COMBIX Ústí n/L – HERD Hradiště 6:3 (kon.) | Boca Chotěboř – Jablonec n/N 3:4 (kon.)
FK Boca Chotěboř
3:4 (1:2)
FK GMM Jablonec nad Nisou
Neděle 29.01.2017, 19:30 • SH Jiskra Havlíčkův Brod • 2. Futsal liga západ • 16. kolo

Vítáme Vás u on-line přenosu z Havlíčkova Brodu, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná v 19:30 hod.

Stadion: SH Jiskra Havlíčkův Brod.

Příjemný nedělní večer z Havlíčkova Brodu, kde zanedlouho začne 16. kolo druhé ligy skupiny Západ. Celek FK Boca Chotěboř vyzve tým FK GMM Jablonec nad Nisou.

Z technických důvodů budeme ze zápasu přinášet pouze změny stavu.

Celá jména sudích a delegáta:

Hlavní rozhodčí: Vladimír Stádník;
    Druhý rozhodčí: David Lafek.

Delegát svazu: Roman Švagr.

FK Boca Chotěboř: Tomáš Benc – Miloš Moravec, Martin Odvářka, Michal Čáp, Radek Odvářka, Jan Novotný, Petr Popelka, Jiří Kratochvíl. Trenér: Martin Jakeš.

Z technických důvodů není k dispozici sestava podle čtyřek.

FK GMM Jablonec nad Nisou: Lukáš Vykoukal – Josef Hypius, Jiří Haunold, Adam Jákl, Tomáš Beníšek, Petr Mečíř, Tomáš Mazánek. Trenér: Lukáš Dubový.

Rozhodčí: Stádník, Lafek; delegát: Švagr.

1

8
    Chotěboř právě vstřelila branku!
    Autorem branky je KRATOCHVÍL. Asistence: Popelka.

15
    Jablonec nad Nisou právě vstřelil branku!
    Autorem branky je HYPIUS. Asistence: Mazánek.

16
    Autorem branky je HANOLD. Asistence: Mazánek.

20

V prvním poločase se více dařilo hostům, kteří se dokázali do černého trefit dvakrát. Jablonec nad Nisou si nese do druhé půle jednobrankové vedení.

21

22
    Autorem branky je MĚČÍŘ.

23
    Žlutou kartu dostává Jákl (FK GMM Jablonec nad Nisou).

25
    Žlutou kartu dostává Popelka (FK Boca Chotěboř).

28
    Autorem branky je POPELKA.

33
    Autorem branky je NOVOTNÝ. Asistence: Kratochvíl.

37
    Žlutou kartu dostává Novotný (FK Boca Chotěboř).

40
    Autorem branky je BENÍŠEK.

Utkání skončilo výhrou hostů, kteří vyhráli jen těsným možným brankovým náskokem. Rozhodující gól vstřelil Tomáš Beníšek ve čtyřicáté minutě.

Z Havlíčkova Brodu je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (11:58:30)

Tereza Košťálová

Hledáme zpravodaje pro tým FK Boca Chotěboř. Více informací zde.

Branky: 8. Kratochvíl (Popelka), 28. Popelka, 33. Novotný (Kratochvíl) – 15. Hypius (Mazánek), 16. Hanold (Mazánek), 22. Měčíř, 40. Beníšek

Karty:   25. Popelka (CHO), 37. Novotný (CHO) – 23. Jákl (GJN)

Rozhodčí: Stádník, Lafek; delegát: Švagr