Pittsburgh – NY Islanders 3:4 (1:2 po s.n.) | Detroit – Tampa 1:2 (po pr.) | Dallas – San Jose 6:1 (kon.)
Anaheim – Winnipeg 3:1 (kon.) | Minnesota – Vancouver 2:4 (kon.) | Columbus – Philadelphia 1:0 (kon.)
Detroit Red Wings
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
Tampa Bay Lightning
Sobota 25.03.2017, 00:30 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

57:03
    Tomáš Tatar se v blízkosti modré čáry uvnitř obranného pásma postavil do cesty rozjetému Ondřejovi Palátovi a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

53:39
    Andreas Athanasiou dostal dvě minuty za držení a Lightning mají šanci rozhodnout dnešní utkání.

48:30
    Mike Green byl faulován v levém kruhu útočného pásma ihned po vhazování a Alex Killorn dostal dvě minuty za vysokou hůl. Red Wings si zahrají patou přesilovou hru, z úvodních čtyř nevyužili ani jednu.

37:08
    Henrik Zetterberg dostal dvě minuty za hákování a 48 sekund se bude hrát ve hře 4 na 4. Poté začne zkrácená přesilová hra hostujících hráčů Tampy Bay.

35:56
    Anton Strålman dostal dvě minuty za podražení a Red Wings mají k dispozici další početní převahu.

32:49
    Jake Dotchin dostal dvě minuty za vysokou hůl a Red Wings mají k dispozici třetí přesilovou hru!

25:52
    Adam Erne dostal dvě minuty za nedovolené bránění a také Detroit si vyzkouší hru v početní převaze.

22:33
    Anthony Mantha dostal ještě dvě minuty za vyprovokování bitky plus deset minut osobní trest za nesportovní chování. Dvouminutový trest za Anthonyho Manthu odpyká český útočník Tomáš Nosek. Lightning si zahrají první přesilovou hru, kterou mají třetí nejlepší v celé NHL!

????????

Příspěvek sdílený Detroit Red Wings Hockey Club (@detroitredwings),

22:33
    Greg McKegg zezadu narazil ve středním pásmu na mantinel ošklivě Dylana Larkina a Anthony Mantha v roli mstitele během bitky položil na lopatky prvního jmenovaného hráče! Oba týmy si nic nedarují!

17:24
    Justin Abdelkader ještě dostal dvě minuty za hrubost, zatímco Joël Vermin za nedovolené bránění.

17:24
    Justin Abdelkader byl hráčem, který před střídačkami krosčekem zasáhl jednoho z ležících hráčů Lightning a dostal dvě minuty za krosček, zatímco Yanni Gourde na opačné straně menší trest za hrubost.

????

17:24
    Před střídačkami došlo k faulu, po kterém se Andreas Athanasiou pustil do potyčky s Adamem Ernem a pořádně mu naložil. Oba hráči ovšem zůstali na nohou.

04:23
    Ondřej Palát dostal dvě minuty za zdržování hry poté, co puk vyhodil přes ochranné sklo. Detroit se zatím nedostal ani k jedné střele, v přesilové hře to ale může změnit.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 29. Zetterberg (Nyquist, Nielsen) – 46. Palát (Coburn, Kučerov), 64. Kučerov (Point)

Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – DeKeyser, Jensen, Green, Kronwall (A), Russo, Ouellet – Tatar, Zetterberg (C), Nyquist – Athanasiou, D. Larkin, Abdelkader (A) – Mantha, Nielsen, Sheahan – Nosek, Glendening, D. Miller. Hlavní trenér: Jeff Blashill.
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Budaj) – Hedman, Dotchin, Strålman (A), Coburn (A), Šustr, Witkowski – Palát (A), Point, Kučerov – Killorn, Naměstnikov, Drouin – J.T. Brown, Dumont, McKegg – Vermin, Gourde, Erne. Hlavní trenér: Jon Cooper.

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Kelly Sutherland. Čároví: Brad Kovachik, Ryan Galloway

Diváci: 20027