Boston – Detroit 6:1 (kon.) | Winnipeg – Pittsburgh 4:7 (kon.) | Dallas – Ottawa 2:5 (kon.)
Dallas Stars
2:5 (0:2, 1:2, 1:1)
Ottawa Senators
Čtvrtek 09.03.2017, 02:14 • American Airlines Center, Dallas • NHL

S konstatováním, že dnešní utkání v Amerian Airlines Center v Dallasu sledovalo 17 689 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (04:58:06)

3. Jason Spezza (DAL) 1+1

Dnešní utkání je tedy u konce a dva body si připisuje hostující Ottawa. Ta již ve 24. minutě vedla 3:0 a nic na tom příliš nezměnilo ani poměrně rychlé snížení. Hosté totiž na gól Dallasu vždy okamžitě odpověděli, díky čemuž si tříbrankové vedení udrželi až do samotného závěru. Rozhodly především první dvě třetiny, neboť v té poslední už se oba týmy prosadily pouze jednou. Nejprve snižoval Jason Spezza, ale o 57 vteřin hostům tři góly náskoku vrátil Cody Ceci.

Střely na bránu

Dallas Stars – 37 (7/13/17)
    Ottawa Senators – 23 (14/7/2)

59:53
    Ještě jednou domácí dostali puk do rohu útočného pásma, ale tohle už Ottawa zvládne.

59:26
    Vyhození Ottawy šlo přes všechny čáry, ale ofsajd se samozřejmě nepíská. Hosté totiž hrají v oslabení.

59:04
    Dvakrát se puk dostal do neutrální zóny. Kýžený tlak Dallasu zatím nepřichází.

58:29
    Antti Niemi je na střídačce a domácí to zkoušejí s prázdnou bránou. V pásmu Ottawy je tak šest útočících hráčů!

58:29
    Oddechový čas pro domácí.

58:29
    Domácí ještě dostávají možnost přesilové hry. Za hrubost je vyloučen Dion Phaneuf (OTT).

58:29
    Další velký zákrok Craiga Andersona. Tentokrát si hostující gólman poradil s nebezpečnou dorážkou Radka Faksy!

57:41
    Parádní přihrávku vytáhl Devin Shore, jenž hledal zcela osamoceného Seguina. Ten promáchl před prázdnou bránou!

57:19
    Pyatt dobře napadal rozehrávku soupeře a nakonec puk získal pod kontrolu. Zakončit ale nedokázal.

56:57
    Přerušeno je tentokrát kvůli hostům, kteří puk vyhodili na zakázané uvolnění. Někteří fanoušci Dallasu mezitím odcházejí z hlediště.

56:22
    V posledních minutách velmi aktivní Ritchie teď zakončoval z vrcholu levého kruhu. Anderson zasáhl pravou vyrážečkou.

55:58
    Špatná rozehrávka v podání Dallasu. Výsledkem je postavení mimo hru, po kterém je hra přerušena.

55:14
    Tyler Seguin mohl zakončovat z levé strany, avšak z bezprostřední blízkosti pořádně netrefil prudkou přihrávku.

54:53
    Po dvou solidních zakončeních se hra přesunula do středního pásma, nicméně teď už Spezza vrací puk k Andersonovi.

54:01
    Brett Ritchie dostal přihrávku zpoza brány, avšak z mezikruží zakončil pouze do betonu Craiga Andersona! Ten pak ustál i velký tlak do brankoviště.

53:48
    Velmi rychlou střelou to zkusil Adam Cracknell, nicméně jeho rány prolétla nad Andersonovou bránou. Dallas se přesto usazuje v pásmu soupeře.

53:00
    Klingberg se chtěl rychlým manévrem uvolnit na modré čáře, nicméně na soupeře si nepřišel. Puk jde do středního pásma.

51:55
    Po dobré přihrávce Ellieho se ke střele odhodlal Tyler Seguin. Nejproduktivnější hráč Dallasu však tentokrát nepřekonal blokujícího soupeře.

51:38
    Ottawa se doputila zakázaného uvolnění. Opět se tedy bude vhazovat u Craiga Andersona.

51:29
    Jamiem Bennem tečovaná nabídka z pravé strany letěla přesně do Andersona. Čas na zdramatizování utkání se domácím povážlivě krátí.

50:51
    Chris Kelly mohl přidat další branku Ottawy. Od vzdálenější modré čáry postupoval sám na Niemiho, ale nakonec byl dobruslen a slabý bekhend si pohlídal domácí gólman.

50:33
    Utkání se dostalo do poslední desetiminutovky řádné hrací doby. Poměrně jednoduchý zákrok si připisuje Craig Anderson, který si poradil s pokusem Radka Faksy.
    49:01 Cody CECI - 2:5

49:01
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Ale také hosté odpovídají vlemi podobnou brankou. Nahození od modré čáry v podání CODYHO CECIHO bylo odraženo pouze do hokejky Stephena Johnse a kotouč se pak od NIemiho betonu došoural za brankovou čáru. Znovu je rozdíl tříbrankový! Asistence: Mike Hoffman, Mark Stone.
    48:04 Jason SPEZZA - 2:4

48:04
    Dallas právě vstřelil branku!
    Jenže nakonec přeci jenom přichází gól na 2:4! JASON SPEZZA měl prostor na levé straně, ale od brankové čáry moc nemohl nikomu přihrávat. Rozhodl se tedy pro odehrání kotouče do brankoviště a Borowiecki puk bruslí tečoval do vlastní brány. Asistence: Aleš Hemský, Esa Lindell.

47:36
    Znovu je kotouč vrácen až do pásma Stars. Takto domácí rozhodně nesníží.

46:59
    Přesilová hra Dallasu zatím není dobrá. Kotouč je vyhozen přes všechny čáry a domácí tak musí opustit útočné pásmo.

46:14
    Ideální příležitost na snížení. Dvě trestné minuty za držení hole totiž dostává Dion Phaneuf (OTT).

45:24
    Domácí se stále častěji a častěji tlačí k zakončení. Ani Patrick Sharp však nyní neuspěl, neboť vůbec netrefil bránu.

45:12
    Obrovská šance Devina Shorea! Domácí útočník se dostal k doraženému puku, ale bekhendem netrefil odkrytou část brány!

43:58
    Seguin dobře zakombinoval se Spezzou, jenž puk posouvá podél mantinelu. Za Andersonovou bránou po změnu hraje první zmíněný.

43:38
    Až nyní se puk dostává z pásma Stars, nicméně nadále budou hrát hokejisté Ottawy.

42:57
    Na ledě se nyní povalují dvě zlomené hokejky, což hostům poněkud zmenšuje prostor pro kombinaci. Niemi i díky tomu nemusel zasahovat.

41:50
    Dallas se dobře usadil v útočném pásmu, nicméně tvrdé zakončení Johnse teď zablokoval Burrows.

41:32
    Na druhé straně se k zakončení protlačil Jamie Benn. Jeho pokus z levé strany mířil přesně do Andersonovy hrudi.

40:55
    Jean-Gabriel Pageau se dostal do dobré šance, když obdržel přihrávku před bránu. Zblízka však Niemiho bránu přestřelil.

40:01

Další třetina začne přibližně v 4:10.

Také druhá třetině je minulostí. Ottawa měla dobrý vstup do třetiny, neboť ve 24. minutě se prosadil Jean-Gabriel Pageau, jenž navíc z brány vyhnal Lehtonena. Dallas díky Tyleru Seguinovi velmi záhy odpověděl, nicméně poslední slovo v této třetině měla opět Ottawa. V čase 38:09 se mohl zaradovat Viktor Stålberg, který šikovně tečoval Phaneuovo nahození. Po čtyřiceti minutách je tak stav utkání 1:4!

Dallas Stars – 20 (7/13)
    Ottawa Senators – 21 (14/7)

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:32
    Hraje se především ve středním pásmu. Zdá se, že v této třetině už si ani jeden z týmů nevypracuje větší příležitost.
    38:09 Viktor STÅLBERG - 1:4

38:09
    Zničehonic jdou Sens znovu do třígólového vedení. Dion Phaneuf měl dost času na modré čáře a rychle puk nahodil na Niemiho. Samotné nahození nemělo gólové parametry, avšak puk před finským gólmanem skvěle tečoval VIKTOR STÅLBERG, jenž zaznamenal druhou branku v dresu Ottawy. Asistence: Dion Phaneuf, Mike Hoffman.

38:04
    Až nyní se Ottawa usazuje v útočném pásmu. Úvod přesilové hry tak není zrovna nejlepší.

37:35
    Senátoři si zahrají přesilovou hru. Patrick Sharp (DAL) si totiž nepočínal zrovna nejlépe a podrazil Toma Pyatta.

36:59
    Rychlý výpad Ottawy vyústil v nahození z pravé strany. Puk se však odrazil pouze za bránu Anttiho Niemiho. Ten dosud nemusel řešit ani jednu složitější situaci.

36:41
    Zakázané uvolnění Ottawy.

36:22
    Spezzovi na pomoc teď sice přišel Seguin, nicméně ani jeho snaha u mantinelu nevedla k zisku kotouče.

35:45
    Neurovnaný pokus o přechod přes útočnou modrou čáru v podání Dallasu. Pochopitelně vše vyústilo v ofsajd.

35:04
    Záhy po vhazování byla sražena střela jednoho z hostujících beků. Následuje komerční přestávka.

34:58
    Dallas ještě chvíli pokračoval ve velmi dobrém tlaku, ale poslední střela od modré čáry se odrazila jen k Methotovi, jenž puk vymetl z brankoviště. Teď je navíc odpískán icing Dallasu.

34:38

34:05
    Až nyní se kotouč odrazil do neutrální zóny a nakonec doputoval přes všechny čáry.

33:50
    Tentokrát pálil Esa Lindell, nicméně jeho pokus šel přesně do Andersona. Dallas však zůstane v útočné pásmu.

33:47
    Domácí dobře kombinovali v útočném pásmu. Celou pasáž ukončila až Tyler Seguin, jenž trefil dobře postaveného Ceciho.

32:38
    Mike Hoffman (OTT) teď natlačil Shorea do brankoviště a následně ho ještě počastoval pár ranami. Dostává tak dvě trestné minuty za hrubost.

32:17
    Patrick Sharp měl prostor na levé straně, protáhl se až do útočného pásma, ale svižným zakončením z levé strany neuspěl!

31:58
    Zatímco Hamhuis důrazně srazil Phanufa, odpískán je ofsajd hostujícího celku. To znamená komerční přestávku.

31:24
    Dallas přidává na obrátkách. Až před hostujícího gólmana se teď dostal Jamie Benn, nicméně domácí kapitán se vůbec nedostal k pořádnému zakončení.

30:41
    Šikovná zadovka zpoza Andersonovy brány prošla až na modrou čáru. Následnou tvrdou střelu i přes zmatky u brankoviště zastavil Anderson.

29:51
    U obou týmů jsme teď zaregistrovali po jenom nevydařeném útoku. Další šanci tak dostávají hosté, kteří jsou u puku ve vlastním pásmu.

29:24
    Hemský šikovně zavezl puk do útočného pásma a vybídl ke střele Johna Klingberga. Jeho razantní střelu si pohlídal Anderson!

29:04
    Nepovedená pasáž z obou stran teď vyústila v zakázané uvolnění hostů. Vhazuje se v blízkosti Craiga Andersona.

28:27
    Ani jednomu z celků se teď příliš nedaří přechod do útočného pásma. Prostor mezi modrými čarami je skvěle zhušťován.

27:50
    Nepřesný přechod do útočného pásma Dallasu. Po ofsajdu následuje komerční přestávka.

26:53
    Za bránou Andersona měl trochu prostoru Jamie Benn, avšak jeho přihrávka šla mimo dosah domácích hokejistů. Puk jde a do středního pásma.

26:03
    Jean-Gabriel Pageau měl nabrusleno na levé straně, kam také dostal přihrávku a prohnal se před Niemiho. V posledním možném okamžiku ho však odzbrojil pozorný obránce.

25:39
    Okamžitě po vhazování to zkusil Patrick Sharp, nicméně Anderson jeho střelu schoval v náruči.

25:33
    Zakázané uvolnění Ottawy. Vhazování nařízeno vedle brány, kterou hájí Craig Anderson.

25:16
    Hosté hru rychle dostali do útočného pásma, nicméně teď už se znovu hraje v blízkosti Andersonovy brány.
    24:30 Tyler SEGUIN - 1:3

24:30
    Brzké snížení ze strany Stars. Obrana Ottawy byla velmi nedůrazná a nechala Spezzu přihrát zpoza brány. Kotouč šel přesně na hůl TYLERA SEGUINA, jenž Andersona z levé strany překonal střelou na bližší tyč. Velmi důležitá branka! Asistence: Jason Spezza, Remi Elie.

23:21
    Ač Kari Lehtonen s góly nemohl nic moc udělat, je po třetí brance vystřídán. Do brány Dallasu jde Antti Niemi.
    23:21 Jean-Gabriel PAGEAU - 0:3

23:21
    Z domácími to nevypadá vůbec dobře. Stars prohráli další vhazování ve vlastním pásmu, po kterém se puk dostal mezi kruhy. Z následných zmatků vypálil JEAN-GABRIEL PAGEAU a kotouč prošel mezi Lehtonenovými betony. Asistence: Tommy Wingels, Frederik Claesson.

23:12
    Senátoři vytvořili dobrý tlak do brankoviště, nicméně finský gólman Dallasu opět odolal. I přes velký důraz neuspěla dvojice Wingels-Pyatt.

23:03
    Další střelou hostujícího týmu se prezentoval Erik Karlsson. Svižné nahození šlo přesně do Lehtonenovy lapačky.

22:49
    Lehtonen špatně rozehrál za vlastní bránou, když doslova daroval puk Wingelsovi. Ten bleskově oslovil Dzingela, avšak domácí brankář se stihl vrátit do brankoviště.

22:34
    Nepovedený přechod do útočného pásma Dallasu. Po odpískání ofsajdu se bude vhazovat v neutrální zóně.

22:23
    Nyní už si to puk namířil přes všechny čáry. Jenže icing se nepíská a Dallas se tak musí vrátit až ke svému brankáři.

21:52
    Stars by jistě rádi rychle skórovali a vrací hru zpátky do útočného pásma. Craig Anderson je však zatím bez práce.

21:14
    Na druhé straně zahrozil Cody Ceci, avšak jeho projektil byl pro změnu zablokován obětavým soupeřem. Lehtonen tak nemusel zasahovat.

20:33
    Benn v útočném pásmu získal puk pro spoluhráče na modré čáře, nicméně následná střela vůbec nemířila do prostoru brány.

20:01

Další třetina začne přibližně v 3:10.

Úvodní dvacetiminutovka zápasu je za námi a spokojenější jsou zatím hosté. Lepší vstup do zápasu měli domácí, nicméně postupem času se hra naprosto vyrovnala. Ve 13. minutě byl navíc vyloučen Oleksiak, ještě v přesilové hře zakončoval Chris Wideman a ten otevřel skóre zápasu. O 100 sekund později to dokonce bylo již 0:2, neboť se prosadil i druhý hostující obránce, Frederik Claesson. Stars tak musejí dotahovat dvougólovou ztrátu, což rozhodně nebude jednoduchý úkol.

Dallas Stars – 7
    Ottawa Senators – 14

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:59
    Anderson si na druhé straně pohlídal ještě jeden pokus ze strany domácích. Nic dalšího už této třetině neuvidíme.

19:41
    Tom Pyatt skvěle napadal za Lehtonenovou bránou. Nakonec puk získal a dostal se do výborné pozice. Domácí gólman však zastavil jedovaté zakončení z bezprostřední blízkosti.

18:56
    S návratem vyloučeného Lindella to zkusil Derick Brassard. Lehtonen si připsal poměrně jednoduchý zákrok.

18:11
    Za bránou byl důrazně atakován Burrows, nicméně Ottawa se nadále drží v útočném pásmu. Z přesilové hry už ale moc času nezbývá.

17:37
    Před dotěrným Hoffmanem teď Lehtonen pro jistotu přikryl volné klouzající kotouč. Vhazuje se po jeho levici.

17:08
    Po souboji u mantinelu se domácím podařilo posunout puk do středního pásma. Ottawa tak musí vyklidit prostor před Karim Lehtonenem.

16:56
    Borowiecki byl při přečíslení dvou na jednoho podražen Esou Lindellem (DAL). Obránce Dallasu je potrestán dvěma minutami na trestné lavici.

16:25
    Stars se chtěli usadit v útočném pásmu, nicméně nahození podél mantinelu si pohlídal Chris Wideman. Puk se vrací mezi modré čáry.
    15:21 Fredrik CLAESSON - 0:2

15:21
    Bleskově přichází druhá branka hostů! Zack Smith čistě vyhrál vhazování v útočném pásmu , díky čemuž kotouč posunul před FREDERIKA CLAESSONA. Mladý švédský obránce okamžitě vypálil a tvrdou střelou od modré čáry zaznamenal svou první branku v NHL! Asistence: Zack Smith.

15:18
    Domácí hokejisté jsou poměrně zaskočení a vůbec se nyní nedostávají do útočného pásma. Odpískáno zakázané uvolnění Dallasu.
    13:41 Chris WIDEMAN - 0:1

13:41
    Přesilová hra Senátorů je ale přeci jenom využita. Po souhře na modré čáře šel puk rychle z hokejek hostujících hráčů a nakonec to byl CHRIS WIDEMAN, který zakončoval z pravého kruhu. Obránce Ottawy vypálil přesně do odkryté části brány přesunujícího se Lehtonena. Asistence: Viktor Stålberg, Cody Ceci.

13:12
    Nepřesná střela se odrazila od zadního mantinelu za Lehtonenovou bránou. Puk jde následně znovu jen k Andersonovi.

12:44
    Ottawa velmi pěkně kombinovala v blízkosti Lehtonenovy brány. Nějaké pořádné přesnější zakončení však nepřišlo a teď je puk až u Andersona.

12:03
    Dobře teď zapracoval Stålberg, který se dostal před Jamieho Oleksiaka (DAL) a vymodlil si faul. Dvě trestné minuty za držení pro domácího obránce.

11:54
    Slabá střela z pravé strany si to namířila až do ochranné sítě. Puk byl ale tečován a vhazovat se bude u Andersona.

11:29
    Zápas teď v posledních minutách něco postrádá. Zdá se, že úvodní tlak Dallasu je nenávratně fuč, hraje se především ve středním pásmu.

10:55
    Solidní pasáž Senátorů ukončuje icing ze strany domácího Dallasu. Vhazuje se po pravici Kariho Lehtonena.

10:32
    Stone dobrým napadáním zastavil rozehrávku Dallasu. Následovala předávka k Burrowsovi, jenž vypálil pouze do gólmana.

09:49
    Zprava to od mantinelu zkusil Hoffman a následně zakončoval ještě Borowiecki. Ani jeden pokus z poměrně velkého úhlu si nenašel cestu do brankoviště.

09:40
    Karlsson obloučkem založil rychlý výpad hostujícího celku. Z vrcholu levého kruhu zakončoval Mark Stone, avšak jeho střela šla přesně do lapačky.

08:52

08:37
    Hemského tvrdá střela zůstala někde ve výstroji hostujícího brankáře. Ten si okamžitě lehl na záda, čímž zabránil případným dorážkám.

08:28
    Podruhé během několika málo vteřin je puk až za Lehtonenem. Druhá polovina přesilové hry Dallasu zatím není ideální.

07:53
    Ottawa puk vyhodila přes všechny čáry, ale nyní už se znovu hraje před Andersonem. Proti Klingbergovi si hostující gólman připisuje pohodový zákrok.

07:18
    První zakončení v rámci přesilové hry obstaral Tyler Seguin. Jeho tečovaný pokus od modré čáry se však nevlezl do prostoru brány.

06:52
    Nepříjemnost pro hosty. Nejenže jde Marc Methot (OTT) vinou držení na trestnou lavici, obránce Dion Phaneuf má nějaký zdravotní problém a kulhajíc míří do kabiny.

06:20
    Senátoři puk pouze posouvají z vlastního pásma a znovu se seřazují v neutrální zóně. Další výpad Dallasu však zatím nepřichází.

05:51
    Do své druhé velké šance v utkání se dostal Jason Spezza. Bývalý útočník Ottawy tentokrát obdržel puk mezi kruhy, ale rychlým zakončením trefil jen Andersona.

04:44
    Mark Borowiecki (OTT) tvrdý hitem srazil Faksu a Jamie Oleksiak (DAL) přišel s odpovědí. Byla z toho krátká rvačka, po které oba dostávají 2+2 minuty za hrubost.

04:37
    Hra se rychle přelévá ze strany na stranu. Ani jeden z celků teď ale nezískává trvalejší převahu.

03:59
    Tvrdou střelu z levé strany tentokrát musel vyřešit Lehtonen. Projektil z hokejky Toma Pyatta byl vyražen za bránu.

03:29
    Dallas se znovu rychle přesunul do útočného pásma. Klingbergovo nahození neletělo do prostoru brány, ale domácí zůstávají u kotouče.

02:49
    Pěknou akci předvedl Viktor Stålberg, jenž se přes dva hráče proháčkoval až k Lehtonenovi. Domácího brankáře ale zblízka nepřekonal.

02:11
    Další povedenější akce Stars vyústila v přihrávku k Devinu Shoreovi. Toho však dobrým návratem odzbrojil Zack Smith.

01:38
    Až nyní hosté vyhodili puk z vlastního pásma. Do kombinace se ale vůbec nedostali.

00:50
    Obrovská šance domácích! Seguin mohl zakončovat z mezikruží, ale střela mu nesedla a puk se odrazil doleva k volnému Spezzovi. Ten netrefil prázdnou bránu!

00:41
    John Klingeberg zakončil dobrý vstup do zápasu ze strany Dallasu. Nahození od modré čáry letělo pouze do Andersonovy hrudi.

00:23
    Elie vstoupil do zápasu jako uragán a díky jeho dvěma hitům se Dallas usazuje v útočném pásmu.

00:01

Zazněla kanadská i americká státní hymna. Nyní je tak všechno připraveno k zahájení dnešního zápasu mezi Dallasem a Ottawou!

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Lindell, Klingberg, Hamhuis, Johns, Oleksiak, Nemeth – Ja. Benn (C), Spezza (A), Seguin – Elie, Eakin, Hemský – D. Shore, Faksa, Sharp (A) – McKenzie, Cracknell, B. Ritchie.

Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Methot, E. Karlsson (C), Phaneuf (A), Ceci, Claesson, Ch. Wideman – Burrows, Brassard, Mark Stone – Hoffman, Pageau, Pyatt – Dzingel, Z. Smith, DiDomenico – Stålberg, Kelly (A), Wingels.

Rozhodčí: Kyle Rehman, Kelly Sutherland – Tony Sericolo, Bryan Pancich.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

ČEŠI A SLOVÁCI NA SOUPISKÁCH

Radek Faksa
    Jiří Hudler
    Aleš Hemský

Na soupisce týmu není ani jeden český či slovenský hokejista.

OTTAWA SENATORS

Oproti domácím jsou na tom hosté výrazně lépe. Při menším počtu odehraných zápasů mají o čtrnáct bodů více a to jim aktuálně zaručuje šestou příčku. V rámci Východní konference je navíc Ottawa čtvrtým nejlépe bránícím celkem, čímž plně kompenzuje ne zrovna nejsilnější ofenzívu. V posledních pěti utkání Sens dokonce hned čtyřikrát zvítězili.

DALLAS STARS

Domácí hokejisté jsou zatím na nepostupových příčkách a ani s blížícím koncem základní části to nevypadá dobře. Aktuálně je Dallas v Západní konferenci až jedenáctý, přičemž inkasoval již 211 branek. To je druhý nejvyšší počet v celé NHL a pro tým s ambicemi na play-off se jedná o naprosto nepřijatelný faktor. Z posledních čtyř zápasů však Dallas třikrát vyhrál.

John Klingberg 40 (11+29)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 25. Seguin (Spezza, Elie), 49. Spezza (Hemský, Lindell) – 14. Ch. Wideman (Stålberg, Ceci), 16. Claesson (Z. Smith), 24. Pageau (Wingels, Claesson), 39. Stålberg (Phaneuf, Hoffman), 50. Ceci (Hoffman, Mark Stone)

Dallas Stars: Lehtonen (24. Niemi) – Lindell, Klingberg, Hamhuis, Johns, Oleksiak, Nemeth – Ja. Benn (C), Spezza (A), Seguin – Elie, Eakin, Hemský – D. Shore, Faksa, Sharp (A) – McKenzie, Cracknell, B. Ritchie.
    Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Methot, E. Karlsson (C), Phaneuf (A), Ceci, Ch. Wideman, Borowiecki, Claesson – Burrows, Brassard, Mark Stone – Hoffman, Pageau, Pyatt – Dzingel, Z. Smith, Stålberg (A) – Kelly, Wingels.

Rozhodčí: Kyle Rehman, Kelly Sutherland – Tony Sericolo, Bryan Pancich

Diváci: 17 689