Manchester Utd. – Bournemouth 1:1 (kon.) | Leicester – Hull City 3:1 (kon.) | Stoke – Middlesbrough 2:0 (kon.)
Swansea – Burnley 3:2 (kon.) | Watford – Southampton 3:4 (kon.) | West Brom – Crystal Palace 0:2 (kon.)
Liverpool – Arsenal 3:1 (kon.)
Manchester United
1:1 (1:1)
AFC Bournemouth
Sobota 04.03.2017, 13:30 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 27. kolo
    40. Joshua KING - 1:1

40
    Bournemouth právě vstřelil branku!
    JOSHUA KING z penalty zamířil bezpečně do levého horního rohu brány a pět minut před přestávkou na Old Trafford vyrovnal na 1:1!
    24. Marcos ROJO - 1:0

24
    Manchester United právě vstřelil branku!
    Antonio Valencia z pravé strany hřiště poslal do šestnáctky přízemní střílený centr, na který si naběhl MARCOS ROJO a skvělou tečí ho levou nohou usměrnil k levé tyči. United vedou zaslouženě 1:0! Asistence: Antonio Valencia.