New Jersey – Washington 2:5 (kon.) | Philadelphia – Toronto 2:1 (kon.) | NY Islanders – Montreal 3:1 (kon.)
Boston – Pittsburgh 4:3 (kon.) | Carolina – Los Angeles 0:3 (kon.) | Ottawa – Calgary 2:3 (po pr.)
Florida – Tampa 2:1 (po pr.) | Minnesota – St. Louis 5:1 (kon.) | Nashville – Columbus 4:3 (kon.)
Chicago – Winnipeg 3:5 (kon.) | Dallas – Buffalo 4:3 (kon.) | Arizona – Vancouver 3:0 (kon.)
San Jose – Edmonton 1:4 (kon.)
Dallas Stars
4:3 (1:2, 3:1, 0:0)
Buffalo Sabres
Pátek 27.01.2017, 02:40 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy zase napočtenou. (05:30:09)

Hvězdy utkání:

1. Patrick Sharp (DAL) – 2+0, +1, 5 střel, čas na ledě 16:50
    2. Evander Kane (BUF) – 2+1, 0, 3 střely, čas na ledě 18:38
    3. Kari Lehtonen (DAL) – 19 zákroků, 95,5 %

Československá stopa v utkání:

Do zápasu nezasáhl žádný z českých či slovenských hráčů.

Využití: 1:1

Dallas nakonec zvládl dotáhnout utkání do vítězného konce, ikdyž prohrával v první třetině už 2:0. Buffalo se ve třetí třetině snažilo co to jen šlo, ale Lehtonen nakonec pokryl všechny jejich šance, a Stars tak nakonec vyhráli 4:3.

59:34
    Nilsson míří na svou střídačku a Buffalo hraje v šesti!

59:11
    Dallas se poté dostal do útoku, kde Seguin nahrál Spezzovi a jeho dělovka skončila na břevnu hostující klece.

58:54
    Další střelu Klingberga zachytil Ristolainen, který následně zavezl puk až do útočného pásma.

58:01
    Střelu Klingberga ještě tečoval Eaves, ale Nilsson byl na svém místě, takže puk vyráží.

57:42
    Tak nyní šance Buffala klesají ještě více, protože dvě minuty za držení dostává Zach Bogosian (BUF), kterému se tohle rozhodnutí rozhodně nelíbí.

57:38
    Gionta se nyní dostal ke střele z pravého kruhu, kterou Lehtonen vyrazil svým betonem.

57:17
    Dallas zatím příliš nepouští Buffalo do svého obranného pásma.

56:26
    Po chybě Nilssona mohlo být rozhodnuto! Hostující brankář zpoza své klece namazal Cracknellovi, jehož pokus skončil na tyči!

56:09
    Ryan O´Reilly vypálil z levé strany a jeho pokus skončil hodně mimo bránu Dallasu.

55:30
    Čtvrtá formace Dallasu získala nějaký čas za bránou Buffala, kde si domácí chvíli přihrávali puk.

54:53
    Buffalo nahodilo puk do svého útočného pásma, avšak zde se ho velmi rychle zmocnili domácí hokejisté.

54:21
    Dallas se jen opět osvobodil ze svého obranného pásma, což nyní domácím hokejistům stačí.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 11. Sharp (Klingberg, Korpikoski), 21. Ja. Benn (Spezza, Eaves), 34. Sharp (D. Shore), 36. Seguin (Spezza, Roussel) – 4. E. Kane, 10. Moulson (E. Kane, B. Gionta), 39. E. Kane

Dallas Stars: Niemi (21. Lehtonen) – Lindell, Klingberg, Hamhuis, Honka, Jo. Benn, Johns – Ja. Benn, Eakin, Eaves – Roussel, Seguin, Spezza – Korpikoski, D. Shore, Sharp – McKenzie, Cracknell, B. Ritchie.
    Buffalo Sabres: A. Nilsson (Lehner) – D. Kulikov, Ristolainen, Bogosian, Franson, Falk, Fedun – Ennis, R. O'Reilly, Okposo – E. Kane, Girgensons, B. Gionta – M. Foligno, Eichel, Reinhart – Carrier, C. O'Reilly, Moulson.