Hr. Králové – Prostějov 6:0 (kon.) | Olomouc – Brno jun. 5:2 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 0:1 (kon.)
Brno – Trnava 1:1 (kon.) | Jihlava – Vlašim 2:3 (kon.) | Karviná – Ostrava 0:5 (kon.)
Třinec – Hlučín 5:0 (kon.)
FC Hradec Králové
6:0 (3:0)
1. SK Prostějov
Středa 25.01.2017, 11:00Přípravný zápas

Hradec nakonec ovládl oba poločasy v poměru 3:0, v konečném výsledku se tak jednalo o hladkou výhru 6:0. (12:48:57)

90

61
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    JOSEF PANČOCHÁŘ si sráží míč do vlastní sítě a je z toho další branka Hradeckých.

59
    Dalším střelcem domácích je ADAM VLKANOVA, který využil odrazu míče – 5:0.

50
    Penaltový zákrok byl na Pázlera, který kvůli zranění musí střídat a nahrazuje ho Shejbal.

49
    IGOR SÚKENNÍK si s druhým penaltovým pokusem se štěstím už poradil a o levou tyčku vsítil čtvrtou branku domácích.

46
    Hradec střídá brankáře, do druhého poločasu se mezi tři tyče místa Ottmara postaví Lindr.

46

45

27
    Hradec měl k dispozici pokutový kop, který ale Súkenník poslal mimo branku!

21
    Domácí využívají rychlé prečíslení k další trefě do sítě Prostějova. Ze své levé strany prošel do pokutového území JAN MUDRA a prostřelil nad rukou brankáře hostí – 3:0.

15
    Po ose Černý – Žondra se míč znovu dostal na JANA PÁZLERA, který dává bezpečně druhou branku v utkání a tedy i Hradce – 2:0.

3
    Z levého křídla se od Mudry nebo Súkenníka dostal míč do vápna na JANA PÁZLERA, který už si věděl rady a Hradec se tak brzy dostává do vedení – 1:0.

Z utkání vám z technických důvodů přineseme změny stavu.

1

Dobrý den z Hradce Králové, fotbalisté domácího týmu se dnes poprvé v zimní přípravě představí také před domácími fanoušky, kdy se střetnou s druholigovým Prostějovem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Ondřej Novotný

Branky: 3. Pázler, 15. Pázler, 21. Mudra, 49. Súkenník (pen.), 59. Vlkanova, 61. Pančochář (vla.)

Neproměněná penalta: 27. Súkenník (HKR), mimo

FC Hradec Králové: Ottmar (46. Lindr) – Holeš (C), Polom, Nosek, Mudra – Černý, Súkenník – Martan, Žondra, Vlkanova – Pázler.
    Náhradníci: Lindr – Shejbal.

1. SK Prostějov: Halouska – Hýbl, Kroupa (C), Hladík, Pančochář, Machálek, Píchal, Čtvrtníček, Machýnek, Langer, Sus.
    Náhradníci: Neoral, Smékal, Sečkář, Marčík, Zapletal.

Rozhodčí: Orel – Pospíšil, Vodrážka