Bohemians 1905 – Hr. Králové 3:0 (kon.) | Pardubice – Brno 5:0 (kon.) | Vítkovice – Poprad 2:4 (kon.)
MFK Vítkovice
2:4 (1:2)
FK Poprad
Sobota 07.01.2017, 13:00 • Frýdek Místek • Tipsport liga • Skupina D

Vítkovice se v závěru sice snažily a nebyly daleko od srovnání, ovšem místo toho přišel čtvrtý inkasovaný gól, kterým Poprad potvrdil svoji dnešní, řekl bych i zaslouženou, výhru. (14:54:43)

90

87
    Maťas v pokutovém území místo střely ještě přihrával, našel pouze hráče Vítkovic.

84
    Tým Poprad právě vstřelil branku! Přichází docela tvrdý úder pro domácí, jenž jim nejspíš bere naději na srovnání. Nadvakrát se v malém vápně prosadil MARKO LUKÁČ a vrátil svému mužstvu dvougólové vedení.

80
    Poprad nyní zahrozil, jeho rychlou akci stačili domácí odvrátit na roh.

78
    Vítkovice rozehrály standardku z pravé strany, nedokázali ale dostat míč do pokutového území.

74
    Domácí jsou nyní aktivnější, ovšem soupeř dobře brání své vedení.

71
    Stejný hráč byl o chvíli později blízko vyrovnání, v malém vápně ale tentokrát mířil pouze do brankáře.

67
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    JAKUB MALÝ v pokutovém území přesnou střelou překonal Nurovského a snížil na rozdíl jediné branky.

65
    Poprad rozehrával další roh, ale tentokrát domácí obrana byla v pozoru.

60
    Kovařík střílel na malém vápně pouze do brankáře Popradu.

58
    Hronova střela byla ztečována na rohový kop.

53
    Hra má velké tempo, hraje se ze strany na stranu, ale vázne zakončení.

49
    Tým Poprad právě vstřelil branku! ERIK ŠULA zůstal na malém vápně nikým nehlídaný a přízemní střelou překonal domácího gólmana.

49
    Rohový kop pro Poprad, který před druhou půli poslal na hrací plochu hráče, kteří v první půli pouze seděli. Podobně učinily i Vítkovice.