Česko
Pátek 06.01.2017, 16:00 • Bundesleistungszentrum Füssen • Reprezentace žen

58:11
    Švédsko právě vstřelilo branku!
    Tak to je špatné. Do konce základní hrací doby nezbývají ani dvě minuty a Švédky jdou poprvé do vedení. Znovu se o to gólem zasloužila ERICA UDÉN JOHANSSONOVÁ – 2:1. Asistence: Lisa Johanssonová.

52:15
    Po dlouhé době přichází alespoň vyloučení. Češky si zahrají přesilovku poté, co se sekáním provinila Emilia Ramboldtová (SWE).

13:15
    Ovšem ani ne za tři minuty máme vyrovnáno. Postarala se o to ERICA UDÉN JOHANSSONOVÁ – 1:1. Asistence: Annie Svedinová.

10:31
    Česko právě vstřelilo branku!
    Národní tým soupeři ukazuje, jak využít početní výhodu. Hned po 39 sekundách otevírá skóre MICHAELA PEJZLOVÁ – 0:1! Asistence: Klára Chmelová.

09:52
    Také tentokrát se Češky ubránily a vzápětí jdou naopak na první přesilovku, Anna Kjellbinová (SWE) je vyloučena za hru tělem.

07:19
    Druhé oslabení přichází po držení hole Kateřiny Bukolské (CZE).

03:25
    Brzy přichází první trest pro český tým, Lucie Povová (CZE) je vyloučena za podražení.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 14. Udén Johanssonová (Svedinová), 59. Udén Johanssonová (Johanssonová) – 11. Pejzlová (Chmelová)

Švédsko: Grahnová (Berglindová) – Kjellbinová, Fällmanová, Svedinová, Adolfssonová, Ramboldtová, Hedinová, Linderová – Hjalmarssonová, Küllerová, Johanssonová, Winbergová, Borgqvistová, Rasková, Udén Johanssonová, Grahmová, Östlundová, Nordinová, Löwenhielmová. Trenér: Leif Boork.
    Česko: Škodová (Dvořáková) – Tejralová, Holá, Zedníková, Pacalová, Pejšová, Horálková, Kosinová, Zíková – Chmelová, Bukolská, Polenská (C), Studentová, Povová, Lédlová, Smetková, Patočková, Pejzlová. Trenér: Petr Tejral.

Rozhodčí: Hertrichová, Winklmayrová – Männleinová, Pagonová.