ZVVZ USK Praha – Fenerbahce Istanbul 63:71 (kon.)
ZVVZ USK Praha
63:71 (12:18, 29:31, 47:47)
Fenerbahce Istanbul Sports Club
Středa 15.02.2017, 19:00Euroliga - ženy • Skupina A

Nejlepší domácí střelkyní byla Dupreeová a na druhé straně Quigleyová. (20:38:24)

Fenerbahce Istanbul Sports Club vyhrává tento zápas poměrem 71:63. Hosté byli lepší v první polovině zápasu. Ve třetí čtvrtině dokázaly domácí hráčky vyrovnat na 47:47. Ve čtvrtině hráčky Istanbulu sice prohrávali, ale nakonec slaví výhru. Duel doprovázela výborná atmosféra.

Konec zápasu. (63:71)

39:22
    Hostující Vardarliová proměnila oba trestné hody, které měla k dispozici po faulu Hanušové. (63:71)

39:00
    Probíhá poslední minuta hry. (63:69)

38:58
    Vardarliová proměnila oba trestné hody, Istanbul vede o šest bodů. (63:69)

38:47
    Oddechový čas pro domácí. (63:67)

38:46
    Možná klíčový moment zápasu, hostující Qugleyová proměnila hod za tři body. (63:67)

37:56
    Stricklenová dává koš za dva body, a tak Ferenbahce vede. (63:64)

37:35
    Lavenderová faulovala, dva trestné hody. Petrovicová proměnila jeden z nich. (63:62)

37:09
    Stricklenová vyrovnává, uspěla skvěle technicky provedeným hodem za tři body. (62:62)

36:46
    Lavenderová ne nevzdává, bojuje dál a dává dva body. Dramatický zápas vrcholí. (62:59)

36:31
    Yargayová to vzala na sebe, vymyslela akci, kterou zakončila přesným hodem za tři body. (62:57)