Nový Jičín – Opava 2:5 (kon.) | SHK Hodonín – Val. Meziříčí 6:4 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 1:5 (kon.)
Technika Brno – Vsetín 5:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 5:2 (kon.) | Nymburk – Žďár n/S 6:0 (kon.)
Kolín – Pelhřimov 9:4 (kon.) | Písek – Tábor 2:6 (kon.) | Bílina – Děčín 5:4 (kon.)
Klatovy – Klášterec nO 2:4 (kon.) | David Servis – Jindř. Hradec 5:6 (kon.) | Vrchlabí – Sokolov 11:0 (kon.)
Kobra – Řisuty 4:0 (kon.) | Jablonec n/N – Trutnov 3:1 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
5:2 (3:2, 1:0, 1:0)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Sobota 07.01.2017, 17:00 • ZS Kotlina • 2. liga skupina Střed (ČR) • 26. kolo

Hráči Havlíčkova Brodu si užívají zaslouženou děkovačku se svými fanoušky a já se s vámi již rozloučím. Přeji příjemně strávený zbytek víkendu a u dalších onlajnů se s vámi těším zase na počtenou. (19:21:23)

Také ve třetí části hry padla jenom jediná branka, a to do sítě Moravských Budějovic. V samotném závěru se o ni postaral Luboš Voříšek, který proměněným samostatným únikem pojistil Havlíčkova Brodu.

59:47
    Ještě se bude vylučovat, Petr Krutiš (MBU) a Miroslav Třetina (HBR) dostávají shodně menší trest za hrubost.

59:27
    Miroslav Třetina pohotově střílel z pravého kruhu, Lukáš Dusík jeho ránu vytáhl koncem pravého betonu.

58:55
    Ladislav Rytnauer (MBU) je za svůj výpadek potrestán 5 minutami plus osobním trestem do konce utkání za faul loktem.

58:55
    Ladislav Rytnauer nevybíravým zákrokem sestřelil k zemi Filipa Navrátila, který zůstal otřesený ležet na ledě. Teď už se ale šikovný útočník zvedá a snad bude v pořádku.

57:53
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    A hned z následného protiútoku se domácí dostávají do tříbrankového trháku! David Kozlík poslal dopředu LUBOŠE VOŘÍŠKA, který šel sám na bránu a zblízka Lukáše Dusíka propálil! Tím tak zřejmě pojistil vítězství Havlíčkova Brodu. Asistence: David Kozlík a Miroslav Duben.

57:47
    Lukáš Havel to zkoušel podobně, jako při svém prvním gólu, teď ale narazil na beky, kteří ho o kotouč připravili.

56:52
    Moravské Budějovice si nepotykaly s rozehrávkou a puk skončil na zakázaném uvolnění. Stejný problém měli o malý okamžik později i domácí.

56:24
    Jevgenij Kondratěv se obtáčel kolem tyče před brankoviště, tam bylo ale příliš bránících hráčů na to, aby se ruský útočník dostal do zakončení.

55:24
    David Kozlík se rozloučil s trestoměřiči a skáče zpátky na led.

55:11
    Žihadla se do pásma rychle vrátila, stejně tak rychle ale o kotouč zase přišla a domácí puk znovu vyhodili až za bránu Dusíka.

54:58
    Hosté získal puk po buly v útočném pásmu, Jiří Peroutka ale neposedný kotouč ani natřikrát nezpracoval a puk je ve středním pásmu.

54:36
    Bruslaři získali kotouč pro sebe a dlouhým vyhozením přes všechny čáry se osvobodili.

54:04
    Jiří Peroutka od modré čáry nahazoval puk před brankoviště na teč, hrací předmět se ale odrazil do rohu kluziště.

53:39
    Jevgenij Kondratěv zpracoval přihrávku na vrcholku levého kruhu, než si ale připravil puk ke střele, dostal se k němu bránící hráč a jeho střelu srazil do ochranné sítě.

53:24
    A teď budou Žihadla hrát naopak v početní výhodě, David Kozlík (HBR) je vyloučen za držení protihráče.

53:12
    Šurý je na ledě, hosté se ubránili.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 8. Kozlík (Endál, T. Semrád), 15. Lacina (Kozlík, Navrátil), 20. Voříšek (Kozlík, Beneš), 27. Vala (Třetina, Endál), 58. Voříšek (Kozlík, Duben) – 3. Havel (Šurý, Horký), 13. Krutiš (Nováček)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Panec) – T. Semrád, M. Semrád, Duben "A", Lacina, Vala, Kulhánek – Přidal, Třetina "C", Endál "A" – Kozlík, Voříšek, Beneš – Chlubna, Ludvík, Navrátil – Křížek, Tecl
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Dusík (Dudáček) – Šťáva, Kovář, Sobotka "A", Kliment, Peroutka, Pelikán, Polívka – Mikeš "C", Nováček, Rytnauer "A", Krutiš, Horký, Havel, Matějka, Hačecký, Šurý, Kondratěv

Rozhodčí: Josef Barek – Martin Klouda, David Urubčík