Bergerac – Lille 1:2 (kon.)
Bergerac Périgord FC
1:2 (0:0)
Lille OSC
Čtvrtek 02.03.2017, 21:00 • Stade Jean-Antoine Moueix • Francouzský pohár • Osmifinále

Skončilo nám utkání osmifinále poháru, ve kterém domácí Bergerac Périgord FC podlehl prvoligovému týmu Lille OSC těsně 1:2. Po bezgólovém prvním poločase se na hřišti začaly dít věci. Podle očekávání hosté přidali a v 71 minutě Rony Lopes otevřel skóre. V nastaveném čase se domácí tým dočkal vyrovnání, celý stadion byl v extázi a všichni se již viděli v prodloužení. Nicméně v poslední minutě nastavení se do šance dostal Eder, který zachoval při zakončení klid a poslal tak svůj tým do čtvrfinále, ve kterém se utkají s Monakem. V samém závěru dnešní zápas trochu pokazil Pinto, který si nechal dát zbytečnou červenou kartu. Bergerac tedy i přes dobrý výkon v poháru končí. (22:58:08)

90+6

90+5
    A v dnešním zápase vidíme i červenou kartu! Domácí Terence Pinto neunesl závěr utkání a rozhodčí ho posílá předčasně do sprch za nesportovní chování

90+4
    Lille právě vstřelilo branku!
    Tak to je něco neuvěřitelného! Hosté se nevzdali a ještě se v základní hrací době dostávají do vedení! Arcus poslal přesnou nahrávku do vápna, na kterou si naběhl EDER, který chladnokrevně překonává brankáře! – 1:2.

90+2
    Bergerac právě vstřelil branku!
    Tak to je neskutečné! Domácí tým těsně před koncem utkání vyrovnává! Centr na přední tyč našel přesně hlavu spoluhráče, který se trefil přesně! Autorem branky je MAMADOU KAMISSOKO. – 1:1.

90+1
    Jedna z posledních možností na vyrovnání, domácí tým bude zahrávat rohový kop.

90
    Utkání pokračuje, u míče hostující tým, který kombinuje na vlastní polovině. Mezitím signalizuje hlavní rozhodčí, že v druhém poločase bude nastavovat celkem 5 minut.

90
    Hostující hráči se nyní ocitli na hrací ploše a signalizují zdravotní problémy. Lékaři týmu neví, ke komu dřív a momentálně se nehraje.

89
    Domácí předvedli v tomto zápase dobrý výkon, který je stál dost sil a to se nyní projevuje, jelikož nemají zřejmě dostatek sil na vytvoření závěrečného tlaku. Lille si jednobrankové vedení poctivě hlídá.

87
    Hosté nevymysleli v útoku nic a dovolují tak domácím postupovat s míčem dopředu.

86
    Bergerac nevymyslel žádnou nebezpečnou akci a čas na vyrovnaní a zdramatizování zápasu se jim rychle krátí.

85
    Fuchs se snažil dostat z levé strany do vápna, jeho následný centr byl tečován a skončil v zámezí. Domácí budou mít k dispozici rohový kop.

84
    Hosté se ale zmocnili míče a kombinují s míčem daleko od své branky.

83
    Domácí borci cítí šanci na vyrovnání a bojují o každý metr.

82
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Bahlouli, přichází Xeka.

82
    Střídání v týmu Bergerac Périgord FC: ze hřiště odchází Bouscarrat, přichází Mayenga.

81
    Hostující brankář bude odkopávat od své branky a ten s rozehrávkou nespěchá.

80
    Nyní jsme mohli být svědky závaru v malém vápně hostů, nicméně domácí zakončit nedokázali a vyrovnání se tak nedočkali.