyloučen Černý – 2. min.-podražení.

48:45
    První minutu oslabení Kozlové přečkali.

48:55
    Vhazování ve středním pásmu.

Hosté v plném počtu. Písečtí výhodu nedokázali využít.

50:00
    Začalo ubíhat posledních deset minut třetí třetiny.

50:38
    Další vhazování ve středním pásmu.

51:05
    Písečtí nahodili puk do útočného pásma, kde jim byl odebrán a hosté zakládají akci na druhé straně.

51:54

52:10
    Panna nahrával od modré Semirádovi, který šanci nevyužil.

53:19
    Jihočeši nastřelili čtvrtou tyčku v zápase.

53:19
    Vyloučen Pipek – 2. min.-držení protihráče.

54:04
    Po souboji před brankou jeden z hráčů posunul klec Koutského. Vhazování po levé straně hostujícího brankáře.

55:11
    Po několika šancích je odměnou pro domácí tým vyrovnávací branka. Kapitán PAVEL PROCHÁZKA dostal nahrávku od Vlčka. Celou akci založil Sýbek. Asistence: Filip Vlček, Jan Sýbek.

55:39
    A Písek znovu skóruje. Suchan našel JAKUBA ŠUHAJE, který se přesně trefil. Asistence: Jakub Suchan.

57:42
    Během chvilky odpovídají Kozlové vyrovnávací brankou. Březina nahrál přesně JIŘÍMU KADLECOVI, který rozjásal své spoluhráče. Asistence: Marek Březina.

58:44
    Vyloučen Koutský – 2. min.-podražení.

Oddechový čas si vyžádal Písek.

59:14
    Necelou minutu před koncem třetí části o modré pálil jeden z domácích, ale Koutský přesně puk chytil do lapačky.

60:00

60:01

60:30
    Vyloučen Procházka – 2. min.-držení protihráče.

62:00
    Vyloučen Slavík – 2. min.-hrubost.

62:00
    Vyloučen Březina – 2. min.-sekání.

63:31
    Hostující DENIS KUSÝ dává vítězný gól. Bez asistence.

Konec zápasu. (23:02:27)

Martin Dokulil

Branky a nahrávky: 14. Urbanec (Vlček), 16. Červinský (Šuhaj), 19. Rod (Slavík), 45. Vlček (Urbanec, Sýbek), 56. Procházka (Vlček, Sýbek), 56. Šuhaj (Suchan) – 3. Malý (Kadlec, Panna), 13. Krajňák (Kusý), 17. Kusý, 20. Zumr, 32. Skokan (Krajňák, Černý), 58. Kadlec (Březina), 64. Kusý

IHC Králové Písek: Hauser (Kadlec) – Procházka, Hřebíček, Hanus, Pavlíček, Červinský, Suda, Koutenský – Urbanec, Suchan, Vlček, Sýbek, Pašek, Kepka, Šuhaj, Jiřinec, Rod, Slavík.
    SC Marimex Kolín: Koutský (Sejpal) – Voženílek, Skokan, Barták, Horyna, Březina, Kadlec,Havelka – Panna, Malý, Semirád, Pipek, Kozák, Černý, Zumr, Krajňák, Jelínek, Kusý.

Rozhodčí: Hucl – Rubáš, Tvrdík