Sprint mužů, 10 km, Oberhof | Vítěz: J. Eberhard (AUT) (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Záhřeb | Vítěz: M. Feller (AUT) (kon.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Záhřeb | M. Mölgg (ITA) (kon.) |
Turné čtyř můstků - kvalif. HS140, Bischofshofen | Vítěz: A. Wellinger (GER) (kon.) |
konec
SP - sprint mužů, 10 km, Oberhof
Vítěz: J. Eberhard (AUT)
Patrik Sandev
Konečné pořadí:
1. Julian Eberhard (AUT) 27:26,8 (1)
2. Michal Šlesingr (CZE) +10,8 (1)
3. Dominik Windisch (ITA) +40,3 (1)
4. Lukas Hofer (ITA) +40,4 (0)
5. Erik Lesser (GER) +41,2 (2)
6. Simon Schempp (GER) +46,2 (2)
7. Emil Hegle Svendsen (NOR) +48,4 (1)
8. Martin Fourcade (FRA) +51,3 (3)
9. Benjamin Weger (SUI) +51,8 (0)
10. Vladimir Iliev (BUL) +58,4 (2)
11. Dmitrij Malyško (RUS) +1:01,7 (1)
11. Dominik Landertinger (AUT) +1:01,7 (2)
13. Maxim Cvetkov (RUS) +1:05,5 (2)
14. Sergej Semjonov (UKR) +1:09,5 (2)
15. Arnd Peiffer (GER) +1:10,8 (2)
16. Jean-Guillaume Beatrix (FRA) +1:14,8 (2)
17. Adam Václavík (CZE) +1:14,9 (2)
18. Anton Babikov (RUS) +1:15,6 (1)
19. Ondřej Moravec (CZE) +1:18,4 (2)
20. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +1:20,5 (2)
21. Michal Krčmář (CZE) +1:26,3 (2)
22. Matthias Bischl (GER) +1:27,7 (2)
23. Vitalij Kilčickij (UKR) +1:33,7 (1)
24. Anton Šipulin (RUS) +1:34,5 (3)
25. Daniel Mesotitsch (AUT) +1:36,2 (2)
26. Grzegorz Guzik (POL) +1:39,0 (1)
27. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:39,4 (3)
28. Vladimir Semakov (UKR) +1:40,1 (2)
29. Martin Jäger (SUI) +1:42,3 (2)
30. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:42,7 (2)
...
55. Michal Kubaliak (SVK) +2:26,9 (1)
56. Matej Kazár (SVK) +2:27,5 (2)
71. Jaroslav Soukup (CZE) +3:01,3 (4)
75. Martin Otčenáš (SVK) +3:11,6 (4)
Startovní listina:
1. David Komatz (AUT)
2. Fabien Claude (FRA)
3. Jaroslav Soukup (CZE)
4. Vitalij Kilčickij (UKR)
5. Vladimir Čepelin (BLR)
6. Thomas Bormolini (ITA)
7. Matvej Jelisejev (RUS)
8. Anton Sinapov (BUL)
9. Mario Dolder (SUI)
10. Florian Graf (GER)
11. Henrik L'Abee-Lund (NOR)
12. Brendan Green (CAN)
13. Artěm Prima (UKR)
14. Michal Krčmář (CZE)
15. Matej Kazár (SVK)
16. Arnd Peiffer (GER)
17. Anton Šipulin (RUS)
18. Maxim Cvetkov (RUS)
19. Daniel Mesotitsch (AUT)
20. Ondřej Moravec (CZE)
21. Tim Burke (USA)
22. Michal Šlesingr (CZE)
23. Martin Fourcade (FRA)
24. Simon Eder (AUT)
25. Sergej Semjonov (UKR)
26. Dominik Windisch (ITA)
27. Kauri Koiv (EST)
28. Cornel Puchianu (ROU)
29. Klemen Bauer (SLO)
30. Anton Babikov (RUS)
31. Julian Eberhard (AUT)
32. Fredrik Lindström (SWE)
33. Johannes Thingnes Bø (NOR)
34. Emil Hegle Svendsen (NOR)
35. Benjamin Weger (SUI)
36. Michael Rösch (BEL)
37. Quentin Fillon Maillet (FRA)
38. Christian Gow (CAN)
39. Simon Desthieux (FRA)
40. Erik Lesser (GER)
41. Raman Jaljotnau (BLR)
42. Scott Gow (CAN)
43. Vladimir Iliev (BUL)
44. Simon Schempp (GER)
45. Ole Einar Bjørndalen (NOR)
46. Sami Orpana (FIN)
47. Sean Doherty (USA)
48. Dmitrij Malyško (RUS)
49. Erlend Bjøntegaard (NOR)
50. Tomas Kaukenas (LTU)
51. Dimitar Gerdžikov (BUL)
52. Adam Václavík (CZE)
53. Mikko Loukkaanhuhta (FIN)
54. Vytautas Strolia (LTU)
55. Čong-min Kim (KOR)
56. Vladimir Semakov (UKR)
57. Benedikt Doll (GER)
58. Jan Savickij (KAZ)
59. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
60. Apostolos Angelis (GRE)
61. Rok Tršan (SLO)
62. Roland Lessing (EST)
63. Serafin Wiestner (SUI)
64. Maxim Varabej (BLR)
65. Dominik Landertinger (AUT)
66. Scott Dixon (GBR)
67. Macx Davies (CAN)
68. Martin Otčenáš (SVK)
69. Miha Dovžan (SLO)
70. Lukas Hofer (ITA)
71. Edin Hodžić (SRB)
72. Martin Ponsiluoma (SWE)
73. Mikito Tačizaki (JPN)
74. George Buta (ROU)
75. Jean-Guillaume Beatrix (FRA)
76. Krešimir Crnković (CRO)
77. Ilmars Bricis (LAT)
78. Anton Pantov (KAZ)
79. Torstein Stenersen (SWE)
80. Daumants Lūsa (LAT)
81. Martin Jäger (SUI)
82. Russell Currier (USA)
83. Roman Jeremin (KAZ)
84. Michal Kubaliak (SVK)
85. Maxim Braun (KAZ)
86. Sergej Bočarnikov (BLR)
87. Łukasz Szczurek (POL)
88. Matthew Hudec (CAN)
89. Cukasa Kobonoki (JPN)
90. Lenart Oblak (SLO)
91. Kalev Ermits (EST)
92. Matthias Bischl (GER)
93. Grzegorz Guzik (POL)
94. Tobias Arwidson (SWE)
95. Jurij Šopin (RUS)
96. Antonin Guigonnat (FRA)
97. Remus Faur (ROU)
98. Dmitro Pidručnij (UKR)
99. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
100. Felix Leitner (AUT)
101. Dimitar Partalov (BUL)
102. Giuseppe Montello (ITA)
103. Rokas Suslavičius (LTU)
104. Roberts Slotinš (LAT)
105. In-pok I (KOR)
106. Tuukka Invenius (FIN)
Pořadí - SP:
1. Martin Fourcade (FRA) - 468 bodů
2. Anton Šipulin (RUS) - 310 bodů
3. Johannes Thingnes Bø (NOR) - 308 bodů
4. Ole Einar Bjørndalen (NOR) - 258 bodů
5. Simon Schempp (GER) - 251 bodů
...
14. Michal Krčmář (CZE) - 168 bodů
15. Ondřej Moravec (CZE) - 167 bodů
24. Michal Šlesingr (CZE) - 131 bodů
41. Jaroslav Soukup (CZE) - 51 bodů
69. Tomáš Krupčík (CZE) - 3 body
1. Julian Eberhard (AUT) 27:26,8 (1)
2. Michal Šlesingr (CZE) +10,8 (1)
3. Dominik Windisch (ITA) +40,3 (1)
4. Lukas Hofer (ITA) +40,4 (0)
5. Erik Lesser (GER) +41,2 (2)
6. Simon Schempp (GER) +46,2 (2)
7. Emil Hegle Svendsen (NOR) +48,4 (1)
8. Martin Fourcade (FRA) +51,3 (3)
9. Benjamin Weger (SUI) +51,8 (0)
10. Vladimir Iliev (BUL) +58,4 (2)
11. Dmitrij Malyško (RUS) +1:01,7 (1)
11. Dominik Landertinger (AUT) +1:01,7 (2)
13. Maxim Cvetkov (RUS) +1:05,5 (2)
14. Sergej Semjonov (UKR) +1:09,5 (2)
15. Arnd Peiffer (GER) +1:10,8 (2)
16. Jean-Guillaume Beatrix (FRA) +1:14,8 (2)
17. Adam Václavík (CZE) +1:14,9 (2)
18. Anton Babikov (RUS) +1:15,6 (1)
19. Ondřej Moravec (CZE) +1:18,4 (2)
20. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +1:20,5 (2)
21. Michal Krčmář (CZE) +1:26,3 (2)
22. Matthias Bischl (GER) +1:27,7 (2)
23. Vitalij Kilčickij (UKR) +1:33,7 (1)
24. Anton Šipulin (RUS) +1:34,5 (3)
25. Daniel Mesotitsch (AUT) +1:36,2 (2)
26. Grzegorz Guzik (POL) +1:39,0 (1)
27. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:39,4 (3)
28. Vladimir Semakov (UKR) +1:40,1 (2)
29. Martin Jäger (SUI) +1:42,3 (2)
30. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:42,7 (2)
...
55. Michal Kubaliak (SVK) +2:26,9 (1)
56. Matej Kazár (SVK) +2:27,5 (2)
71. Jaroslav Soukup (CZE) +3:01,3 (4)
75. Martin Otčenáš (SVK) +3:11,6 (4)
Startovní listina:
1. David Komatz (AUT)
2. Fabien Claude (FRA)
3. Jaroslav Soukup (CZE)
4. Vitalij Kilčickij (UKR)
5. Vladimir Čepelin (BLR)
6. Thomas Bormolini (ITA)
7. Matvej Jelisejev (RUS)
8. Anton Sinapov (BUL)
9. Mario Dolder (SUI)
10. Florian Graf (GER)
11. Henrik L'Abee-Lund (NOR)
12. Brendan Green (CAN)
13. Artěm Prima (UKR)
14. Michal Krčmář (CZE)
15. Matej Kazár (SVK)
16. Arnd Peiffer (GER)
17. Anton Šipulin (RUS)
18. Maxim Cvetkov (RUS)
19. Daniel Mesotitsch (AUT)
20. Ondřej Moravec (CZE)
21. Tim Burke (USA)
22. Michal Šlesingr (CZE)
23. Martin Fourcade (FRA)
24. Simon Eder (AUT)
25. Sergej Semjonov (UKR)
26. Dominik Windisch (ITA)
27. Kauri Koiv (EST)
28. Cornel Puchianu (ROU)
29. Klemen Bauer (SLO)
30. Anton Babikov (RUS)
31. Julian Eberhard (AUT)
32. Fredrik Lindström (SWE)
33. Johannes Thingnes Bø (NOR)
34. Emil Hegle Svendsen (NOR)
35. Benjamin Weger (SUI)
36. Michael Rösch (BEL)
37. Quentin Fillon Maillet (FRA)
38. Christian Gow (CAN)
39. Simon Desthieux (FRA)
40. Erik Lesser (GER)
41. Raman Jaljotnau (BLR)
42. Scott Gow (CAN)
43. Vladimir Iliev (BUL)
44. Simon Schempp (GER)
45. Ole Einar Bjørndalen (NOR)
46. Sami Orpana (FIN)
47. Sean Doherty (USA)
48. Dmitrij Malyško (RUS)
49. Erlend Bjøntegaard (NOR)
50. Tomas Kaukenas (LTU)
51. Dimitar Gerdžikov (BUL)
52. Adam Václavík (CZE)
53. Mikko Loukkaanhuhta (FIN)
54. Vytautas Strolia (LTU)
55. Čong-min Kim (KOR)
56. Vladimir Semakov (UKR)
57. Benedikt Doll (GER)
58. Jan Savickij (KAZ)
59. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
60. Apostolos Angelis (GRE)
61. Rok Tršan (SLO)
62. Roland Lessing (EST)
63. Serafin Wiestner (SUI)
64. Maxim Varabej (BLR)
65. Dominik Landertinger (AUT)
66. Scott Dixon (GBR)
67. Macx Davies (CAN)
68. Martin Otčenáš (SVK)
69. Miha Dovžan (SLO)
70. Lukas Hofer (ITA)
71. Edin Hodžić (SRB)
72. Martin Ponsiluoma (SWE)
73. Mikito Tačizaki (JPN)
74. George Buta (ROU)
75. Jean-Guillaume Beatrix (FRA)
76. Krešimir Crnković (CRO)
77. Ilmars Bricis (LAT)
78. Anton Pantov (KAZ)
79. Torstein Stenersen (SWE)
80. Daumants Lūsa (LAT)
81. Martin Jäger (SUI)
82. Russell Currier (USA)
83. Roman Jeremin (KAZ)
84. Michal Kubaliak (SVK)
85. Maxim Braun (KAZ)
86. Sergej Bočarnikov (BLR)
87. Łukasz Szczurek (POL)
88. Matthew Hudec (CAN)
89. Cukasa Kobonoki (JPN)
90. Lenart Oblak (SLO)
91. Kalev Ermits (EST)
92. Matthias Bischl (GER)
93. Grzegorz Guzik (POL)
94. Tobias Arwidson (SWE)
95. Jurij Šopin (RUS)
96. Antonin Guigonnat (FRA)
97. Remus Faur (ROU)
98. Dmitro Pidručnij (UKR)
99. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
100. Felix Leitner (AUT)
101. Dimitar Partalov (BUL)
102. Giuseppe Montello (ITA)
103. Rokas Suslavičius (LTU)
104. Roberts Slotinš (LAT)
105. In-pok I (KOR)
106. Tuukka Invenius (FIN)
Pořadí - SP:
1. Martin Fourcade (FRA) - 468 bodů
2. Anton Šipulin (RUS) - 310 bodů
3. Johannes Thingnes Bø (NOR) - 308 bodů
4. Ole Einar Bjørndalen (NOR) - 258 bodů
5. Simon Schempp (GER) - 251 bodů
...
14. Michal Krčmář (CZE) - 168 bodů
15. Ondřej Moravec (CZE) - 167 bodů
24. Michal Šlesingr (CZE) - 131 bodů
41. Jaroslav Soukup (CZE) - 51 bodů
69. Tomáš Krupčík (CZE) - 3 body
1. Julian Eberhard (AUT) 27:26,8 (1)
2. Michal Šlesingr (CZE) +10,8 (1)
3. Dominik Windisch (ITA) +40,3 (1)
4. Lukas Hofer (ITA) +40,4 (0)
5. Erik Lesser (GER) +41,2 (2)
6. Simon Schempp (GER) +46,2 (2)
7. Emil Hegle Svendsen (NOR) +48,4 (1)
8. Martin Fourcade (FRA) +51,3 (3)
9. Benjamin Weger (SUI) +51,8 (0)
10. Vladimir Iliev (BUL) +58,4 (2)
11. Dmitrij Malyško (RUS) +1:01,7 (1)
11. Dominik Landertinger (AUT) +1:01,7 (2)
13. Maxim Cvetkov (RUS) +1:05,5 (2)
14. Sergej Semjonov (UKR) +1:09,5 (2)
15. Arnd Peiffer (GER) +1:10,8 (2)
16. Jean-Guillaume Beatrix (FRA) +1:14,8 (2)
17. Adam Václavík (CZE) +1:14,9 (2)
18. Anton Babikov (RUS) +1:15,6 (1)
19. Ondřej Moravec (CZE) +1:18,4 (2)
20. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +1:20,5 (2)
21. Michal Krčmář (CZE) +1:26,3 (2)
22. Matthias Bischl (GER) +1:27,7 (2)
23. Vitalij Kilčickij (UKR) +1:33,7 (1)
24. Anton Šipulin (RUS) +1:34,5 (3)
25. Daniel Mesotitsch (AUT) +1:36,2 (2)
26. Grzegorz Guzik (POL) +1:39,0 (1)
27. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:39,4 (3)
28. Vladimir Semakov (UKR) +1:40,1 (2)
29. Martin Jäger (SUI) +1:42,3 (2)
30. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:42,7 (2)
...
55. Michal Kubaliak (SVK) +2:26,9 (1)
56. Matej Kazár (SVK) +2:27,5 (2)
71. Jaroslav Soukup (CZE) +3:01,3 (4)
75. Martin Otčenáš (SVK) +3:11,6 (4)
1. Julian Eberhard (AUT) 27:26,8 (1)
2. Michal Šlesingr (CZE) +10,8 (1)
3. Dominik Windisch (ITA) +40,3 (1)
4. Lukas Hofer (ITA) +40,4 (0)
5. Erik Lesser (GER) +41,2 (2)
6. Simon Schempp (GER) +46,2 (2)
7. Emil Hegle Svendsen (NOR) +48,4 (1)
8. Martin Fourcade (FRA) +51,3 (3)
9. Benjamin Weger (SUI) +51,8 (0)
10. Vladimir Iliev (BUL) +58,4 (2)
1. Julian Eberhard (AUT) – 19:34,8 (1)
2. Michal Šlesingr (CZE) +13,9 (1)
3. Lukas Hofer (ITA) +24,3 (0)
4. Dominik Windisch (ITA) +25,3 (1)
5. Benjamin Weger (SUI) +26,4 (0)
1. Dominik Landertinger (AUT) – 9:56,0 (0)
2. Erik Lesser (GER) +1,4 (0)
3. Martin Fourcade (FRA) +2,9 (0)
4. Adam Václavík (CZE) +3,5 (0)
5. Michal Šlesingr (CZE) +4,5 (0)