VŠ Báňská TU – Ostravská univerzita 7:2 (kon.)
Středa 08.03.2017, 18:00 • RT TORAX Arena, Ostrava - Poruba • Ostravské derby

56:00
    Za krosček vyfasoval 2 minuty Jakub Baca (VŠB).

53:29
    Na trestnou lavici za hákování putuje Josef Wolný (VŠB), který si odpyká 2 minuty.

48:12
    Vysoká škola Báňská právě vstřelila branku!
    Tohle začíná zavánět debaklem. Do puku se opřel PETR VACULA, který prostřelil vše co mu stálo v cestě.
    Asistence: Filip Čahoj

46:20
    Štindl mohl doklepnout kotouč do odkryté kasy, pukem ale trefil břevno Šrámkovy bránu!

45:59
    Domácí mužstvo nenechává nic náhodě a zvyšuje svůj náskok zásluhou PETRA ŠČURKA, který skóroval z dorážky, na 6:2.
    Asistence: Patrik Zamecznik.

43:42
    Ostravská univerzita právě vstřelila branku!
    Střela DAVIDA MAČKA prošla přesně kolem tyče brány VŠB a hosté tak snižují na 2:5 pro OSU!
    Asistence: Pavel Pobuta.

34:32
    Obrana Ostravské univerzity útočila tak dravě, že si zapomněla pohlídat obranné pásmo, do kterého jim s kotoučem utekl TOMÁŠ MATĚJEK.
    Bez asistence.

32:59
    Přesilovka se nabízí také Ostravské univerzitě, Jiří Pargáč (VŠB) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

30:57
    OSU nachází první odpověď v podobě vstřelené branky z hole JANA ŠMÍDA. Asistence: Lukáš Zberovský.

30:09
    DANIEL HOŘÍNEK vytrestal Pobutovo provinění dostatečně, když využil přesilovou hru svého týmu a zvyšuje na 4:0.
    Asistence: Tomáš Mladenka a Jan Štindl.

29:09
    Pavel Pobuta (OSU) fauloval protihráče loktem a rozhodčí mu udělil trest 2 minuty.

28:22
    Domácí mužstvo dále naděluje, Šrámek se přesunul k levé tyči a TOMÁŠ MATĚJEK pouze doklepl kotouč do odkryté brány.
    Asistence: Matěj Štěpán.

25:19
    Domácí se ujímají dvoubrankového vedení poté, co JAKUB GELNAR pálil z kličky a zakončil do levé části brány OSU.
    Asistence: Jan Štindl a David Sysala.

25:02
    Štindl si najel před Šrámka, na kterého sice svou dělovkou nestačil, jeho střelu pak ale tečoval TOMÁŠ MATĚJEK, jenž byl úspěšnější a posílá VŠB do vedení!
    Asistence: Jan Štindl a Tomáš Mladenka.

09:58
    Pragáčova dělovka rozezvonila tyč Šrámkovy brány!

07:38
    Pobutovi se podařilo dostat za domácí obranu, které unikl, na zdolání Vůjtka ale jeho střela nestačila.

Soňa Molatová

Branky a nahrávky: 26. Matějek (Štindl, Mladenka), 26. Gelnar (Štindl, Sysala), 29. Matějek (Štěpán), 31. Hořínek (Mladenka, Štindl), 35. Matějek, 46. Ščurek (Zamecnik), 49. Vacula (Čahoj) – 31. Šmíd (Zberovský), 44. Maček (Pobuta)

Vysoká škola Báňská TU: Urbisch (Vůjtek) – Baca, Zamecnik, Ščurek, Cháňa, Štěpán, Čahoj, Mladenka (C) – Štindl, Dýrr, Matějek, Pargáč, Vacula, Mach, Hořínek, Gelnar, Sysala, Skaliský, Gregor, Wolný
    Ostravská univerzita: Šrámek (Zíka) – Hranoš, Kropka, Veselský, Flegr, Adamík – Šebesta, Tomigová, Pobuta, Křibík, Zberovský, Maček, Carbol, Zachar, Motyka (C), Kaplanová, Volf, Šmíd, Ceniga, Kebza, Ondráček, Kurník

Rozhodčí: Klapetek – Jureček, Rychlý