Trnava B – Šamorín 1:4 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Nitra 1:3 (kon.)
FC Spartak Trnava B
1:4 (1:3)
FC ŠTK 1914 Šamorín
sk Neděle 05.03.2017, 10:30 • Štadión v Červeníku • MONACObet liga

Zápas sa skončil výhrou hostí 4:1. Hetrik zaznamenal Da Cruz. Pekný deň z Červeníka. (12:16:15)

90

89
    Ani z tohto mráčika nezapršalo a stav ostáva 4:1 pre hostí. Kvalita sa dnes prejavila naplno, hostia boli vo všetkom lepší.

88
    Roh pre Spartak, Sedlák pošle loptu do šestnástky.

87
    Center do šestnástky hostí a hlavičkou zakončoval Cherednychenko. Jeho hlavičku gólman hostí chytá.

85
    Posledných päť minút zápasu. Cherednychenko prenikal do šestnástky, ale nenašiel nikoho v trnavskom drese.

84
    Mezovský nahradil Pančíka. Posledné striedanie v tíme hostí.

83
    Hajdúch vyboxoval loptu pred seba, Trnavčania bojujú o loptu na polovici Šamorína.

82
    Priamy kop pre Spartak, lopta je asi 25 metrov od brány hostí.

80
    V Červeníku sa hrá posledných desať minút, príliš minút rozhodca zrejme nepridá.

79
    Roh pre Spartak. Je z toho iba kontra pre Šamorín. Hrá sa v strede poľa.

78
    Priamy kop pre hostí, Trnava sa ubránila a môže skúsiť ísť dopredu.

77
    Marič nahradil Králika.

77
    Svoje striedanie využije aj tréner Šamorína.

76
    Gombala nahradil Dubca. Posledné striedanie Trnavy.

74
    Zápas si prišli pozrieť aj známe tváre prvého tímu Trnavy, na tribúne je Čonka, Jakubech či nedávno predaný Martin Mikovič. Nechýba tréner Karhan či spolumajiteľ Poór.