NY Rangers – Columbus 2:5 (kon.) | Nashville – Edmonton 5:4 (kon.) | Florida – Ottawa 1:2 (kon.)
Chicago – St. Louis 4:2 (kon.) | Arizona – Buffalo 3:2 (kon.)
HC Trutnov
4:2 (1:2, 0:0, 3:0) Stav série: 1:1
SKLH Žďár nad Sázavou
Pondělí 27.02.2017, 18:00 • Fischer Hockey CZ Aréna • Play-off 2. ligy, skupina Sever • Osmifinále

Je konec! Trutnov vítězí a série se za stavu 1:1 přesouvá zpět do Žďáru. Já vám děkuji za sledování dnešních online a v pátek nashledanou. (20:22:30)

58:56

58:56
    A hosté nyní ztrácejí možnost na powerplay neboť:

57:14
    Domácí se teď dostávali pod tlak hostujícího celku a Beneš raději posílá kotouč na icing.

55:42
    Domácí ubránili pětiminutové oslabeni a více jak minutovou přesilovku 5 na 3 a celá aréna jim tleská.

54:59

53:57

53:38
    Staňkova střela končí v lapačce Jeschkeho, který teď drží domácí nad vodou.

52:35
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Fedulov – 2 min., sekání).

51:57
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Střecha – 2 min., vražení na hrazení).

51:11
    Domácí jdou do střel po hlavě a zatím hosty k ničemu nepustili.

49:59
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Vácha – 5 min. + osobní trest do konce utkání, napadení). Trest odpyká Bezděk.
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Smékal – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Rašner – 2 min., hrubost).

49:59
    Vypadalo to, že jeden z hostujících beků neunesl tvrdý hit Smékala a jel se mstít, jenže za domácího Smékala se postavil urostlý Lukáš Vácha a potyčky byly na světě.

49:59
    Na ledě bylo najednou 11 hráčů na obou stranách jako ve fotbale.

49:59
    Nyní se na ledě rozvířili emoce.

47:55
    Trutnov právě vstřelil branku!

Po tvrdém forčekinku domácích se z ničeho nic objevil v brejku JAKUB TATAR, který nedal svou bekhendovou kličkou Řehořovi šanci a uklidil kotouč pod horní tyčku. Bez asistence
    .

47:37
    Tvrdý hit teď od Smékala inkasoval Rašner.

46:19
    Celá aréna měla již ruce na hoře, ale Kastnerova dělovka rozvlnila pouze boční síť.

45:22

44:31
    Domácí jsou při chuti a až nyní je zastavuje hvizd čárového rozhodčího, který píská hru vysokou holí.

43:22
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pleva – 2 min., podražení).

42:16

Domácí jdou do vedení! Neskutečně vstoupili do třetí třetiny domácí hokejisté, kteří během 2 minut a 14 vteřin otáčejí skóre. Po přesném pásu Ukhina se ke střele dostal Aleš Půlpán, jehož střelu vyrazil Řehoř na hůl PAVLA FEDULOVA, a ten o brusle bránícího hráče dostal kotouč do odkryté branky. ASISTENCE: Aleš Půlpán, Jaroslav Ukhin

41:07

Je vyrovnáno! Po dobrém forčekinku Chytráčka se dostal ve středním pásmu na kotouč LUKÁŠ KASTNER, který ho zavezl do útočného pásma a přesnou střelou poslal kotouč pod horní tyčku Řehořovy branky. Bez asistence.

40:56
    Icing hostů.

40:11

40:01

Druhá třetina nám branku nepřinesla i přes několik šancí na obou stranách, vše končilo u strážců klece. Do třetí třetiny půjdou tedy oba týmy stejně jako do té druhé.

38:11
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (M.Vítek – 2 min., držení protihráče).

36:17

35:13
    Další ofsajd hostů. Ti však se sudím nesouhlasí.

34:54
    Ofsajd hostů.

34:17
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Beneš – 2 min., hákování).

34:17

33:31
    Hosté zatím hrají přesilovku za vlastní brankou.

32:17
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Poul – 2 min., podražení).

32:01
    Do zakončení se dral Střecha, ale kotouč mu z hole vzal skvělým zákrokem Jeschke.

31:47
    Icing domácích.

31:35
    Kastnerovu střelu dokázal těsně před Řehořem tečovat Chytráček, který trefuje pouze tyč!

30:01
    Poulova dělovka teď hodně zaměstnala hostujícího gólmana, který viděl letící kotouč na poslední chvíli.

29:57
    Váchova samostatná akce končí na betonu Řehoře.

28:19
    Domácí se po dlouhé době znovu dostali do útočné třetiny, kde se ke střele dostal Beneš, ale na konci celé akci byl znovu pozorný Řehoř.

27:07
    Po střele Staňka se k dorážce tlačil Bureš, ale Jeschke dokázal dostat kotouč pod svou kontrolu.

26:08
    Znovu kotouč končí mezi diváky. Vhazovat se bude na druhé straně než v předchozím případě.

26:02
    Střela Beneše končí po odrazu v ochranné síti. Vhazovat se bude po pravici Řehoře.

25:58
    Poulova střela končí v lapačce Řehoře.

25:38

24:15
    Domácí brankář nyní znovu raději přerušuje hru.

Dnešní utkání sleduje 627 diváků.

22:37

22:19
    Neviditelná střela Smékala teď překvapila Řehoře, který ji nakonec se štěstím vyráží do rohu.

22:15

21:23
    Mezi kruhy natáhl ke střela Kastner, ale naneštěstí pro něj trefil pouze konec Řehořovy hokejky.

20:58
    Hosté vstoupili i do druhé třetiny aktivně a nyní Poul posílá puk na icing.

20:19
    Jako první si na kotouč ve druhé třetině sáhl Jeschke.

20:01

Vše je již připraveno na začátek druhé třetiny.

Je za námi první třetina, ve které víceméně úřadovali hosté. Domácí šli sice po brance Aleše Půlpána do vedení, ale dvě přesilovky za sebou stačili hostům na vyrovnání. Po první třetině je tak stav 1:2 pro Žďár.

Žďár právě vstřelil branku!

Hosté využívají další přesilovku a jdou do vedení! I přes tvrdý hit Píši se Střecha dokázal udržet na kotouči a ten skrz brankoviště poslal na najíždějícího MICHALA KAŇKU, který jako v předchozím případě trefil odkrytou klec domácích. ASISTENCE: Tomáš Střecha, Petr Beneš

19:12
    Poul vyhazuje, domácí se osvobozují.

19:03

16:12

Hosté nyní doslova rozebrali domácí obranu a vytěžili z toho vyrovnávací branku. Kotouč směřoval po ose Krupka, Střecha až na hůl MACHALA KAŇKY, kterému stačilo pouze trefit prázdnou branku a provedl to s přehledem. ASISTENCE: Tomáš Střecha, Lukáš Krupka

15:53
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Píša – 2 min., hákování).

15:53
    Obrovská šance hostů! První střela Davida Vítka směřovala pouze do Jeschkeho hrudi, odkud se kotouč odrazil zpět k hostujícímu forwardovi, který měl před sebou úplně prázdnou branku, ale kotouč jde nad.

15:10
    Hosté si teď neporozuměli a je z toho icing.

14:43
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.

13:01

11:01
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Kunstmüller.

10:17

Domácí jdou do vedení! Po ruské spolupráci se za Řehořovu branku dostal Pavel Fedulov, který z otočky vybídl ALEŠE PŮLPÁNA, a ten trefil odkrytou branku hostů a posílá domácí do vedení. ASISTENCE: Pavel Fedulov, Jaroslav Ukhin

10:05
    Svou první trefu v trutnovském dresu si mohl připsat František Hnik, který tečoval nahození Junka, ale neúspěšně.

09:46
    Dvakrát se uvolnil Tomáš Půlpán, jeho dvě střely však Řehoř vyrazil. Třetí Abrahámovu však vyrazil až do ochranné sítě. Vhazovat se bude po levici hostujícího brankáře.

09:17
    Ihned po buly napřáhl Beneš, ale hostující gólman byl znovu pozorný.

09:13
    Píšova dělovka míjí Řehořovu branku.

07:10
    Tvrdou Abrahámovu střelu sice Řehoř vyrazil pouze před sebe, ale Chytráčkovi v dorážce zabránil hostující obránce.

07:07

06:22
    Hosté se až teď osvobozují.

06:08
    Poulova přízemní střela končí pod betonem Řehoře.

05:56
    Úplně sám proti Řehořovi stál Kastner, jeho střela však zamířila pouze do lapačky hostujícího gólmana.

05:40
    Domácí se usadili v útočném pásmu a hostům se nedaří vyhodit.

05:07
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Červenka – 2 min., držení protihráče).

04:26
    Zpoza branky zkoušel kotouč za Jeschkeho záda zasunout Červenka, ale domácí brankář byl na správném místě.

03:38
    Jeschke nyní raději přerušuje hru.

03:15
    Nebezpečně teď pálil Střecha, jehož střelu omylem tečoval Kastner málem do vlastní branky.

02:10
    Hosté jsou na začátku aktivnější a domácí mají problém se založením útoku.

00:44
    Po buly tvrdě pálil Staněk, ale jeho střela šla vysoko nad.

00:28
    První zákrok si proti Krupkově střele připisuje Oto Jeschke.

00:01

Druhý zápas osmifinálové série mezi HC BAK Trutnov a SKLH Žďár nad Sázavou právě začíná.

Nyní už je vše připraveno k úvodnímu vhazování dnešního zápasu.

Nyní je před námi čestné buly, které provede prezident klubu Zdeněk Poul a ředitel Společenského centra UFFO Libor Kasík.

Nyní si celá aréna poslechne státní hymnu!

Ty na ledě vítají nejmenší trutnovské naděje.

Na ledové ploše se objevují také domácí!

Na ledovou plochu v tuto chvíli nastupují hosté, domácí celek je nyní ještě v útrobách arény.

Hlavní sudí se již rozcvičují na ledové ploše, my už čekáme pouze na oba celky.

Domácí draci jdou do druhého zápasu s posíleným kádrem. Do zápasu sice nezasáhne Matěj Bažant, ale draci využili spolupráce s hradeckým Mountfieldem, který již v extralize juniorů nemá šanci na Play-Off a trutnovským proto uvolnili trojici hráčů. Do dnešního zápasu se tedy zapojí jako náhradní brankář Daniel Bechný a jako centr třetí lajny bude úřadovat Tomáš Zahradník. Třetím hradeckým mladíkem bude František Hnik, který si odbyje svou premiéru v dresu Trutnova s číslem 13 ve třetím útoku.

1. 25.2.2017
    SKLH Žďár nad Sázavou – HC BAK Trutnov 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
    Branky a nahrávky:
    4. Krupka (Beneš, Střecha T.), 34. Gregar (Juráň, Beneš), 39. Krupka (Střecha T., Kaňka) – 8. Půlpán T. (Kastner, Půlpán A.)
    Rozhodčí: Slavka – Mikšík, Čelechovský
    Vyloučení: 7:14 +TS Využití: 0:0 V oslabení: 0:0
    Diváci: 1214

Zdravím Vás u druhého zápasu série mezi HC BAK Trutnov a SKLH Žďár nad Sázavou, který startuje dnes v 18 hodin. První zápas dopadl lépe pro SKLH, který na domácím ledě porazil Trutnov 3:1. Průběh zápasů však nejvíce ovlivnil hlavní sudí, který se podepsal na obou stranách. Nejvíce to však odnesli draci. Ti do kolonky zraněných museli napsat celkem 7 jmen. Nejhůře to odnesl Matěj Bažant, kterému skončila sezóna. Ondřej Poul jde do dnešního zápasu se zlomeným palcem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Matěj Poul

Branky a nahrávky: 11. A.Půlpán (Fedulov, Ukhin), 42. Kastner, 43. Fedulov (A.Půlpán, Ukhin), 48. Tatar – 17. Kaňka (Střecha, Krupka), 20. Kaňka (Střecha, Beneš)

HC Trutnov: Jeschke (Bechný) – Píša, Poul "A", Abrahám, Peter Beneš, Junek, Vácha, Bezděk – A.Půlpán "C", Ukhin, Fedulov, T.Půlpán, Kastner, Chytráček "A", Zahradník, Hnik, Smékal, Tatar, Janoušek, Hlaváček, Konečný
    SKLH Žďár nad Sázavou: Řehoř (Sláma) – Pleva "C", Petr Beneš, M.Vítek, Smejkal, Staněk "A", Rašner, Kolda – Červenka, Kunstmüller "A", D.Vítek, Bureš, Kuřítko, Gregar, Čech, Střecha, Krupka, Kaňka

Rozhodčí: Luczków – Ševic, Votrubec