New Jersey – Colorado 3:2 (kon.) | Pittsburgh – Vancouver 4:0 (kon.) | Toronto – NY Islanders 7:1 (kon.)
Ottawa – Buffalo 2:3 (kon.) | Minnesota – Anaheim 0:1 (kon.) | Winnipeg – Dallas 5:2 (kon.)

Česká stopa utkání

Radek Faksa (DAL) 0+0 / 18:16 (04:51:38)

Senzační utkání končí vítězně pro Winnipeg Jets. Zběsilou třetí třetinu rozhodl až v 55' Patrik Laine, který o chvíli později zkompletoval zasloužený hattrick.

Winnipeg právě vstřelil branku!
    PATRIK LAINE kompletuje hattrick! Po vybojování puku v obranném pásmu neváhal a přesně trefuje odkrytou branku Dallasu. Asistence: Mark Scheifele, Josh Morrissey.

58:20
    Hosté opět bez brankáře!
    58:16 Blake WHEELER - 4:2

58:16
    Kapitán Wheeler přináší klid svému týmu i fanouškům a přesnou ranou z vlastní třetiny trefuje prázdnou branku hostů. Bez asistence.

58:08
    Troubovi sjel puk z čepele, když mohl zakončovat do odkryté sítě.

58:00
    Střelecký pokus Johnse od levého mantinelu končí zblokovaný do ochranné sítě a Dallas Stars to zkusí se šesti hráči v poli!

57:40
    Narážečka na útočné modré hostům nevyšla a hráči v modrém opět vyhazují puk obloučkem z obranného pásma.

57:05
    Jets se osvobozují a Stars musí začít opět od své branky.

56:45
    Stars obsadili útočné pásmo a snaží se dostat ke střele.
    54:53 Patrik LAINE - 3:2

54:53
    Jets si bere pět minut před koncem zápasů vedení zpět! Okamžitě po buly se puk odrazil k PATRIKU LAINEMU, který nic nevymýšlel a přesnou prudkou střelou překonává Niemiho! Dnešní druhý zářez Laineho. Asistence: Mark Scheifele.

54:42
    Ritchie se pokusil o střelu z ostrého úhlu, která je nepřesná a navíc končí až ve střední třetině.

54:04

53:58
    Hosté jsou zabydleni v útočné třetině, ale nedostávají se k žádné střele.

53:10
    Hala už jásala! Rozhodčí ale rozpažil a je možné, že se po přerušení bude zkoumat video.

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 16. Laine (Copp, Scheifele), 28. Armia (Matthias, Postma), 55. Laine (Scheifele), 59. Wheeler, 59. Laine (Scheifele, Morrissey) – 29. Ja. Benn (Spezza, Seguin), 34. Seguin (Klingberg, Ja. Benn)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Chiarot, Byfuglien (A), Morrissey, Trouba, Stuart, Postma – Ehlers, Little, Wheeler (C) – Copp, Scheifele (A), Laine – Perreault, Petan, Stafford – Matthias, Lowry, Armia.
    Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Lindell, Klingberg, Hamhuis, Jo. Benn, Oleksiak, Johns – Ja. Benn (C), Eakin, Eaves – Korpikoski, Spezza (A), Seguin – Roussel, Faksa, Sharp (A) – McKenzie, D. Shore, B. Ritchie.