Čeljabinsk – Jekatěrinburg 0:1 (po pr.) | Spartak Moskva – HC Slovan 0:3 (kon.) | Záhřeb – Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.)
Spartak Moskva
0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
HC Slovan Bratislava
Úterý 17.01.2017, 17:30 • Lužniki Arena • KHL

Děkuji za pozornost a přeji Vám hezký zbytek večera! (19:51:24)

Československá stopa

Lukáš Radil (SPM) 0:0, 5 střel, čas na ledě 19:31
    Tomáš Kundrátek (SBA) 1+0, 2 střely, čas na ledě 22:59

Statistiky utkání:
    Střely na branku – 23:25 (9:7, 10:15, 4:3)
    Zblokované střely – 7:11
    Vyhraná vhazování – 21:28
    Trestné minuty – 8:8
    Hity – 6:4

Hokejisté Slovanu Bratislava vítězí na ledě Spartaku Moskva 3:0 a připisují si už pátý triumf v řadě. Ve třetí třetině již gól nepadl. Hosté si hlídali tříbrankový náskok a soupeře téměř k ničemu nepustili. Ze strany svěřenců českého kouče Miloše Říhy to bylo výborně zvládnuté utkání.

59:59
    Igor Musatov v samém v samém závěru útočil na hattrick, když unikl obraně Spartaku po pravé straně. Svensson ale zakročil vyrážečkou!

59:30
    Slovanu se nepodařilo dostat do pásma, ale to už hosty asi příliš netrápí.

59:02
    Hraje se už poslední minuta třetiny i celého utkání.

58:56
    Domácí se osvobodili.

58:01
    Je z toho přesilovka pro Slovan. Hráčem, který sekl Chipchuru, byl nakonec Viktor Bobrov.

58:01
    Bondarev sekl Kyla Chipchuru, který se na protihráče zle obořil. Rozhodčí ale nepřipustili větší konflikt.

57:50
    Hosté závěr utkání kontrolují a míří za pátou výhrou v řadě.

57:18
    Od modré čáry vypálil Sersen. Svensson si připsal první zákrok ve třetí třetině.

56:33
    Brust teď zariskoval při rozehrávce za brankou. Jeho zaváhání však domácí nedokázali využít.

55:53
    Jeglić získal puk ve středním pásmu a předal ho Plastinovi. Ten kombinuje se Švarným.

55:03
    Posledních pět minut třetí třetiny. Belasí ještě ve třetí třetině netrefili prostor mezi tyčemi, ale to jim vůbec nemusí vadit.

54:55
    Rozhodčí ještě upravují led za brankou Barryho Brusta. Zřejmě tam je nějaká rýha, na kterou je hostující gólman upozornil.

54:55
    Hosté v postavení mimo hru. Vypadá to, že moskevský celek už utkání zabalil.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 7. Musatov (Plastino, Jeglič), 22. Musatov (Plastino), 38. Kundrátek (Cheechoo)

Spartak Moskva: Svensson (Truškov) – Gilroy (A), Provolněv, Sergijenko, Bondarev (A), Kirillov, Dyblenko, V. Sorokin – Leščenko, Stoa, Radil – Mirnov, Stapleton, Glazačev – Šmeljov, M. Potapov (C), Tolpeko – Bobrov, Pavljukov, Kljauzov – N. Li.
    HC Slovan Bratislava: Brust (Pogge) – Sersen (C), Kundrátek, Plastino, Švarný (A), Bačík, Starosta, Rosandić – Cheechoo, Taffe (A), Sukel' – Musatov, Chipchura, Jeglič – Skalický, Šťastný, Lušňák – Pätoprstý, Petráš, Šiška – M. Hlinka.

Rozhodčí: Buturlin, Jeřábek – Golovjov, Lazarev