Zlín – Mladá Boleslav | 4:3 (po pr.) | | | Chomutov – Litvínov | 1:2 (kon.) | | | Liberec – Pardubice | 3:6 (kon.) |
Olomouc – K. Vary | 3:2 (po pr.) | | | Kometa Brno – Plzeň | 2:3 (po pr.) | | | Sparta – Třinec | 12:3 (kon.) |
Mountfield HK – Vítkovice | 0:2 (kon.) |
CSKA Moskva – Magnitogorsk | 4:3 (po pr.) | | | Čerepovec – Ufa | 3:2 (po pr.) | | | Petrohrad – Čeljabinsk | 5:3 (kon.) |
Znojmo – Villach | 4:2 (kon.) |
Chomutov – Kladno | 6:5 (po pr.) | | | Olomouc – Warriors Brno | 3:4 (kon.) | | | Mountfield HK – HC Litvínov | 6:5 (kon.) |
Zlín – Jihlava | 1:3 (kon.) | | | Tábor – Kometa Brno | 1:8 (kon.) | | | Sparta – HC Plzeň | 5:3 (kon.) |
Kobra – Ústí n/L | 2:3 (po s.n.) | | | Třinec – Vítkovice | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | PZ Kladno – K. Vary | 6:1 (kon.) |
Slavia – Liberec | 1:3 (kon.) | | | Č. Budějovice – Letňany | 6:1 (kon.) | | | Žďár n/S – Havířov | 2:10 (kon.) |
Pacifická divize – Centrální divize | 10:3 (kon.) | | | Atlantická divize – Metropolitní divize | 6:10 (kon.) |
Topoľčany – Spišská N. Ves | 3:1 (kon.) | | | Skalica – Detva | 0:4 (kon.) | | | Prešov – Michalovce | 4:2 (kon.) |
Lev Benešov – Králův Dvůr | 8:7 (1:0 po s.n.) | | | Veselí nLuž. – Č. Krumlov | 4:7 (kon.) | | | Rosice – Kroměříž | 3:6 (kon.) |
Uh. Hradiště – VHK ROBE Vsetín B | 4:9 (kon.) | | | Letňany – Hvězda Praha | 6:1 (kon.) | | | HC Děčín B – HC Turnov | 4:11 (kon.) |
Nový Jičín B – Krnov | 7:8 (kon.) | | | Žabonosy – V.Popovice | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Louny – Kobra Praha B | 3:6 (kon.) |
Slaný – Příbram | 4:2 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Žirovnice | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Soběslav – Milevsko | 8:5 (kon.) |
Nová Paka – Opočno | 9:4 (kon.) | | | HC Jičín – N. Město n. M. | 1:0 (kon.) | | | Jaroměř – Nový Bydžov | 8:2 (kon.) |
Hronov – Třebechovice p. O. | 2:1 (kon.) | | | Chotěboř – Ledeč n. S. | 12:2 (kon.) | | | BK Havlíčkův Brod B – Polička | 0:5 (kon.) |
Světlá nS – Choceň | 3:4 (kon.) | | | Česká Třebová – Hlinsko | 11:1 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Boskovice | 5:4 (po pr.) |
Rakovník – Mladá Boleslav B | 4:1 (kon.) | | | Gepardi Jablonec – Lomnice n/P | 2:3 (kon.) | | | Chrudim – Moravská Třebová | 6:4 (kon.) |
Tábor B – Humpolec | 4:2 (kon.) | | | Radomyšl – Telč | 5:6 (kon.) |
Litoměřice – Plzeň B | 8:2 (kon.) |
MAC Budapešť – Znojmo | 5:2 (kon.) |
Havířov – Warriors Brno | 4:1 (kon.) | | | Litoměřice – Klášterec nO | 3:5 (kon.) |
konec
SKLH Žďár nad Sázavou
2:10
(1:6, 0:1, 1:3)
AZ Havířov
49:45
|
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Vlk – 2 min., hákování).
|
|
42:55
|
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Tomeček – 2 min., faul loktem).
|
|
37:51
|
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Dobrowski – 2 min., držení protihráče).
|
|
36:10
|
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Vlk – 2 min., podražení).
|
|
32:12
|
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Vlk – 2 min., sekání).
|
|
27:40
|
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Štola.
|
|
26:39
|
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Cienciala – 2 min., vysoká hůl).
|
|
21:09
|
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Hromádka – 2 min., vysoká hůl).
|
|
18:09
|
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Trejbal – 2 min., podražení).
|
|
15:32
|
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Brúha – 2 min., podražení).
|
|
09:47
|
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Hromádka – 2 min., vysoká hůl).
|
|
05:32
|
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Wawrzkiewicz – 2 min., hákování).
|
Anna Růžičková
Branky a nahrávky:
15. Hromádka (Malenovský), 41. Trejbal (Štola) – 5. Byčkov, 9. Byčkov (Wawrzkiewicz), 13. Čempel (Dufek), 14. Tomeček (Wawrzkiewicz, Backa), 15. Čempel, 16. Byčkov (Čempel, Koubek), 25. Tomeček (Wawrzkiewicz), 46. Szturc (Pindel, Thiel), 49. Wawrzkiewicz (Pindel, Tomeček), 54. Wawrzkiewicz (Backa, Tomeček)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
SKLH Žďár nad Sázavou:
Nedvěd (Havlík) – Pachl, Čermák, Tomín – Procházka, Vlk, Štola, Tomek, Malenovský, Trejbal, Pelikán, Brúha, Hromádka
Náhradníci:
Trenér:
AZ Havířov: Štipčák (30. Bauer) – Dabrowski, Koubek, Thiel, Grygar, Drapa – Cienciala, Tomeček, Wawrzkiewicz, Backa, Dufek, Pindel, Szturc, Byčkov, Čempel
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
AZ Havířov: Štipčák (30. Bauer) – Dabrowski, Koubek, Thiel, Grygar, Drapa – Cienciala, Tomeček, Wawrzkiewicz, Backa, Dufek, Pindel, Szturc, Byčkov, Čempel
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Věra Novotná