Litoměřicko – Dobrovice 0:0 (6:7 po pen.) | Písek – Vltavín 3:2 (kon.) | Olympia Radotín – Táborsko akademie 2:0 (kon.)
Vyšehrad – Převýšov 0:2 (kon.) | Králův Dvůr – Benešov 3:0 (kon.) | Hořovicko – Štěchovice 2:3 (kon.)
Tachov – Zápy 2:1 (kon.)
FK Tachov
2:1 (2:0)
SK Zápy
Sobota 11.03.2017, 14:30Česká fotbalová liga • 18. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního dne a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit na shledanou. (16:24:23)

Je dobojováno. Domácí Tachov sice inkasoval ve druhé půli branku a dostal hosty do hry, ale nakonec se domácím povedlo svůj těsný náskok uhájit. Radují se tak ze tří bodů, hosté naopak odjedou s prázdnou.

90+1

90+1
    Ještě střela z dálky z kopačky domácích hráčů, ale už se nic nestane. Domácí tak své vedení dokázali udržet.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví tento zápas o jednu minutu nad rámec normální hrací doby.

90
    Domácí se před brankou hostů usadili delší dobu, ale po dvou střelách se znovu skóre nemění. Nicméně zápas spěje do svého konce a domácí mají těsný náskok 2:1.

89
    Do samostatné akce unikl jeden z domácích, ale před brankou hostů ho čistě obral o míč obránce Záp a hosté tak opět hodně rychle běží na opačnou stranu.

87
    Po střele z levé strany sebral míč Petr Pavlík a okamžitě otáčí hru před domácí branku. Hostům nyní už zbývá málo času na srovnání, o to více se nyní budou tlačit před domácí branku.

86
    Střídání v týmu FK Tachov: ze hřiště odchází Došlý, přichází Hájovský.

84
    Střídání v týmu FK Tachov: ze hřiště odchází Hradecký, přichází Folejtar.

84
    Nabíhající Dvořák, jenž se dostal do blízkosti Straky, vyslal jedovatou střelu, kterou přesným zákrokem kryje hostující brankář. Ten tak znovu drží svůj tým a jeho naděje na srovnání stavu!

83
    Gólman hostů poslal míč až do šestnáctky, ale Matějka ho nedokázal usměrnit za záda Houdka. Domácí tak velmi rychle spěchají do rychlého protiútoku.

82
    Další akce domácích skončila zmarem. Dvořák nedosáhl na balón po centru svého spoluhráče a do další akce se tak mohou vydat hosté. Ti mají ještě čas na to, aby s utkáním ještě něco udělali.

82
    Ale ani po této standardní situaci se stav nemění. Houdek si vyskočil a ukryl letící míč do svých rukavic.

81
    Do šance se dostali hosté a nebyli daleko od srovnání stavu skóre. Vybojovali alespoň rohový kop.

80
    Začala poslední desetiminutovka tohoto utkání, možná o něco více, pokud hlavní sudí nastaví nějakou tu minutku navíc. Domácí stále vedou těsně 2:1 a uvidíme tak určitě ještě dramatický závěr utkání.

79
    Střídání v týmu FK Tachov: ze hřiště odchází Kyndl, přichází Vyleta.

77
    Podél levé postranní čáry si naběhl před velké vápno Michal Mlynařík, ale svou střelu příliš uspěchal a míč tak zamířil pouze vedle hostující brány. Následuje odkop od branky Záp.