Vítkovice – Kometa Brno 3:2 (po pr.) | Plzeň – Zlín 7:1 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 5:4 (po pr.)
Liberec – Chomutov 4:5 (kon.) | K. Vary – Třinec 1:2 (kon.) | Pardubice – Mountfield HK 1:4 (kon.)
Sparta – Olomouc 2:4 (kon.)
HC VERVA Litvínov
5:4 (2:2, 1:1, 1:1 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 03.02.2017, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Tipsport extraliga • 44. kolo

55:11
    Látal dostává dvě minuty za vysokou hůl a hosté jdou do tří.

54:07
    Bernad dostává dvě minuty za hákování a nabízí tak domácím další přesilovou hru.

49:35
    Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Jiří Gula – 2 min., sekání).

36:30
    Lukáš Žejdl inkasuje dvě minuty za vysokou hůl a Verva si zahraje přesilovou hru.

31:00
    Orsava dostává dvě minuty za sekání a je tu další přesilovka pro domácí Vervu.

24:27
    Orsava dostává dvě minuty za hákování a Verva tak má šanci srovnat v přesilové hře.

18:23
    A v útočném manévru před domácí brankou byl faulovaný Hyka a Sklenička tak dostává dvě minuty za sekání.

14:13
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Miloslav Hořava – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Vít Jonák – 2 min., hrubost).

13:23
    Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Robin Hanzl – 2 min., nedovolené bránění).
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Pavel Musil – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

13:02
    Karel Kubát inkasuje dvě minuty za držení protihráče a první početní výhodu si zahrají hosté z Mladé Boleslavi.

03:48
    Pospíšil vyhodil kotouč do hlediště a dostává dvě minuty za zdržování hry. Litvínov tak má k dispozici další přesilovou hru.

00:39
    První vyloučení v dnešním utkání. Na trestnou lavici putuje na dvě minuty za držení protihráče Musil a domácí si tak zahrají přesilovou hru.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 8. M. Hanzl (K. Pilař, R. Hanzl), 9. M. Hořava (Trávníček, Válek), 31. Martynek (Lukeš, V. Hübl), 45. J. Černý (F. Pavlík), 64. R. Hanzl (M. Hanzl) – 14. Urban (Orsava, Štich), 19. Musil (Pacovský, Stříteský), 22. Orsava (Urban, Pospíšil), 60. Pospíšil (Orsava)

HC VERVA Litvínov: Petrásek (Janus) – Gula, Kubát, K. Pilař, T. Pavelka, F. Pavlík, Z. Sklenička, Kokeš – Martynek, V. Hübl (A), Lukeš – M. Hanzl, R. Hanzl (A), J. Černý – M. Hořava, Válek, Trávníček (C) – Jurčík, K. Reichel, J. Doležal.
    BK Mladá Boleslav: Maxwell (64. Lukáš) – Kučný, Stříteský, Hanzlík (C), Kurka, Holub, Bernad, Štich, Hrdinka – Lenc (A), Musil, Hyka – Látal, Urban, Pacovský – Orsava, Žejdl, Pospíšil – Musliu, L. Volf, Jonák.

Rozhodčí: Pešina, Pražák – Lhotský, Svoboda

Diváci: 4 370