Boston – Arizona 4:1 (kon.) | Buffalo – Nashville 4:5 (po pr.) | NY Rangers – Washington 1:4 (kon.)
Philadelphia – Colorado 4:0 (kon.) | Montreal – Columbus 1:0 (po pr.) | Florida – Carolina 3:2 (2:0 po s.n.)
St. Louis – Edmonton 1:2 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 5:6 (kon.) | Dallas – Pittsburgh 3:2 (kon.)
Calgary – Los Angeles 2:1 (po pr.) | Vancouver – Detroit 2:3 (po pr.) | San Jose – Toronto 3:1 (kon.)
New York Rangers
1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
Washington Capitals
Středa 01.03.2017, 01:10 • Madison Square Garden, New York • NHL

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji úspěšný den a u dalších on-line přenosů na počtenou. (04:00:39)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Jakub Vrána (WSH) 0+0, 1 střela, čas na ledě 9:27

TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Marcus Johansson (WSH) 2+1
    2. Jevgenij Kuzněcov (WSH) 0+2
    3. Matt Niskanen (WSH) 0+2

Právě skončilo utkání mezi New Yorkem Rangers a Washingtonem Capitals. Hostující tým dokázal ve druhé periodě skóre otočit ve svůj prospěch a do poslední třetiny si odnášel vedení 2:1. V poslední části svůj náskok ještě navýšil. Nejdřív se ve 42. minutě podruhé prosadil Marcus Johansson a v 58. minutě pečetil výhru svého týmu přesilovkovou trefou Nicklas Bäckström. Capitals tedy dnes vyhráli 4:1, připsali si dva body do tabulky NHL a vrátili svému soupeři nedávnou porážku 2:1.

59:25
    Ještě jednu střelu vyslal na Lundqvista Nicklas Bäckström, ale domácí brankář tentokrát odolal.

59:00
    Probíhá poslední minuta zápasu.
    57:57 Nicklas BÄCKSTRÖM - 1:4

57:57
    Washington právě vstřelil branku!
    A je definitivně rozhodnuto! NICKLAS BÄCKSTRÖM manévroval s pukem na vrcholu pravého kruhu, odkud nenápadně vystřelil na bránu domácích. Jeho pokus byl tečovaný bránícím hráčem Rangers, díky kterému změnil směr a proti této změně byl Henrik Lundqvist bezmocný. Asistence: Marcus Johansson, John Carlson.

57:13
    Vyloučení v týmu New York Rangers (Ryan McDonagh – 2 min., držení protihráče).

56:54
    Henrik Lundqvist je na střídačce a domácí to zkouší v šesti lidech v poli.

56:54
    Zakázané uvolnění hostů stěhuje hru do jejich obranného pásma.

56:21
    Lacinou ztrátu hostů domácí nepotrestali. V dobré pozici Newyorčany vychytal dnes skvělý Braden Holtby.

56:04
    Jevgenij Kuzněcov mohl definitivně rozhodnout! Zcela osamocen však z mezikruží mířil pouze do výstroje Lundqvista.

55:43

55:25
    Rangers rozjíždí další útok zpoza vlastní brány a mnoho času jim již nezbývá.

55:13
    Mats Zuccarello se mimo hru srazil s Bradenem Holtbym, kterého přijíždějí chránit jeho spoluhráči.

54:30
    Špatná předávka puku zapříčinila situaci 2 na 2. Wilson se poté rozhodl ke střele a Lundqvist jeho pokus kryl.

54:07
    J.T.Miller vyslal jedovatou střelu z prostoru pravého kruhu, kterou Holtby udržel ve své výstroji. Rick Nash byl připraven k dorážce, ale k té ani nedostal možnost. Poté se strhla drobná potyčka, která se ovšem obejde bez vyloučení.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 6. Skjei (Clendening, J. T. Miller) – 28. Ma. Johansson (Orlov, Kuzněcov), 37. Connolly (Niskanen, Eller), 42. Ma. Johansson (Kuzněcov, Niskanen), 58. Bäckström (Ma. Johansson, Carlson)

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Holden, McDonagh (C), Clendening, M. Staal (A), Skjei, Kampfer – Rick Nash (A), Stepan, Vesey – Zuccarello, Pirri, Kreider – J. T. Miller, K. Hayes, Grabner – Fast, Lindberg, Puempel.
    Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Carlson (A), Alzner, Niskanen, Orlov, Shattenkirk, Schmidt – T. Wilson, Bäckström (A), Ovečkin (C) – Williams, Kuzněcov, Ma. Johansson – J. Vrána, Eller, Connolly – Barber, Beagle, Winnik.

Rozhodčí: Meier, O´Halloran – Amell, Mach

Diváci: 18006