Havířov – Slavia 2:3 (kon.) | Olomouc – Kolín 6:0 (kon.) | Chomutov – Č. Budějovice 5:3 (kon.)
Sparta – Jihlava 0:4 (kon.) | Vítkovice – Letňany 4:0 (kon.) | Vsetín – Mladá Boleslav 3:4 (kon.)
Pardubice – Zlín 8:4 (kon.) | K. Vary – Liberec 2:3 (kon.) | HC Plzeň – Kometa Brno 4:5 (1:2 po s.n.)
Písek – Kladno 2:12 (kon.) | Havlíčkův Brod – HC Litvínov 7:3 (kon.) | Mountfield HK – Třinec 2:4 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
HC Letci Letňany
Sobota 14.01.2017, 13:00 • Ostravar aréna • Extraliga staršího dorostu • 8. kolo

52:00
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Bleskový přesun do útoku umožnil DOMINIKU FICKOVI skórovat. Hamalčík neměl proti dělovce pražádnou šanci. Asistence: Jakub Kylnar.

43:15
    MARCEL KUNC proměňuje přesilovku a posílá tým do tříbrankového vedení. Střela prošla středem hřiště a od betonů se odrazila pod horní tyč. Asistence: Matěj Kučera a Adam Urban.

19:59
    Tak tomu se říká štěstí! Skoro se sirénou ukončující první třetinu se vyplatila sehranost dvou Jakubů. JAKUB MRVA bezezbytku využil nabídnutou šanci od Jakuba Vaculy a hostům znepříjemnil pobyt v kabině. Asistence: Jaku Vacula.

10:42
    Následný vstup do útočné třetiny proměnil v úvodní gól VIKTOR KONEČNÝ. Asistence: Matěj Kučera a David Gřesík.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 11. Konečný (Kučera, Gřesík), 20. Mrva (Vacula), 44. Kunc (Kučera, Urban), 52. Ficek (Kylnar)

HC Vítkovice Ridera: Piták (Malík) – Ficek, Takáč, Kučera, Smička, Šulák, Vacula, Kunc – Gřesík, Žemba, Fridrich, Urban, Beránek, Mrva, Kylnar, Konečný, Věntus, Lewandowski
    HC Letci Letňany: Hamalčík (Pařík) – Klikorka, Gebell, Schönbauer, Lytvynov – Narovec, Nedorost, Kocík, Fabiánek, Soukup, Bílek, Larsen, Rousek, Novák, Jelínek

Rozhodčí: Kašinský – Hykel, Cabák