Los skupin MS ve florbale žen 2017 | (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Drammen | Vítěz: E. Brandsdal (NOR) a S. Nilssonová (SWE) (kon.) |
konec
SP - sprinty mužů a žen, Drammen
Vítěz: E. Brandsdal (NOR) a S. Nilssonová (SWE)
Jan Vojkůvka
Závod žen
Finále
1. Stina Nilssonová (SWE) 3:07,57
2. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +0,42
3. Hanna Falková (SWE) +1,26
4. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +3,27
5. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +4,86
6. Anamarija Lampičová (SLO) +9,67
Semifinále
1/2
1. Stina Nilssonová (SWE) 3:04,33 Q
2. Hanna Falková (SWE) +0,14 Q
3. Anamarija Lampičová (SLO) +1,05 q
4. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +1,28
5. Aino-Kaisa Saarinenová (FIN) +1,45
6. Lotta Udnes Wengová (NOR) +3,25
2/2
1. Ida Ingemarsdotterová (SWE) 3:04,49 Q
2. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +0,22 Q
3. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +0,56 q
4. Katja Višnarová (SLO) +0,83
5. Sophie Caldwellová (USA) +1,44
6. Anna Dyviková (SWE) +1,86
Čtvrtfinále
1/5
1. Hanna Falková (SWE) 3:04,66 Q
2. Anamarija Lampičová (SLO) +1,01 Q
3. Nadine Fähndrichová (SUI) +1,55
4. Mari Eideová (NOR) +1,59
5. Sadie Bjornsenová (USA) +2,52
6. Laura Mononenová (FIN) +3,68
2/5
1. Stina Nilssonová (SWE) 3:04,07 Q
2. Lotta Udnes Wengová (NOR) +0,48 Q
3. Natalja Matvejevová (RUS) +1,45
4. Linn Sömskarová (SWE) +3,34
5. Thea Krokan Murudová (NOR) +4,59
6. Jessica Digginsová (USA) +5,11
3/5
1. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 3:00,98 Q
2. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +0,23 Q
3. Sophie Caldwellová (USA) +0,79 q
4. Aino-Kaisa Saarinenová (FIN) +0,95 q
5. Julija Bělorukovová (RUS) +4,18
6. Amalie Håkonsen Ousová (NOR) +6,38
4/5
1. Ida Ingemarsdotterová (SWE) 3:03,78 Q
2. Katja Višnarová (SLO) +0,03 Q
3. Laurien van der Graaffová (SUI) +0,72
4. Heidi Wengová (NOR) +0,93
5. Alena Procházková (SVK) 2,67
6. Anna Svendsenová (NOR) +3,51
5/5
1. Krista Pärmäkoskiová (FIN) 3:03,02 Q
2. Anna Dyviková (SWE) +0,21 Q
3. Marit Bjørgenová (NOR) +0,69
4. Kerttu Niskanenová (FIN) +2,28
5. Jennie Öbergová (SWE) +4,58
6. Sandra Ringwaldová (GER) +10,34
Závod mužů
Finále
1. Eirik Brandsdal (NOR) 2:39,35
2. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +2,55
3. Sergej Ustjugov (RUS) +3,28
4. Petter Northug Jr. (NOR) +4,50
5. Pål Golberg (NOR) +5,99
6. Sondre Turvoll Fossli (NOR) +12,42
Semifinále
1/2
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 2:37,76 Q
2. Eirik Brandsdal (NOR) +0,46 Q
3. Sondre Turvoll Fossli (NOR) +1,44 q
4. Petter Northug Jr. (NOR) +3,02 q
5. Emil Iversen (NOR) +4,72
6. Janez Lampič (SLO) +9,31
2/2
1. Sergej Ustjugov (RUS) 2:41,27 Q
2. Pål Golberg (NOR) +0,32 Q
3. Finn Hågen Krogh (NOR) +0,61
4. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +1,61
5. Alex Harvey (CAN) +4,41
6. Aleksander Bolšunov (RUS) +8,17
Čtvrtfinále
1/5
1. Petter Northug Jr. (NOR) 2:38,86 Q
2. Emil Iversen (NOR) +1,09 Q
3. Sergej Ustjugov (RUS) +1,23 q
4. Teodor Peterson (SWE) +1,70
5. Anssi Pentsinen (FIN) +1,78
6. Matias Strandvall (FIN) +3,13
2/5
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 2:39,07 Q
2. Sondre Turvoll Fossli (NOR) +0,04 Q
3. Janez Lampič (SLO) +1,23
4. Alexej Vicenko (RUS) +1,63
5. Martti Jylhä (FIN) +14,46
Emil Jönsson (SWE) DQ
3/5
1. Eirik Brandsdal (NOR) 2:40,64 Q
2. Pål Golberg (NOR) +0,45 Q
3. Oskar Svensson (SWE) +0,66 q
4. Andrew Newell (USA) +1,70
5. Håvard Solås Taugbøl (NOR) +3,57
6. Maciej Staręga (POL) +5,94
4/5
1. Finn Hågen Krogh (NOR) 2+40,48 Q
2. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +0,22 Q
3. Federico Pellegrino (ITA) +0,27
4. Ristomatti Hakola (FIN) +1,33
5. Lucas Chanavat (FRA) +4,83
Andreas Myran Steen (NOR)
5/5
1. Alex Harvey (CAN) 2:41,82 Q
2. Len Valjas (CAN) +0,25 Q
3. Aleksander Bolšunov (RUS) +0,27
4. Baptiste Gros (FRA) +0,76
5. Alexandr Panžinskij (RUS) +0,80
6. Timo André Bakken (NOR) 3,81
Průběžné pořadí sprintu mužů
1. Federico Pellegrino (ITA) 309
2. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 289
3. Finn Hågen Krogh (NOR) 277
4. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) 265
5. Sergej Ustjugov (RUS) 262
6. Emil Iversen (NOR) 201
80. Jan Bartoň (CZE) 4
Průběžné pořadí sprintu žen
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 512
2. Stina Nilssonová (SWE) 370
3. Heidi Wengová (NOR) 273
4. Hanna Falková (SWE) 256
5. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 244
6. Natalja Matvejevová (RUS) 227
43. Alena Procházková (SVK) 26
Finále
1. Stina Nilssonová (SWE) 3:07,57
2. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +0,42
3. Hanna Falková (SWE) +1,26
4. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +3,27
5. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +4,86
6. Anamarija Lampičová (SLO) +9,67
Semifinále
1/2
1. Stina Nilssonová (SWE) 3:04,33 Q
2. Hanna Falková (SWE) +0,14 Q
3. Anamarija Lampičová (SLO) +1,05 q
4. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +1,28
5. Aino-Kaisa Saarinenová (FIN) +1,45
6. Lotta Udnes Wengová (NOR) +3,25
2/2
1. Ida Ingemarsdotterová (SWE) 3:04,49 Q
2. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +0,22 Q
3. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +0,56 q
4. Katja Višnarová (SLO) +0,83
5. Sophie Caldwellová (USA) +1,44
6. Anna Dyviková (SWE) +1,86
Čtvrtfinále
1/5
1. Hanna Falková (SWE) 3:04,66 Q
2. Anamarija Lampičová (SLO) +1,01 Q
3. Nadine Fähndrichová (SUI) +1,55
4. Mari Eideová (NOR) +1,59
5. Sadie Bjornsenová (USA) +2,52
6. Laura Mononenová (FIN) +3,68
2/5
1. Stina Nilssonová (SWE) 3:04,07 Q
2. Lotta Udnes Wengová (NOR) +0,48 Q
3. Natalja Matvejevová (RUS) +1,45
4. Linn Sömskarová (SWE) +3,34
5. Thea Krokan Murudová (NOR) +4,59
6. Jessica Digginsová (USA) +5,11
3/5
1. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 3:00,98 Q
2. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +0,23 Q
3. Sophie Caldwellová (USA) +0,79 q
4. Aino-Kaisa Saarinenová (FIN) +0,95 q
5. Julija Bělorukovová (RUS) +4,18
6. Amalie Håkonsen Ousová (NOR) +6,38
4/5
1. Ida Ingemarsdotterová (SWE) 3:03,78 Q
2. Katja Višnarová (SLO) +0,03 Q
3. Laurien van der Graaffová (SUI) +0,72
4. Heidi Wengová (NOR) +0,93
5. Alena Procházková (SVK) 2,67
6. Anna Svendsenová (NOR) +3,51
5/5
1. Krista Pärmäkoskiová (FIN) 3:03,02 Q
2. Anna Dyviková (SWE) +0,21 Q
3. Marit Bjørgenová (NOR) +0,69
4. Kerttu Niskanenová (FIN) +2,28
5. Jennie Öbergová (SWE) +4,58
6. Sandra Ringwaldová (GER) +10,34
Závod mužů
Finále
1. Eirik Brandsdal (NOR) 2:39,35
2. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +2,55
3. Sergej Ustjugov (RUS) +3,28
4. Petter Northug Jr. (NOR) +4,50
5. Pål Golberg (NOR) +5,99
6. Sondre Turvoll Fossli (NOR) +12,42
Semifinále
1/2
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 2:37,76 Q
2. Eirik Brandsdal (NOR) +0,46 Q
3. Sondre Turvoll Fossli (NOR) +1,44 q
4. Petter Northug Jr. (NOR) +3,02 q
5. Emil Iversen (NOR) +4,72
6. Janez Lampič (SLO) +9,31
2/2
1. Sergej Ustjugov (RUS) 2:41,27 Q
2. Pål Golberg (NOR) +0,32 Q
3. Finn Hågen Krogh (NOR) +0,61
4. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +1,61
5. Alex Harvey (CAN) +4,41
6. Aleksander Bolšunov (RUS) +8,17
Čtvrtfinále
1/5
1. Petter Northug Jr. (NOR) 2:38,86 Q
2. Emil Iversen (NOR) +1,09 Q
3. Sergej Ustjugov (RUS) +1,23 q
4. Teodor Peterson (SWE) +1,70
5. Anssi Pentsinen (FIN) +1,78
6. Matias Strandvall (FIN) +3,13
2/5
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 2:39,07 Q
2. Sondre Turvoll Fossli (NOR) +0,04 Q
3. Janez Lampič (SLO) +1,23
4. Alexej Vicenko (RUS) +1,63
5. Martti Jylhä (FIN) +14,46
Emil Jönsson (SWE) DQ
3/5
1. Eirik Brandsdal (NOR) 2:40,64 Q
2. Pål Golberg (NOR) +0,45 Q
3. Oskar Svensson (SWE) +0,66 q
4. Andrew Newell (USA) +1,70
5. Håvard Solås Taugbøl (NOR) +3,57
6. Maciej Staręga (POL) +5,94
4/5
1. Finn Hågen Krogh (NOR) 2+40,48 Q
2. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +0,22 Q
3. Federico Pellegrino (ITA) +0,27
4. Ristomatti Hakola (FIN) +1,33
5. Lucas Chanavat (FRA) +4,83
Andreas Myran Steen (NOR)
5/5
1. Alex Harvey (CAN) 2:41,82 Q
2. Len Valjas (CAN) +0,25 Q
3. Aleksander Bolšunov (RUS) +0,27
4. Baptiste Gros (FRA) +0,76
5. Alexandr Panžinskij (RUS) +0,80
6. Timo André Bakken (NOR) 3,81
Průběžné pořadí sprintu mužů
1. Federico Pellegrino (ITA) 309
2. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 289
3. Finn Hågen Krogh (NOR) 277
4. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) 265
5. Sergej Ustjugov (RUS) 262
6. Emil Iversen (NOR) 201
80. Jan Bartoň (CZE) 4
Průběžné pořadí sprintu žen
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 512
2. Stina Nilssonová (SWE) 370
3. Heidi Wengová (NOR) 273
4. Hanna Falková (SWE) 256
5. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 244
6. Natalja Matvejevová (RUS) 227
43. Alena Procházková (SVK) 26
1. Federico Pellegrino (ITA) 309
2. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 289
3. Finn Hågen Krogh (NOR) 277
4. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) 265
5. Sergej Ustjugov (RUS) 262
6. Emil Iversen (NOR) 201
80. Jan Bartoň (CZE) 4
Průběžné pořadí sprintu žen
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 512
2. Stina Nilssonová (SWE) 370
3. Heidi Wengová (NOR) 273
4. Hanna Falková (SWE) 256
5. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 244
6. Natalja Matvejevová (RUS) 227
43. Alena Procházková (SVK) 26
1. Hanna Falková (SWE) 3:04,66
2. Anamarija Lampičová (SLO) +1,01
3. Nadine Fähndrichová (SUI) +1,55
4. Mari Eideová (NOR) +1,59
5. Sadie Bjornsenová (USA) +2,52
6. Laura Mononenová (FIN) +3,68
1. Stina Nilssonová (SWE) 3:04,07
2. Lotta Udnes Wengová (NOR) +0,48
3. Natalja Matvejevová (RUS) +1,45
4. Linn Sömskarová (SWE) +3,34
5. Thea Krokan Murudová (NOR) +4,59
6. Jessica Digginsová (USA) +5,11
1. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 3:00,98
2. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +0,23
3. Sophie Caldwellová (USA) +0,79
4. Aino-Kaisa Saarinenová (FIN) +0,95
5. Julija Bělorukovová (RUS) +4,18
6. Amalie Håkonsen Ousová (NOR) +6,38
1. Ida Ingemarsdotterová (SWE) 3:03,78
2. Katja Višnarová (SLO) +0,03
3. Laurien van der Graaffová (SUI) +0,72
4. Heidi Wengová (NOR) +0,93
5. Alena Procházková (SVK) 2,67
6. Anna Svendsenová (NOR) +3,51
1. Krista Pärmäkoskiová (FIN) 3:03,02
2. Anna Dyviková (SWE) +0,21
3. Marit Bjørgenová (NOR) +0,69
4. Kerttu Niskanenová (FIN) +2,28
5. Jennie Öbergová (SWE) +4,58
6. Sandra Ringwaldová (GER) +10,34
1. Petter Northug Jr. (NOR) 2:38,86
2. Emil Iversen (NOR) +1,09
3. Sergej Ustjugov (RUS) +1,23
4. Teodor Peterson (SWE) +1,70
5. Anssi Pentsinen (FIN) +1,78
6. Matias Strandvall (FIN) +3,13
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 2:39,07
2. Sondre Turvoll Fossli (NOR) +0,04
3. Janez Lampič (SLO) +1,23
4. Alexej Vicenko (RUS) +1,63
5. Martti Jylhä (FIN) +14,46
Emil Jönsson (SWE) DQ
1. Eirik Brandsdal (NOR) 2:40,64
2. Pål Golberg (NOR) +0,45
3. Oskar Svensson (SWE) +0,66
4. Andrew Newell (USA) +1,70
5. Håvard Solås Taugbøl (NOR) +3,57
6. Maciej Staręga (POL) +5,94
1. Finn Hågen Krogh (NOR) 2+40,48
2. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +0,22
3. Federico Pellegrino (ITA) +0,27
4. Ristomatti Hakola (FIN) +1,33
5. Lucas Chanavat (FRA) +4,83
Andreas Myran Steen (NOR) DNF
1. Alex Harvey (CAN) 2:41,82
2. Len Valjas (CAN) +0,25
3. Aleksander Bolšunov (RUS) +0,27
4. Baptiste Gros (FRA) +0,76
5. Alexandr Panžinskij (RUS) +0,80
6. Timo André Bakken (NOR) 3,81
Na startu jsou Lotta Wengová, Anamarija Lampičová, Aino Kaisa Saarinenová, Hanna Falková, Stina Nilssonová a Ingvild Oestbergová!
1. Stina Nilssonová (SWE) 3:04,33
2. Hanna Falková (SWE) +0,14
3. Anamarija Lampičová (SLO) +1,05
4. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +1,28
5. Aino-Kaisa Saarinenová (FIN) +1,45
6. Lotta Udnes Wengová (NOR) +3,25
1. Ida Ingemarsdotterová (SWE) 3:04,49 Q
2. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +0,22 Q
3. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +0,56 q
4. Katja Višnarová (SLO) +0,83
5. Sophie Caldwellová (USA) +1,44
6. Anna Dyviková (SWE) +1,86
Eirik Brandsdal (NOR), Sondre Turvoll Fossli (NOR), Petter Northug Jr. (NOR), Johannes Høsflot Klæbo (NOR), Emil Iversen (NOR), Janez Lampič (SLO).
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 2:37,76
2. Eirik Brandsdal (NOR) +0,46
3. Sondre Turvoll Fossli (NOR) +1,44
4. Petter Northug Jr. (NOR) +3,02
5. Emil Iversen (NOR) +4,72
6. Janez Lampič (SLO) +9,31
1. Sergej Ustjugov (RUS) 2:41,27 Q
2. Pål Golberg (NOR) +0,32 Q
3. Finn Hågen Krogh (NOR) +0,61
4. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +1,61
5. Alex Harvey (CAN) +4,41
6. Aleksander Bolšunov (RUS) +8,17
Stina Nilssonová (SWE)
Hanna Falková (SWE)
Anamarija Lampičová (SLO)
Ida Ingemarsdotterová (SWE)
Kathrine Rolsted Harsemová (NOR)
Krista Pärmäkoskiová (FIN)
1. Stina Nilssonová (SWE) 3:07,57
2. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +0,42
3. Hanna Falková (SWE) +1,26
4. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +3,27
5. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +4,86
6. Anamarija Lampičová (SLO) +9,67
Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
Eirik Brandsdal (NOR)
Sondre Turvoll Fossli (NOR)
Petter Northug Jr. (NOR)
Sergej Ustjugov (RUS)
Pål Golberg (NOR)
1. Eirik Brandsdal (NOR) 2:39,35
2. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +2,55
3. Sergej Ustjugov (RUS) +3,28
4. Petter Northug Jr. (NOR) +4,50
5. Pål Golberg (NOR) +5,99
6. Sondre Turvoll Fossli (NOR) +12,42
Finále
1. Stina Nilssonová (SWE) 3:07,57
2. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +0,42
3. Hanna Falková (SWE) +1,26
4. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +3,27
5. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +4,86
6. Anamarija Lampičová (SLO) +9,67
Závod mužů
Finále
1. Eirik Brandsdal (NOR) 2:39,35
2. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +2,55
3. Sergej Ustjugov (RUS) +3,28
4. Petter Northug Jr. (NOR) +4,50
5. Pål Golberg (NOR) +5,99
6. Sondre Turvoll Fossli (NOR) +12,42