HC Technika Brno
Sobota 11.03.2017, 17:302. liga - O udržení • 4. kolo

64:35
    Technika právě vstřelila branku!
    Technika zúročuje svou herní převahu v prodloužení, když Ondřej Švaňhal trefuje břevno a puk do odkryté branky uklízí dnes velmi produktivní PETER BUSTIN – 3:4! Asistence: Ondřej Švaňhal.

59:58
    Augustin odmítl definitivní rozhodnutí zápasu!

58:38
    Oddechový čas pro hosty!

57:14
    VOJTĚCH AUGUSTIN dává nejdůležitější branku své hokejové kariéry, kdy puk doslova o centimentry se prošoural za záda Kuchaře dobrá spolupráce brankového rozhodčího s hlavním rozhodčím – 3.3! Asistence: Patrik Štancl.

54:58
    Na začátku všeho byla nepřesná střela Ondřeje Švaňhala, poté si obrana nepohlídla odražený kotouč a PETER BUSTIN zametl kotouč do odkryté branky, využitá přesilovka – 3:2! Asistence: Ondřej Stehlík, Ondřej Švaňhal.

54:49
    Peter Bustin v obrovské šanci nedokázal dostat puk za záda Ondřeje Kuchaře!

53:37
    Lukáš Procházka (Sokolov) – 2 minuty za podražení.

52:28
    Kuchař vyrazil puk a volný Látal nedokázal puk zamést do odkryté branky!

49:46
    Robin Medek (Technika) – 2 minuty za držení protihráče.

49:24
    Kapitán Techniky ONDŘEJ STEHLÍK snižuje na 3:1! Asistence: Peter Bustin.

46:45
    Baník právě vstřelil branku!
    PETR RAČANSKÝ všem obráncům Techniky ukázal záda střelou k vzdálenější tyči zvyšuje na 3:0! Asistence: Adam Rulík.

45:44
    Skvěla kombinace Stehlíka s Augustinem končí pouze nepřesným zakončením!

43:58
    Na ledě se svíjí s bolestivou grimasou Čtvrtníček. Nevypadá to s ním vůbec dobře. Za asistence hráče Techniky je na místě již MUDr. Makovec. Jiří Čtvrtníček je odveden spoluhráči na střídačku. Přeji mu brzké uzdravení.

38:52
    David Vlček (Technika) – 2 minuty za sevření puku rukou.

37:09
    Přesilovou hru z dorážky proměňuje ve druhou branku MARTIN TRAPL – 2:0! Asistence: Milan Davídek, Adam Rulík.

36:53
    Ondřej Švaňhal (Technika) – 2 minuty za nedovolené bránění.

35:51
    PETR RAČANSKÝ to provedl výborně zavěsil puk pod břevno, Novák neměl šanci – 1:0!

35:51
    Vlastimil Odehnal zahákoval Račanského v úniku a je nařízeno trestné střílení!

34:24
    Miroslav Jirušek (Sokolov) podrazil hostujícího brankáře Josefa Nováka – 2 minuty za podražení.

33:36
    Jiří Čtvrtníček (Technika) – 2 minuty za podražení. Hraje se 4 na 4.

32:03
    Martin Gombár (Sokolov) – 2 minuty sevření kotouče rukou.

31:11
    Sokolov se dostal do úniku 2 na 0, Roman Kašpar však zvolil zakončení a to se po dobrém zásahu Nováka neukázalo jako ideální varianta řešení celé situace!

28:52
    Milan Davídek (Sokolov) – 2 minuty za hrubost.

27:57
    Vojtěch Augustin (Technika Brno) – 2 minuty za sekání.

26:20
    Stanislav Sedláček (Technika) – 2 minuty za nedovolené bránění.
    Patrik Štancl (Technika) – 2 minuty za hrubost.
    Patrik Michálek (Sokolov) – 2 minuty za hrubost.

14:15
    Vlastimil Odehnal (Technika) komplikuje situaci svým spoluhráčům – 2 minuty za vražení na hrazení. Dlouhá přesilovka 5 na 3 pro Sokolov.

14:04
    Ondřej Stehlík (Technika) – 2 minuty za sekání.

09:27
    Tribuny bouří nevolí, jelikož je na trestnou lavici odeslán Roman Kašpar (Sokolov) za zákrok, který se nejevil jako nedovolený – 2 minuty za podražení. Zvědové z Kobry si mají co zapisovat, jelikož rozhodčí Sýkora píská zítřejší zápas play-off Kobry s Vrchlabím.

06:29
    Martin Trapl (Sokolov) – 2 minuty za hákování.

05:43
    Čárový rozhodčí dobře odhalil u domácích 6 lidí na ledě – trest odsedí Filip Hauzr (Sokolov).
    Hosté dostávají stejný trest, ten odsedí Jiří Čtvrtníček (Technika). Hraje se 4 na 4.

03:09
    Peter Bustin si svým dobrým pohybem v útočném pásmu vykoledoval faul na Patriku Michálkovi (Sokolov) – 2 minuty za hákování.

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 36. Račanský (TS), 38. Trapl (Davídek, Rulík), 47. Račanský (Rulík) – 50. Stehlík (Bustin), 55. Bustin (Stehlík, Švaňhal), 58. Augustin (Štancl), 65. Bustin (Švaňhal)

HC Baník Sokolov: Kuchař (Špírek) – Gombár, Šik (C), Rulík, Říha, Michálek, Vodička, Beer – Trapl, Čejka, Račanský (A), Kašpar (A), Hendrych, Procházka, Řezníček, Jirušek, Hauzr, Davídek, Pfister. Trenér: Jiří Parkmann.
    HC Technika Brno: Novák (Holub) – Šidák, Šimák, Sedláček, Vlček, Odehnal (A), Štancl – Švaňhal, Biolek, Florek, Stehlík (C), Čtvrtníček, Bustin, Medek, Brzobohatý, Látal, Benýšek (A), Boček, Augustin. Trenér: Vlastimil Odehnal.

Rozhodčí: Matěj Sýkora (Plzeň) – Bc. Michal Rubáš, Martin Tvrdík (oba Klatovy). Delegát: Sentenský