po penal. (4:3)
FK Ural
3:3 (1:3)
FK Krasnodar
Úterý 28.02.2017, 17:30 • Centralnyj Stadion, Jekatěrinburg. Kapacita: 27,500 diváků. • Ruský pohár • Čtvrtfinále

Prvním semifinalistou ruského poháru je FK Ural, který v dramatické bitvě udolal FK Krasnodar 4:3 po penaltovém rozstřelu. (20:13:24)

Střílení penalt začíná.

Trenéři právě pečlivě vybírají hráče, kteří se převtělí do rolí exekutorů penalt a rozhodně nemají snadnou práci, protože v obou mužstvech je hned několik šikovných fotbalistů.

Vzhledem k tomu, že v prodloužení gól nepadl, opravdu dojde na loterii pokutových kopů.

120
    Druhé prodloužení skončilo.

119
    Čas, který byl vyčleněn pro prodloužení, už je u svého konce a týmy se začínají připravovat na penaltový rozstřel.

117
    Po jeho rozehrání se už nic podstatného nestalo.

116
    K exekuci nařízeného přímého kopu se postavil Smolov a jeho ránu srazil obránce stojící ve zdi na roh.

115
    Za faul v bezprostřední blízkosti pokutového území si žlutou kartu prohlédl – (FK Ural).

Lukáš Jasoněk

Branky: 35. Iljin, 53. Bicfalvi, 65. Bicfalvi – 2. Smolov, 14. Claesson, 33. Claesson

Karty:   61. Kulakov (URA), 74. Dancev (URA), 115. - (URA) – 43. Naldo (KRS), 75. Laborde (KRS), 90+1. Granquist (KRS), 100. Gazinskij (KRS)   92. Dancev (URA)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 3:13. Rohy: 4:10. Ofsajdy: 11:16. Fauly: 1:3.
    FK Ural: Zabolotnyj – Balažic, Dinga (46. Novikov), Dancev, Kulakov – Dimitrov (84. Manučarjan), Fidler, Jemeljanov, Bicfalvi – Lungu (96. Merkulov), Iljin
    Náhradníci: Andrei, Arapov – Lomakin, Manučarjan, Merkulov, Novikov, Pankov, Serčenkov, Stavpec

FK Krasnodar: Kricjuk – Ramirez, Granquist, Naldo, Каlešin (10. Bystrov), Šiškin (71. Žiguljev), Gazinskij, Podběrezkin, Claesson, Wanderson (58. Laborde), Smolov
    Náhradníci: Sinicyn, Adamov – Мartynovič, Torbinskij, Nazarov, Žiguljev, Bystrov, Laborde, Joaozinho, Оkriašvili, Коmličenko

Rozhodčí: Levnikov