Zlín – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Chomutov – Litvínov 1:2 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:6 (kon.)
Olomouc – K. Vary 3:2 (po pr.) | Kometa Brno – Plzeň 2:3 (po pr.) | Sparta – Třinec 12:3 (kon.)
Mountfield HK – Vítkovice 0:2 (kon.)
Piráti Chomutov
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
HC VERVA Litvínov
Neděle 29.01.2017, 15:30 • SD ARÉNA • Tipsport extraliga • 43. kolo

57:49
    Viktor Hübl před brankou zahákoval Ivana Humla a půjde si tak sednout na trestnou lavici. Výborná příležitost pro domácí.

52:03
    Jakub Černý dává domácím šanci na vyrovnání. Po jeho vysoké holi budou hrát Piráti přesilovou hru.

48:35
    A Litvínov si zahraje další přesilovku. Brett Flemming míří na trestnou lavici za držení.

40:49
    Litvínov se dostal do brankoviště, kde Jaroslav Mrázek zalehl kotouč. Inkasuje tak dvě minuty za zdržování hry.

39:04
    V závěru třetiny se bude vylučovat. Tomáš Kudělka inkasuje dvouminutový trest za podražení.

29:26
    První přesilovka pro VERVU! Marek Tomica držel mezi kruhy hostujícího hráče a inkasuje tak dvouminutový trest.

17:13
    Uvidíme druhou přesilovku domácích. Vysokou holí zahrál Lukáš Válek, který tak prosedí dvě minuty na trestné lavici.

08:18
    První přesilovka utkání. Litvínovská střídačka dostává trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká František Gerhát.

David Panuška

Branky a nahrávky: 29. Rutta (Sklenář, Kämpf) – 21. V. Hübl (Lukeš, Kubát), 49. V. Hübl (Kubát, Lukeš)

Piráti Chomutov: J. Laco (Král) – Flemming, Dlapa, Rutta, Kudělka, Valach, Mrázek, R. Havel, Skinner – Vondrka, Huml, Tomica – Račuk, V. Růžička, Sklenář – Koblasa, Kämpf, Poletín – Hlava, Kaše, Lauko.
    HC VERVA Litvínov: Petrásek (Janus) – Kubát, Gula, T. Pavelka, K. Pilař, Z. Sklenička, F. Pavlík, Kokeš – Lukeš, V. Hübl, Gerhát – J. Černý, R. Hanzl, M. Hanzl – Trávníček, Válek, M. Hořava – Jurčík, K. Reichel, Martynek.

Rozhodčí: Hradil, Kubičík – Brejcha, Kokrment.

Diváci: 5250 (vyprodáno)