Technika Brno – Jindř. Hradec 2:4 (kon.)
HC Technika Brno
2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Středa 01.03.2017, 18:00 • Hokejové haly dětí a mládeže • 2. liga - O udržení • 1. kolo

54:34
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Boček – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu KLH Vajgar Jindřichův Hradec (Kohút T. – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Beran.

46:42
    Vyloučení v týmu KLH Vajgar Jindřichův Hradec (Šalamoun – 2 min., hákování).

41:35
    Josef Bureš zcela zbytečně atakoval Karla Benýška a hlavní rozhodčí jej posílá na dvě minuty za vysoko hůl.

21:24
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Medek – 2 min., vražení na hrazení).

15:49
    Dominik Šalamoun atakoval jednoho z domácích a je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

12:12
    Jan Boček sekl pronikajícího Davida Kohúta a hosté si zahrají první přesilovou hru.

03:16
    Tomáš Kohút seknul u hrazení Jiřího Čtvrtníčka a inkasuje dvě minuty za sekání.

Kryštof Severa

Branky a nahrávky: 29. Biolek (Brzobohatý P., Vlček), 60. Brzobohatý P. – 18. Kohút D., 23. Straka (Jaša, Šalamoun), 47. Heldák (Furch, Kohút D.), 59. Šalamoun (Pípal)

HC Technika Brno: Novák (Holub) – Habrovec, Švaňhal, Sedláček, Vlček, Štancl, Šidák – Látal, Odehnal "A", Benýšek "A", Biolek, Florek, Stehlík "C", Čtvrtníček, Bustin, Medek, Brzobohatý P., Boček
    KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Formánek (Pírs) – Tržil "A", Kohút T. "A", Růžek, Pípal, Bureš, Straka, Zderadička – Šalamoun, Hrouda, Jaša, Červený, Lazorišák "C", Jindra, Bílek, Beran, Furch, Kohút D., Heldák, Vantuch

Rozhodčí: Obádal – Goňa, Wesley