Wizards Praha – Olympik Mělník 1:5 (kon.) | Oxyworld Baník Chomutov – FTZS Liberec 5:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 4:6 (kon.)
FC Malibu Mladá Boleslav
4:6 (2:0)
FK Kladno
Sobota 28.01.2017, 20:30 • Sportovní hala Mladá Boleslav • 2. Futsal liga západ • 16. kolo

Tolik z Mladé Boleslavi. Dobrý večer. (21:59:57)

Utkání mezi domácím FC Malibu Mladá Boleslav a FK Kladno je u konce. Mladá Boleslav sice po prvním poločase vedla 2:0, jenže druhá dvacetiminutovka byla jasně v kladenské režii. Hosté ovládli především úvod druhého poločasu a ačkoliv se Mladá Boleslav snažila manko stáhnout, dokázala jen snížit. Na body Malibu nedosáhlo.

39:44
    Petr Hobík nejspíš v poslední větší šanci trefil pouze brankáře.

39:26
    Domácí jsou daleko od kladenského brankáře. Vše napovídá tomu, že tým z největšího města Středočeského kraje zvítězí.

39:10
    Nakonec ji však hosté netrefili a Boleslav znovu otáčí hru.

39:00
    Kladenští jsou i s míčem před prázdnou domácí brankou.

38:54
    David Boško (MBL) byl dalším domácím hráčem, který viděl od rozhodčího žlutou kartu.

38:34
    Minutu a půl před koncem zápasu se ještě domácí snaží zvýšit svůj nápor. Dokáže si Kladno ohlídat dvoubrankový náskok?

38:05
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Boleslavští uzamkli Kladno před vlastní brankou a na konci povedené kombinace stál PETR HOBÍK. Asistence: Jakub Maryška.

37:47
    Malibu se snaží o další kontaktní branku, ale čas neúprosně tlačí a obrana Kladna se činí.

37:23
    Čtvrtý akumulovaný faul na straně FC Malibu Mladá Boleslav.

36:57
    Na 3:6 dokázal snížit DAVID BOŠKO. Brankář byl na zemi, a tak míč nechytil. Asistence: Jan Čermák.

36:33
    Zdá se, že domácí stále nic nevzdávají a očividně vrhají vše do útoku. Svěřenci známého stratéga a trenéra Jaroslava Bílka jsou sice důrazní a aktivní, ale zatím se jim nepodařilo snížit.

35:53
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Gól do prázdné branky vstřelil MAREK VLAŠÁK. Asistence: Josef Fujdiar.

35:40
    Na pravé straně byl osamocený Martin Mrvík, který se dostal ke střele, ale vychytal jej David Tetour.

35:24
    Druhou žlutou kartu domácích viděl Jakub Maryška (MBL).

35:04
    Utkání sleduje 80 diváků.

34:21
    Michal Jaráb upadl a k nelibosti boleslavského publika udělil sudí Malibu třetí akumulovaný faul.

Vojtěch Drbohlav

Hledáme zpravodaje pro tým FC Malibu Mladá Boleslav. Více informací zde.

Branky: 11. V. Kohnhäuser (Maňas), 18. V. Kohnhäuser (10 m kop), 37. Boško (Čermák), 39. Hobík (Maryška) – 21. Fujdiar, 23. Junek, 23. Jaráb, 27. Fujdiar (Junek), 27. Caizl (Jaráb), 36. Vlašák (Fujdiar)

Karty:   31. Hobík (MBL), 36. Maryška (MBL), 39. Boško (MBL)   23. Maňas (MBL)

FC Malibu Mladá Boleslav: Roudnický – Hobík, Maňas, Pitloun, R. Kohnhäuser (C), V. Kohnhäuser, Razák, Čermák, Boško, Mrvík, Maryška, Vodháněl, Matouš
    FK Kladno: Tetour – Jaráb (C), Caizl, Fujdiar, Junek, Procházka, Vašák, Veselý, Vokoun

Rozhodčí: Čurda, Nagy delegát: Černý