Havířov – Warriors Brno 4:1 (kon.) | Litoměřice – Klášterec nO 3:5 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
3:5 (0:0, 1:2, 2:3)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Neděle 29.01.2017, 17:15 • Kalich Arena, Litoměřice • Liga juniorů • Nadstavba ČR

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:15 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

10. Karlovy Vary "B" – 29 Z, 8-1-2-18, -48, 28 B

HC Stadion Litoměřice: Skliba (Damašek) – Davis, Kolenatý, Winnerlich (A), Novotný (C), Racek, Student – Domský, Bejček, Sadil – Lauko, Lodge, Černý – Kafka, Vico, Fábry

HC Klášterec nad Ohří: Mědílek (Khůn) – Týr, Spiegl, Kopica (A), Pěnkava, Nerad – Zlámal, Šmejc (C), Haluška – Berky, Dejmek, Macháček – Kšíkal, Videv

Rozhodčí: Místecký – Toman, Michajličenko.

00:01

08:42
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Domský – 2 min., krosček).

10:42

20:00

První třetina mnoho výrazné hokejové podívané nepřinesla. Až v samém závěru jsme mohli býti svědky výraznější šance na ohrožení domácí branky. Hosté z Klášterce po většinu třetiny určovali tempo hry, vždy však narazili na pohotového gólmana domácích Šimona Sklibu. Domácí Stadion byl nebezpečný pouze z několika rychlých útočných výpadů.

20:01

24:22
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Hosté překonali prokletí Sklibovy svatyně. V těsném sjezdu mnoha hráčů před brankovištěm využil nepozornosti domácího gólmana TOMÁŠ PĚNKAVA a posílá svůj tým do vedení. Asistence: Jiří Haluška

25:36
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Kafka – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

25:59
    Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Spiegl – 2 min., vysoká hůl).

27:36

27:59

36:16
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Kališníci využili své větší herní nabuzení od poloviny druhé třetiny a vyrovnávají. Ve středním pásmu se utrhl Michal Vico, který s pukem dojel až před brankoviště, kde našel lépe postaveného ZDEŇKA FÁBRYHO, který poslal puk do klášterecké branky. Asistence: Michal Vico

36:50
    Hosté dlouho vyrovnaný stav neponechali! Stejně jako první branka Klášterce, i tato padla v chaosu před Sklibou. Puku se zde mocnil MARTIN VIDEV, který jej uklidil za gólmanova záda. Asistence: Jiří Haluška, Vladimír Kopica

38:05
    Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Berky – 2 min., vysoká hůl).

40:00

Druhá část hry přinesla o poznání aktivnější hokej oproti té první. Což se výrazně projevilo i na aktuálním skóre. Po druhé vstřelené brance Kláštereckých se kališníci marně snažili vyrovnat. Obrana Klášterce působila velmi důsledně. Společně doufejme, že stejný obraz hry přinese i třetina třetí.

40:01

40:05

46:05
    Dnešní utkání sleduje 36 diváků.

53:09
    Po delším dobývání Mědílkovy branky se domácím konečně podařilo vyrovnat. Na několikerý pokus uklidil pokus do klášterecké branky MICHAL VICO. Asistence: Lynden Lodge

53:19
    Po deseti vteřinách hry jdou kališníci do vedení. Lynden Lodge našel krásnou přihrávkou v mezikruží stojícího FILIPA KAFKU, který již neměl moc práce s nasměrováním puku za Mědílkova záda. Asistence: Lynden Lodge

53:19
    Oddechový čas pro hosty.

54:24
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Kolenatý – 2 min., podražení).

55:30
    Hostům se povedlo využít přesilovku. Po delší kombinaci před brankou Skliby se kotouč dostal až k DAVIDU KŠÍKALOVI, který jej poslal do odkrytého prostoru kališnické klece. Asistence: Marek Berky, Martin Videv

55:30

56:37
    To bylo rychlé! Po vhazování v obranném pásmu Litoměřic se zmocnil puku DAVID KŠÍKAL, který se rozjel proti Sklibovi a domácího gólmana prostřelil. Asistence: Jiří Haluška

59:33
    Domácí hrají v šesti hráčích.

59:37
    Hra bez brankáře se však kališníkům vymstila. Obrana nedokázala zachytit osamoceného MARKA BERKYHO, který přesně nasměroval puk do prázdné branky Litoměřic. Asistence: Radek Nerad, David Kšíkal.

Bitva do posledního dechu. Tak by se dala shrnout třetí třetina dnešního utkání. Domácí poté, co přišli o těžce vydobyté vedení, posléze i o remízu se marně snažili vyrovnat. Přes organizovanou obranu Klášterce se však ke větším střeleckým pokusům nedostali. Naopak hosté se chopili příležitosti a definitivně pohřbili naděje kališníků na bodový zisk.

Tímto se s Vámi loučím, děkuji všem za pozornost a brzy u dalšího přenosu z Ligy juniorů odsud z Kalich areny na viděnou. Přeji hezký zbytek nedělního večera. (19:27:01)

Vít Trubička

Branky a nahrávky: 37. Fábry (Vico), 54. Vico (Lodge), 54. Kafka (Lodge) – 25. Pěnkava (Haluška), 37. Videv (Haluška, Kopica), 56. Kšíkal (Berky, Videv), 57. Kšíkal (Haluška), 60. Berky (Nerad, Kšíkal)

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Mědílek (Khůn) – Týr, Spiegl, Kopica (A), Pěnkava, Nerad – Zlámal, Šmejc (C), Haluška – Berky, Dejmek, Macháček – Kšíkal, Videv

Rozhodčí: Místecký – Toman, Michajličenko