Nový Jičín – Opava 2:5 (kon.) | SHK Hodonín – Val. Meziříčí 6:4 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 1:5 (kon.)
Technika Brno – Vsetín 5:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 5:2 (kon.) | Nymburk – Žďár n/S 6:0 (kon.)
Kolín – Pelhřimov 9:4 (kon.) | Písek – Tábor 2:6 (kon.) | Bílina – Děčín 5:4 (kon.)
Klatovy – Klášterec nO 2:4 (kon.) | David Servis – Jindř. Hradec 5:6 (kon.) | Vrchlabí – Sokolov 11:0 (kon.)
Kobra – Řisuty 4:0 (kon.) | Jablonec n/N – Trutnov 3:1 (kon.)
HK Nový Jičín
2:5 (0:3, 2:0, 0:2)
HK Opava
Sobota 07.01.2017, 17:002. liga skupina Východ • 31. kolo

Ode mne je to vše, děkuji za pozornost a příjemnou cestu domů. Mějte se ale napozoru, momentálně teploměr ukazuje -16° C. (19:09:11)

Opava dala tři rychlé góly v úvodu první třetiny, to dle mého názoru rozhodlo. Nový Jičín musel toto složitě dotahovat skoro se mu to povedlo, skoro. Na to se ale bohužel, v hokeji nehraje. Opava pak přidala ještě jeden gól, který už byl definitvní, pro nějaké body z domácího hřiště. Následoval ještě jeden do prázdné a Opava si odváží tak tři body!

59:53
    Opava právě vstřelila branku!
    Autorem branky je CHALUPA. Asistence: Vítek. A je tady páty a poslední gól, který dává z půli hřiště, do prázdné brány Chalupa.

59:32
    Skoro s jistotou, toto utkání má Opava v kapse. Zbývá méně než půl minuta do konce.

59:17
    Vhazování před útočnou modrou, David Iláš je zpět v brance ale čeká na vyhraný kotouč, svého týmu.

Nový Jičín hraje v šesti!

58:29
    Oddechový čas pro Nový Jičín!

58:09
    Autorem branky je ČERNÝ. Asistence: Vítek. Tak toto byl velice zajímavý gól. David Iláš dojel puk za branou, ten ale neposedně putoval kolem mantinelu. Tam byli připraveni útočníci Opavy. David Iláš se ještě stačil do brány vrátit, skákavý puk ale i se štěstím, doputoval za jeho záda, velice smolný gól ale platí 2:4 !

57:30
    Nyní jsme mohli být svědky tří hraničních faulů, na domácí mužstvo, které se ale nepískají. Následně zakázané uvolnění, Nového Jičína.

56:24
    Puk mimo hrací plochu, vhazování ve středním pásmu.

56:06
    Vhazování před Waneckim.

55:30
    Domácí teď určitě aktivnější, vyslali i pár dobrých střel, gól ovšem chybí.

54:30
    U puku momentálně Opava, která zkoušela testovací střelu, kterou Iláš pokryl.

53:25
    Zakázané uvolnění Nového Jičína, vhazování před Ilášem.

51:44
    Utkání ztratilo na rychlosti a tím pádem i na kráse. Hraje se převážně ve středním pásmu, Opava se snaží hrát na chybu soupeře, gól ale vyloženě do brány netlačí.

49:11
    Dělí nás od konce utkání, něco málo přes 10. minut. Nový Jičín trápí ale koncovka a do jisté míry i přesnost přihrávek.

48:50
    Puk celkem daleko od Iláše, tygřím skokem se ho uchopil a nebezpečí zlikvidoval.

47:25
    Pavelek se hnal se svým spoluhráčem na 2 na 1, do střely se ale skvěle vložil obránce Nového Jičína.

Michal Knápek

Branky a nahrávky: 27. Málek (Iláš), 39. Slovák (Málek) – 5. Pavelek (Galvas), 7. Polok (Wolf, Selingr), 11. Štindl (Fedor, Slavík), 59. Černý (Vítek), 60. Chalupa (Vítek)

HK Nový Jičín: Slovák(Iláš), Zahradníček, Běhal, Hruška, Bahounek, Vašut, Bartoň, Dresler, Cabák, Gebauer, Slovák, Málek, Zdeněk, Kocián, Palacký, Sonnek, Daron, Novotný, Uhlár
    HK Opava: Wanecki(Haas), Galvas, Černý, Slavík, Holík, Mosler, Šindelář, Tuma, Wolf, Polok, Selingr, Grygar, Chalupa, Vítek, Herman, Pavelek, Černý, Štindl, Rousek, Fedor