Spiš. N. Ves – L. Mikuláš 3:1 (kon.) | Haniska – FC Košice 0:3 (kon.) | MFK Zvolen – Bardejov 1:0 (kon.)
Poprad – Lok. Košice 4:1 (kon.) | Trnava B – Pohronie 0:3 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Sereď 0:4 (kon.)
Martin – Žilina B 0:6 (kon.) | B. Bystrica – Skalica 2:1 (kon.) | Šamorín – Svätý Jur 4:0 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
4:0 (1:0)
ŠK Svätý Jur
sk Neděle 19.03.2017, 15:30 • FC ŠTK 1914 Šamorín a.s. • MONACObet liga

Šamorín potvrdil úlohu favorita, trápiaci sa Svätý Jur porazil jednoznačne 4:0. Domáci sa tak výborne naladili pred posledným kolom základnej časti, na Svätý Jur čaká ešte tuhý boj o záchranu v druhej lige. (17:39:32)

Držanie lopty: 54 % : 46 %.
    Strely na bránu: 7:2. Strely mimo: 4:5.

90+1

90
    Na začiatku poslednej minúty vhadzujú hostia na útočnej polovici, domov sa budú vracať so štvorgólovou nádielkou.

89
    Ani tento roh sa gólom neskončí, začala sa nám predposledná minúta zápasu.

88
    A ďalšia štandardka spoza rohovej zástavky pre domáce mužstvo.

87
    Rohový kop pre Šamorín sa gólom neskončil, neočakávam veľký počet nadstavených minút, keďže je o zápase rozhodnuté.

86
    Dnešné stretnutie sleduje 280 divákov.

85
    Faul hráča hostí v okolí poliacej čiary. Voľný kop bude zahrávať jeden z domácich futbalistov.

84
    Zápas sa pomaly blíži ku koncu, pri lopte sú domáci.

82
    Hostia sa nevzdávajú a naďalej útočia.

81
    Sedem striel mierilo na Brzu, štyri z nich skončili v jeho sieti. Výkon hosťujúcich futbalistov len zobrazuje, aký katastrofálny ročník títo hráči prežívajú.

80
    Druhá strela na bránu Hajdúcha, do konca zápasu ostáva niečo vyše desať minúť.

78
    Svätý Jur sa nevzdáva a sympatickým útočením chce docieliť aspoň čestný zásah.

77
    Čo viac povedať, zápas sa bude už iba dohrávať.

76
    Šamorín dáva gól! Neskutočný gólový koncert FC ŠTK! Druhý gól v rozpätí troch minút, hostia už chcú koniec zápasu. Po štandardnej situácii sa presadil PETERSON SILVINO DA CRUZ!

74
    Domáci sa vrhli do útoku aj po góle a vybojovali si štandardnú situáciu.

73
    Šamorín dáva gól! Čo nebolo pred minútou, to bolo teraz. Striedajúci ĽUBOMÍR MEZOVSKÝ upravuje na 3:0, toto je koniec nádejám hosťom zo Svätého Jura.