Kobra – Vrchlabí 3:4 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 4:2 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 5:4 (po pr.)
Klatovy – Mor. Budějovice 5:2 (kon.) | Vsetín – SHK Hodonín 2:3 (po pr.) | Tábor – Jablonec n/N 1:2 (kon.)
HC Kobra Praha
3:4 (0:2, 1:1, 2:0 - 0:1) Stav série: 0:1
HC Stadion Vrchlabí
Neděle 12.03.2017, 13:00 • ZS HC Kobra Praha • Play-off 2. ligy, skupina Sever • Čtvrtfinále

Je rozhodnuto! V tomto dramatické utkání, kdy nejprve Vrchlabí vedlo 3:0 a následně Kobra vyrovnala, vítězí právě hosté po brance Tomáše Šťastného!

Série se tak přesouvá do Vrchlabí, kde se další zápas odehraje v úterý.

To je ode mě pro dnešek vše, přeji pěkný zbytek neděle. (15:26:56)

63:12
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    TOMÁŠ ŠŤASTNÝ se prosazuje a střílí výhru pro svůj tým!
    Asistence: Martin Čurda, Tomáš Bláha.

62:45
    Jirků pálil, Bílek vyrazil a Kobra následně vyhodila.

62:20
    Jandejskova střela ze středu šla mimo!

62:03
    Švaříček dostává trest za hákování, Vrchlabí si zahraje přesilovku, ve které může rozhodnout!

61:44
    Švaříček vyhodil moc prudce, pískáno zakázané uvolnění.

61:10
    Novák jel v tandemu s Filipem, nahrál mu, hostující kapitán ale puk nezachytil!

60:28
    Jedlička měl pěknou šanci, ale Jelínka z úhlu nepřekonal! Následně dorážel Antončík, ale taktéž neúspěšně.

60:01

Prodloužení bude trvat maximálně deset minut, uvidíme, zda se povede Kobře dokončit obrat nebo si Vrchlabí vezme zpět své vedení a odjede s výhrou.

Konec třetí třetiny, čeká nás prodloužení. Ve třetí třetině jsme viděli dvě branky, nejprve snižoval Dominik Šteiner, následně vyrovnal Martin Semrád.

60:00

59:42
    Šimoníček pálil od modré, Bílek chytil do lapačky.

59:18
    Opět icing, tentokrát domácích.

59:00
    Přesně minutu před koncem je odpískáno zakázané uvolnění hostů.

58:55
    Kobra v útoku.

58:18
    Bude se vhazovat znovu, puk je mimo led.

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 33. Bílek D. (Verbík J., Jedlička), 47. Šteiner (Verbík J.), 47. Semrád (Jedlička, Verbík R.) – 2. Maďar (Bláha, Jirků), 5. Maďar (Matějček), 26. Jandejsek (Jirků, Filip), 64. Šťastný (Čurda, Bláha)

HC Kobra Praha: Bílek P. (Langer) – Šteiner, Verbík J., Švaříček, Bílek D., Verbík R., Vacek, Semrád – Jakeš (C), Antončík, Jedlička, Vlach, Matějček Martin, Hlinka, Tuma, Slanina (A), Kysela, Matějek, Kučera, Pulkrab, Kuchta
    Trenér: Šeba Miloslav

HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Klement, Hejda, Jirků, Matějček Martin, Jandejsek, Tržický, Chleborád, Moník – Procházka, Filip (C), Šťastný, Maďar, Šimoníček, Bláha (A), Čurda, Urban, Novák, Erban, Miškovský, Oppelt
    Trenér: Jirků Tomáš

Rozhodčí: Sýkora, Valenta – Rubáš, Tvrdík