Osasuna – Malaga 1:1 (kon.)
CA Osasuna
1:1 (0:0)
Malaga CF
Pátek 27.01.2017, 20:45 • El Sadar, Pamplona (Iruñea) • Španělská LaLiga • 20. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:45:38)

Utkání končí remízou, která je, vzhledem k tomu, co jsme dnes na trávníku viděli, zasloužená. Málaga byla lepší v prvním poločase, kdy měla šance, ale v tom druhém se hosté zaměřili hlavně na to, nedostat gól, což jim dlouho vycházelo, i s přispěním soupeře, který byl v koncovce doslova bezzubý. Pak ale z ničeho nic domácí skórovali a alespoň chvíli mohli snít o třech bodech, nebýt rychlého vyrovnání hostů. Stav 1:1 pak vydržel až do závěrečného hvizdu a z pohledu domácích tento výsledek nic neřeší – je to další nepříjemná ztráta, která Osasunu ještě více přiblížila sestupu.

90+3

90+3
    Hosté se dožadují pokutového kopu, po zákroku bránícího Oiera, ale sudí ukazuje hraní rukou útočícímu hráči.

90+2
    Málaga získává rohový kop z levé strany.

90+1
    Nastavují se tři minuty, hosté ještě zkouší něco vymyslet na útočné polovině.

90
    A je tu poslední minuta řádné hrací doby, stav nerozhodný a již to vypadá, že body se dnes budou dělit.

88
    Ale nic z toho není, domácí trefují pouze bránícího hráče ve zdi.

88
    Volný kop pro Osasunu, v relativně dobré vzdálenosti od branky Málagy.

87
    O míč se nyní bojuje ve středu hřiště.
    Na gól Čaušiće hosté bleskově zareagovali

86
    Luis Hernández raději poslal míč do autu, domácí se dostávají na útočnou polovinu.

85
    A nyní to vypadá, že se hosté opět „probudili“ a začínají hrát to, co v první půli, domácí jsou nyní pod tlakem.

84
    Dlouhý pas do vápna Osasuny, kam si nabíhal Charles, jež ale hlavou branku netrefil.

81
    Je tu poslední desetiminutovka tohoto utkání, nový muž na trávníku, Javier Ontiveros, zkouší z pravé strany prověřit Maria v brance Osasuny, branku však netrefuje.
    79. Ignacio CAMACHO - 1:1

79
    Málaga právě vstřelila branku!
    A je opět srovnáno! Luis Hernández poslal dlouhý aut do vápna soupeře, z levé strany, gólman Osasuny Mario prohrál souboj s IGNACIO CAMACHEM, který poslal míč hlavou do prázdné branky Osasuny.

79
    Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Michael Santos, přichází Javier Ontiveros.

78
    Málaga si o inkasovaný gól dlouho koledovala, hosté jsou neskutečně pasivní v průběhu druhé půle.