Havířov – Slavia 2:3 (kon.) | Olomouc – Kolín 6:0 (kon.) | Chomutov – Č. Budějovice 5:3 (kon.)
Sparta – Jihlava 0:4 (kon.) | Vítkovice – Letňany 4:0 (kon.) | Vsetín – Mladá Boleslav 3:4 (kon.)
Pardubice – Zlín 8:4 (kon.) | K. Vary – Liberec 2:3 (kon.) | HC Plzeň – Kometa Brno 4:5 (1:2 po s.n.)
Písek – Kladno 2:12 (kon.) | Havlíčkův Brod – HC Litvínov 7:3 (kon.) | Mountfield HK – Třinec 2:4 (kon.)
Mountfield HK
2:4 (0:1, 2:2, 0:1)
HC Oceláři Třinec
Sobota 14.01.2017, 15:30 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Extraliga staršího dorostu • 8. kolo

57:39
    Po velké skrumáži v brankovišti je vyloučen Molin za úmyslné posunutí branky.

44:46
    Nyní si Hradečtí od útočení budou muset odpočinout. Hašek to s tvrdostí přehnal a odjíždí pykat za hrubost.

26:30
    Přesilová hra pro Oceláře. Voňka je vyloučen za hákování a oslabuje tak svůj tým, na který čekají dvě minuty v početní nevýhodě.

14:22
    Vyloučení na druhé straně. Papaj zahákoval protihráče a dává tak domácím možnost k vyrovnání skóre.

12:11
    Další trest pro Mountfield. Jonášovi je pískáno držení protihráče.

09:19
    První přesilová hra pro domácí. Raška dostane dvě trestné minuty za napadení.

02:15
    Máme tu první vyloučení. Jonáš se provinil podražením a dává tak Třinci dobrou příležitost k otevření skóre.

Matouš Soukup

Branky a nahrávky: 29. Hašek (Maršík, Jonáš), 40. Muška (Sklenář, M. Matouš) – 4. Najsar (Peterek, Havránek), 28. Najsar (Homola, Peterek), 32. Molin (Raška), 58. Havránek (TS)

Mountfield HK: Kouba (Dvořák) – Muška, Voňka, Pohl, Lelek, J. Kynčl, Jonáš, Kukla – Do. Šedivý, Sklenář, Mašín, M. Síla, M. Matouš, Havelec, Jirásek, Jakubec, Vaňát, V. Síla, Hašek, Maršík (C). Trenér:Miroslav Krupka.
    HC Oceláři Třinec: Štěpánek (Ochman) – Radzienciak, Rufer, Marguš, Michálek, Homola – Havránek, Čmiel, Klocek, Peterek, Raška, Indrst, Plandor, Papaj (C), Najsar, Molin. Trenér:Břetislav Kopřiva.

Rozhodčí: Wagner – Zeman, Svobodová