Palermo – Sampdoria 1:1 (kon.) | Janov – Bologna 1:1 (kon.) | Crotone – Cagliari 1:2 (kon.)
Sassuolo – AC Milán 0:1 (kon.) | Chievo – Pescara 2:0 (kon.) | Lazio – Udinese 1:0 (kon.)
Inter – AS Řím 1:3 (kon.)
US Sassuolo Calcio
0:1 (0:1)
AC Milán
Neděle 26.02.2017, 15:00 • MAPEI Stadium - Città del Tricolore, Reggio nell'Emilia • Italská Serie A • 26. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:02:35)

Utkání končí vítězstvím AC Milán, kterému vyšel lépe první poločas, v němž také, díky proměněné penaltě, kdy se trefil Bacca, rozhodl o třech bodech. Ve druhém poločase to již byla ze strany AC spíše opatrnost, snaha ubránit výsledek a spoléhání se na brejky. Sassuolo nehrálo špatně, mělo i nějaké šance, ale nakonec nezískává ani bod.

90+5

90+3
    Žlutou kartu dostává Alfred Duncan (US Sassuolo Calcio).

90+2
    Odkop od branky AC Milán, hosté se snaží udržet na útočné polovině.

90+1
    Nicméně sudí se rozhodl ještě nastavit pět minut, Sassuolu tak nějaký ten čas na vyrovnání ještě zbývá.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, AC je blízko důležitým třem bodům.

88
    Ignazio Abate (AC Milán) se nyní zvedl, nechává si ošetřit zranění ve tváři a chce dál hrát, nicméně sudí ho vykazuje za postranní čáru.

88
    Jeden z hráčů AC nyní zůstává ležet na trávníku, diváci hlasitě pískají.

87
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází José Ernesto Sosa, přichází Andrea Poli.

85
    Hosté s míčem na vlastní polovině, AC šetří čas.

84
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Federico Ricci.

84
    Centr letí z levé strany před branku AC, kde se ale útočným faulem provinil Marcello Gazzola, který stáhl za dres bránícího Gerarda Deulofeua.

83
    Tentokrát získávají míč domácí, kteří jdou hned do protiútoku, po pravé straně.

82
    Nebezpečný centr letí z levé strany před branku soupeře, bude z toho další roh pro AC.

81
    Na druhé straně zahrozili hosté, střelu Susa vyrazil Andrea Consigli na roh.

80
    Christian Dell'Orco pronikl z levé strany do zakončení, ale bránící Gabriel Paletta poslal míč vedle branky.

78
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Antonino Ragusa.

77
    Útočným faulem končí akce AC, které se v posledních minutách zatáhlo na svou polovinu a nikam dopředu se nežene.

Martin Dvořák

Branky: 22. Bacca (pen.)

Karty:   8. D. Berardi (SAS), 21. Aquilani (SAS), 23. Politano (SAS), 26. Peluso (SAS), 58. Pellegrini (SAS), 90+3. Duncan (SAS) – 11. Kucka (ACM), 30. J. Sosa (ACM), 38. Bertolacci (ACM)

Neproměněná penalta: 12. D. Berardi (SAS), brankář G. Donnarumma zneškodnil

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 3:4. Rohy: 14:8. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 14:17.
    US Sassuolo Calcio: Consigli – Gazzola, Acerbi, Peluso, Dell'Orco – Pellegrini (70. Matri), Aquilani, Duncan – D. Berardi, Defrel (84. Ricci), Politano (78. Ragusa).
    Náhradníci: Pomini, Pegolo – Missiroli, Matri, Sensi, Pierini, L. Mazzitelli, Ricci, Cannavaro, Letschert, Ragusa, Adjapong.

AC Milán: G. Donnarumma – Abate, C. Zapata, Paletta, Vangioni – Kucka (66. Pašalić), J. Sosa (87. A. Poli), Bertolacci – Suso, Bacca (76. Ocampos), Deulofeu.
    Náhradníci: Plizzari, Storari – De Sciglio, Honda, Ocampos, M. Fernández, G. Gomez, A. Poli, Locatelli, Pašalić, Calabria, Lapadula.

Rozhodčí: Calvarese