Sparta – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Liberec – Plzeň 0:1 (kon.) | Karviná – Jihlava 1:2 (kon.)
Hr. Králové – Příbram 3:2 (kon.)
MFK Karviná
1:2 (0:1)
FC Vysočina Jihlava
Pondělí 13.03.2017, 13:00Juniorská liga • 20. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

MFK Karviná: Pastornický – Novák, Strakoš, Dendis, Kania, Galuška, Sas, Macej, Duda, Weber, Karčmář (C).
    Náhradníci: Matějka – Putyera, Řapek, Mládek, Jakubov, Behan, Pezzotti.

FC Vysočina Jihlava: Rakovan – Fulnek, Hron, Záviška, Šerý (C), Rychetník, Sargsyan, Časta, Kolčava, Fiala, Svatík.
    Náhradníci: Kolář – Včelka, Vašíček, Dujmovič.

Rozhodčí: Marek – Batík, Horák.

1

3
    Jihlava vybojovala rohový kop.

5
    Rohový kop se dvakrát opakoval, i třetí pokus ale domácí ubránili.

9
    K vidění je zatím plno nepřesnosti, hraje se převážně uprostřed hrací plochy. Bez vážnějších šanci

11
    Pro dlouhý centr do pokutového území si doběhl domácí gólman.

14
    Centr Sase do pokutového území našel jen hostující hráče.

16
    Domácí jsou častěji u míče. Snaží se dostat dopředu kombinační hrou, zatím se jim nedaří dostat do zakončení.

18
    Fulnek prověřil Pastornického. Ten si s jeho propagační střelou poradil.

20
    Záviška vypálil z levé strany a jeho pokus z úhlu vyrazil Pastornický na spojnici tyče a břevna.

22
    Karviná zehrávala rohový kop, ale nic podstatného se z něj neudálo.

23
    Centr domácích do pokutového území zastavují rozhodčí pro ofsajd.

25
    Domácí se proviňují útočným faulem.

26
    Jihlava bude zahrávat standardní situace ze slibné vzdálenosti.

26
    Šerý to zkusil přímo na bránu, trefil ale pouze zeď, od které se míč odrazil na roh.

27
    Pro centrovaný míč do pokutového území si došel Pastronický.

31
    Fulnek dostal ideální přihrávku za obranu. Sám před gólmanem špatně zpracoval míč a zakončil nepřesně.

33
    Záviška trefil z levé strany bližší tyč domácí branky!

34
    Jihlava je teď aktivnější, vybojovala rohový kop.

35
    Ten se opakoval. Napodruhé se domácí ubránili.

36
    Z rychlého protiútoku minul Sas z levé strany jen těsně pravou tyč.

37
    Žlutou kartu dostává Vojtěch Hron (FC Vysočina Jihlava).

39
    Karviná měla k dispozici standardní situaci z hranice pokutového území. Weber ovšem poslal míč až příliš vysoko nad bránu.

42
    Rychlou akci Jihlavských zakončil Časta špatným zpracováním míče.

44
    Žlutou kartu dostává Marek Šerý (MFK Karviná).

45
    Jihlava právě vstřelila branku!
    JAN ZÁVIŠKA otevírá skóre utkání v závěru prvního poločasu střelou podél gólmana domácích v pokutovém území.

45+1

V prvním poločase měli možnost vidět diváci především řadu zahozených šancí od obou celků. Kýžené branky se ale přeci jen dočkali. Ve 45. minutě se objevil v pokutovém území s míčem u nohy hostující Záviška, který vstřelil momentálně jedinou branku utkání. Uvidíme, jak na tento průběh budou reagovat domácí.

46

46
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Lukáš Kania, přichází Ondrej Jakubov.
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Petr Galuška, přichází Dominik Mládek.
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Tomáš Weber, přichází Zdeněk Behan.

48
    Domácí jsou aktivní v druhé půli a snaží se o vyrovnání kombinační hrou.

51
    Z levé strany pokutového území se prezentoval přesnou střelou MAREK ŠERÝ, který uklidil míč k pravé tyči. Pastornický si na míč sice sáhl, v cestě do brány mu nezabránil.

54
    Duda netrefil z hranice vápna hostující branku.

58
    Při exekuci standardní situace trefil Macej pouze dobře postavenou zeď.

63
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Pavel Časta, přichází Jakub Vašíček.

65
    I když je vidět na domácích snaha, tak je hosté nepouští do zakončení.

66
    Byla nařízena penalta pro domácí.

67
    Karviná právě vstřelila branku!
    OSTAP SAS nedal Rakovanovi šanci. Jeho přesné zakončení znamená snížení vedení Jihlavy na rozdíl jediné branky.
    67. Ostap SAS - 1:2

70
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Lukáš Duda, přichází Daniel Řapek.
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Martin Svatík, přichází Nikolas Včelka.

74
    Hra má teď říz. Hraje se ve vysokém tempu nahoru dolů.

78
    Domácí jsou nyní u míče a snaží se o vyrovnání kombinační hrou.

81
    Jakub Fulnek (JIH) fauloval Ostapa Sase (KAR) za hranicí pravidel, což si nenechal hráč Karviné líbit a ihned oplácel stejnou mincí. Oba za své činy vidí žlutou kartu.

84
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází David Dendis, přichází Gianpaolo Pezzotti.

84
    Žlutou kartu dostává Marek Strakoš (MFK Karviná).

88
    Domácí se nadechli k tlaku v závěrečných minutách.

90+3

Ve druhé polovině zápasu přidala Jihlava už v 51. minutě svou druhou branku. Karviná dokázala odpovědět o šestnáct minut později, kdy se trefil z pokutového kopu Sas. I přes nastalý tlak domácích si Jihlavané své jednobrankové vedení udrželi až do závěrečného hvizdu a mohou se radovat hodně překvapivě ze tříbodového zisku. Před zápasem byla Jihlava považována za papírového outsidera.

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním výhry Jihlavy vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (15:00:56)