Mountfield HK – HC Litvínov 6:2 (kon.) | Liberec – Slavia 6:2 (kon.) | Zlín – Jihlava 3:0 (kon.)
Třinec – HC Plzeň 4:2 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 3:5 (kon.) | Pardubice – Chomutov 3:2 (1:0 po s.n.)
Sparta – Č. Budějovice 4:3 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 4:2 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC Dynamo Pardubice
3:2 (2:0, 0:1, 0:1 - 0:0)
Piráti Chomutov
Sobota 14.01.2017, 16:00 • Tipsport arena • DHL Extraliga juniorů • 34. kolo

Díky za pozornost a při dalším onlajnu z Pardubic se těším na počtenou! (18:35:54)

Důležité utkání nakonec zvládly o něco lépe Pardubice. Ty po první třetině vedly 2:0, dobře hrající Chomutov ale dokázal v průběhu zápasu srovnat. Duel pak dospěl až do penaltové loterie, ve které byli šikovnější domácí borci.

Dynamo si dnes za bojovný výkon minimálně bod zasloužilo, nakonec má dva. I Piráti si ale za předvedenou hru zaslouží pochvalu, na východě Čech se dnes hrál skvělý hokej!

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice.
    O zisku extra bodu pro domácí soubor rozhodl hned v první sérii nájezdů VÁCLAV ZÍDEK!

3. série
    1:0
    Rindoš neprocpal puk skrz Kloučkův beton!

2. série
    1:0
    Voženílek vymíchal Pavláta, ten ale stačil na poslední chvíli zasáhnout držadlem hole!

2. série
    1:0
    Lidák přestřelil!

1. série
    1:0
    Zídek zamířil rychlou střelou a hlavně přesnou střelou nad Pavlátovu lapačku!

1. série
    0:0
    Lauko neproměňuje. Chomutovský mladík mířil mezi betony, Klouček ale tento prostor uzavřel.

Samostatné nájezdy začínají.

Pět minut hry navíc o vítězi zápasu nerozhodlo, po úpravě ledové plochy tak uvidíme samostatné nájezdy!

Jako první pojede chomutovský hráč.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:57
    Nejspíš uvidíme nájezdy. Pavlát teď do lapačky skryl střelu Zadiny.

64:41
    Kautova střela šla nad, odraz od mantinelu navíc vyhnal Pardubice z pásma.

64:22
    Chomutov vyhazuje.

Oddechový čas pro domácí. V přesilovce 4 na 3 budou mít šanci získat bod navíc!

64:04
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Buchtela – 2 min., podražení).

63:48
    ...není ranky, není branky.

63:35
    Dynamo krouží v útočném pásmu...

Karel Málek

Branky a nahrávky: 1. Rohlík (Dušek), 15. Hoskovec (Zadina, Zídek), rozh. náj. Zídek – 28. Šilar (TS), 48. Lauko (Rindoš, Buchtela)

1:0   Rindoš (CHM)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kulich) – Faltys, Horyna, Klinecký, Rudy, Trejbal, Zukal – Dušek, Hoskovec, Kaut, Kubišta, Martinec (A), Petrus, Rohlík (C), Roubal, Štefka, Voženílek (A), Zadina, Zídek
    Piráti Chomutov: Pavlát (Strejc) – Buchtela, Hajič, Hlaváček, Kopic, Lidák (C), Novák, Smutný – Adámek (A), Krejčiřík, Lauko, Palička, Polák, Részegh, Rindoš (A), Svoboda, Šilar, Tůma, Wágner

Rozhodčí: Úlehla – Čížek, Křivohlavý